Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 105

Wątek: Hirek

  1. #61
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    Panie Hirku - ja sobie w Kielcach siedze jeszcze przez dwa tygodnie, wiec propozycje mam - moze sie spotkamy w realu, pokaze o co mnie i dziecku mojemu (glownie dziecku, gdyby ona antywozkowa nie byla, to by mi chusty do glowy nie przyszly) chodzi, a jak Pan nie zainteresowany, to ja chetnie sobie Pana chusty obejrze


    Aga, mama Alii

  2. #62
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    witaj Hirku na forum

  3. #63
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    no i mamy IGRZYSKA !!!!

    ... już nie mogłam cicho i "merytorycznie" wysiedzieć wybaczcie ale i tak długo wytrzymałam
    teraz mogę iść i się dalej pakować

  4. #64
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    No proszę!Ile dobrej woli,czasu i cierpliwości wykazali uczestnicy tego forum.Już jaśniej nie można pewnych rzeczy tłumaczyć.A osobie wykształconej, to nawet nie trzeba chyba?
    Brawo laski! Mucha też brawo! Może jeszcze byś się trochę odezwał, Mucho, bo Twoja opinia mogłaby nieco zmienić obraz chustonoszących w oczach pana Hirka.
    Teraz panie Hirku tylko się na spotkanie umówic i wszystko się wyjaśni.

  5. #65
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    hej hej!!!
    byłam pewna że pożerasz wiedzę co nie jest proste gdy tyle już wątków powstało. Ja nie noszę w chustach, kochając za to miłością ogromną ergonomiki






  6. #66
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    Witaj tato dwoch pieknych dziewczynek

  7. #67
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    dla dobra jego dzieci napisałem i dałem fotkę z manducą i to wystarczy.
    Tak jak pisałem jeśli chce się coś wiedzieć to trzeba chcieć słuchać. On nie chce słuchać dlaczego 3000 osób na tym forum ma niezmierne szczęście nosić dziecko w chuście. On "wie", że nam się tylko wydaje. Pisanie do Cobry i innych dziewczyn w stylu "jest Pani żałosna" to nie jest standard tego forum i nawet dziwię się, że modzi nie interweniują. Jestem też przekonany, że on doskonale wie o co chodziło w przykładzie ze scyzorykiem a specjalnie robi tu szopki.
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  8. #68
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    to forum nie przestaje mnie zadziwiać - zadałam sobie trud przeczytania wszystkich postów i nie mogę wyjść z podziwu dla Was. gdyby w realu ktoś tak do mnie zagadywał, dostałby bardzo krótką piłkę. cenzuralną, ale krótką. a tu wykłady, tłumaczenia, polemiki. a pan Hirek ma ewidentnie zadanie do wykonania

    ma cudownych wykształconych teściów, którzy wspierają go w noszeniu w womarze, jednak mimo to SZUKA informacji w googlu. po co szuka, skoro womar jest the best, a pan Hirek zarobiony? hmmm.
    no więc szuka w googlu "noszenie a rodzice", bo mimo że womar jest super, pan Hirek pada po robocie ze zmęczenia, to jednak "noszenie a rodzice" nie dają mu spokoju. załóżmy, że chce się jeszcze bardziej chłopina dokształcić. i tym sposobem trafia tutaj. niby szuka informacji, niby chce innych przestrzec - zdecyduj się pan, panie Hirek...
    taki zarobiony, a smaruje posty-elaboraty pełne sprzeczności i bełkotu tylko po to, żeby nam (i naszym szmatom ) naubliżać. udając przy tym, że nie widzi w naszych postach merytorycznej zawartości. przecież my tylko "kury domowe" jesteśmy, lansu w chustach z dalekich krajów nam się zachciało. a on ciężko pracuje i w ogóle.

    zapomniałabym o obowiązkowym okrzyku - LITOŚCI!!!

    Cytat Zamieszczone przez zosinamama Zobacz posta
    womarowskim niezbyt lotnym marketingiem szeptanym mi to waniajet
    o to to. na kilometr, rzekłabym.

  9. #69
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    a ja słyszałam, że jednak nie stosują marketingu szeptanego

    a skąd słyszałam? a przez telefon słyszałam bo ja co na sercu to na języku to żem się ich najnormalniej w świecie spytała i podobno nie jest to ich pracownik (w sensie, że nikt nie stworzył ani prawdziwej ani fikcyjnej postaci) i że nie zamówili tego typu usługi...

    BTW: czekam na odpowiedź od W. na kilka moich zarzutów czyli majl z serii "co ja myślę o ..." (w końcu, jak pamiętacie, jestem w tym dobra ) - jak się ustosunkują to dam znać w stosownym wątku
    Co poniektórzy wiedzą też, że do Infanta to nawet pojechałam, żeby osobiście (acz grzecznie - bo w końcu jednak popełnili to Timaru) powiedzieć co myślę

    ==== DOPISEK====

    Kurczę, jeśli to nie W. to oznacza, że pan Hirek faktycznie tak myśli nie wiem co by było gorsze i z czym wolałabym mieć do czynienia: ze szpiegiem w szeregach czy z maniakiem "religijnym" wisiadeł....
    Ostatnio edytowane przez Cobra ; 20-08-2010 o 19:53 Powód: literówka & dopisek

  10. #70
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    kamuszyca - ja tez jestem pelna podziwu dla osob ktorym chcialo sie pisac i pisac i pisac ... ja przeczytalam 2 pierwsze strony i juz mi sie nie chcialo ...
    cobra Ty sie kobieto troche tu marnujesz powinnas na babincu troche pogaworzyc ahahahahah

  11. #71
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janis Joplin Zobacz posta
    cobra Ty sie kobieto troche tu marnujesz powinnas na babincu troche pogaworzyc ahahahahah
    gdzie?! ... czy to ...CHLIP... znaczy ...CHLIP... że już ...CHLIP ...mam się ...CHLIP ...nie odzywać....? CHLIP
    bo żem gaduła to wiem i na moim opakowaniu było nawet napisane, że Minister Zdrowia ostrzega: gadanie może szkodzić na słuch i na wątrobę, ale wiesz, mama uparta była więc teraz świat musi się ze mną męczyć... ale żeby tak od razu na jakiś BABINIEC ?!

  12. #72
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    gdzie?! ... czy to ...CHLIP... znaczy ...CHLIP... że już ...CHLIP ...mam się ...CHLIP ...nie odzywać....? CHLIP
    bo żem gaduła to wiem i na moim opakowaniu było nawet napisane, że Minister Zdrowia ostrzega: gadanie może szkodzić na słuch i na wątrobę, ale wiesz, mama uparta była więc teraz świat musi się ze mną męczyć... ale żeby tak od razu na jakiś BABINIEC ?!
    gluptasie - gadulo
    pewnie ze gadaj
    stwierdzam tylkow pozytywnym znaczeniu ze troszke swoj talent marnujesz
    privka poslalam

  13. #73
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    aaaaaa już się czaję czy to będzie kolejny wątek OT-wy? bo jak tak.....to wiecie, kto tu niebawem przybedzie bredzić?






  14. #74
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luthienna Zobacz posta
    aaaaaa już się czaję czy to będzie kolejny wątek OT-wy? bo jak tak.....to wiecie, kto tu niebawem przybedzie bredzić?
    no, nie powiem, brakowalo mi tutaj kolezanki, brakowalo


    Aga, mama Alii

  15. #75
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hirek Zobacz posta
    wyszukując przez google zapytanie o noszenie a rodzice otrzymałem na jednej z pierwszych stron właśnie ten wątek
    Niniejszym Pan Hirek zostaje zdyskwalifikowany jako szuja i szczeżuja - zapytanie "noszenie a rodzice" nie wywala w guglach chustoforum. Do 15 strony, potem mi się nie chciało sprawdzać.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  16. #76
    Chustofanka Awatar claribell
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków / Czaniec
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Niniejszym Pan Hirek zostaje zdyskwalifikowany jako szuja i szczeżuja - zapytanie "noszenie a rodzice" nie wywala w guglach chustoforum. Do 15 strony, potem mi się nie chciało sprawdzać.
    Nie no - na którejśtam stronie jest link do tego wątku - jakby nie było chustoforum
    Inna kwestia - przyjmując, że Hirek to zdrobnienie od imienia Hieronim, to google nie zna neonatologa o takim imieniu. Ciekawe, czy IP faktycznie kieleckie jest

    A tak szyje moja Mama :* - www.efartuchy.pl

  17. #77
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    zapytanie "noszenie a rodzice" nie wywala w guglach chustoforum
    Prawda to... nie wiem co pan Hirek wpisał, ale na pewno nie to hasło...
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  18. #78
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luthienna Zobacz posta
    aaaaaa już się czaję czy to będzie kolejny wątek OT-wy? bo jak tak.....to wiecie, kto tu niebawem przybedzie bredzić?
    nie wiem kto przybędzie, wiem za to kto NIE BĘDZIE się zbyt często wypowiadał

  19. #79
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez claribell Zobacz posta
    Nie no - na którejśtam stronie jest link do tego wątku - jakby nie było chustoforum
    Inna kwestia - przyjmując, że Hirek to zdrobnienie od imienia Hieronim, to google nie zna neonatologa o takim imieniu. Ciekawe, czy IP faktycznie kieleckie jest
    Ale to nie Hirek jest neonatologiem, tylko jego rodziciel.
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  20. #80
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    dziewczynki, a co wy za "belkot" tutaj popelniacie? bo pan Hirek nam sie zdenerwuje jak przybedzie i poczyta! no!


    Aga, mama Alii

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •