Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 152

Wątek: audiobooki dla dzieci

  1. #41
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    U nas od Świąt rządzi Mikołajek czytany przez Jerzego Stuhra. Rewelacja!
    magnus, czy to to?
    http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksi...gody-Mikolajka



    Dzieki, Dziewczyny, na pewno cos wybiore
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  2. #42
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    U nas od Świąt rządzi Mikołajek czytany przez Jerzego Stuhra. Rewelacja!
    a to jest jakiś pakiet czy na jednej płycie, jedna książka czy kilka, w jakim formacie i kto czyta?
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    komplecik składa się z 5 płytek, w ładnym pudełku, czyta fantastycznie Stuhr

  4. #44
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    komplecik składa się z 5 płytek, w ładnym pudełku, czyta fantastycznie Stuhr
    i ten pakiet kosztuje 40zł toz to taniocha, lece kupic
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    a nasza Asia, oprócz "Basi" dostała to http://pomagamymikolajowi.pl/kup-baj...oz-mikolajowi/ nie myślałam, że taka fajna to płyta z przewagą piosenek nad tekstem czytanym a Mikołajek potwierdzam, że rewelacyjny
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  6. #46
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fensterka Zobacz posta
    i ten pakiet kosztuje 40zł toz to taniocha, lece kupic

    Tez wlasnie nabylam
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    natala - a czy macie moze jakis fajny audiobook z piosenkami po angielsku? nursery rhymes czy cos takiego? szukam czegos dla coreczki na urodzinki
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  8. #48
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Odgrzebię wątek - nabyłam właśnie Jungowską x 3, Plastusiowy Pamiętnik i dwie Basie. I zobaczymy

  9. #49
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ola23 Zobacz posta
    natala - a czy macie moze jakis fajny audiobook z piosenkami po angielsku? nursery rhymes czy cos takiego? szukam czegos dla coreczki na urodzinki
    przepraszam, przeoczylam kompletnie ale i tak bym sie nie przydala - bo nie mamy. chyba... moi dopiero teraz zaczynaja lubic audiobooki, mamy glownie polskie.

    btw juz sie zalilam w watku glownym - nie moge sie do Stuhra przekonac, probowalam i nic z tego. a on tyle fajnych rzeczy czyta, zesz
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #50
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    .
    Posty
    4,759

    Domyślnie

    Ja kupuję młodym w audiotece bajki : http://audioteka.pl/ Mają i uwielbiają Jungowską w serii Pippi Pończoszanka i Dzieci z Bullerbyn. Akademia Pana Kleksa czytana przez Fronczewskiego, "Zezia i Giler" Agnieszki Chylińskiej czytane przez nią, słuchowisko "Przygody Piotrusia Pana" ... I sporo innych.
    http://edu-mata.blogspot.com/
    https://www.facebook.com/EduMatablogspotcom/
    Syn Pierwszy - 06.2007 r.
    Syn Drugi - 10.2008 r.
    Córka Pierwsza - 03.2014 r.
    Córka Druga - 04.2018

  11. #51
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,122

    Domyślnie

    KASDEPKE - pożyczyłam z biblio płytę, bo już nie mogę w samochodzie słuchać pana kuleczki i Basi (ostatnio mamy taką o podróży - denerwuje mnie! ta o przedszkolu OK) myślę sobie, czytać tego nie lubię ale może młode posłucha i co, oprotestowali oboje
    właśnie a może polecicie coś na płytach do samochodu? dla młodszego raczej bo z nim głównie w aucie jestem

    Cytat Zamieszczone przez aniamakrela11 Zobacz posta
    Kupiłam w auchan za 16, były tez inne wzory Na dzień matki dostałam od dzieci
    to muszę się wybrać, po książkę do kolorowania dla mojej przyjaciółki
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  12. #52
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ania z audiobooków lubimy Baśke o alergii, Magiczne drzewo i Latającą klasę, ale i tak najbardziej lubią Petardę Arki Noego

  13. #53
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Magiczne drzewo, mikołajki (szczególnie te czytane przez Jerzego), bracia lwie serce.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  14. #54
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Ania z audiobooków lubimy Baśke o alergii, Magiczne drzewo i Latającą klasę, ale i tak najbardziej lubią Petardę Arki Noego
    u nas też, ale to u męża w samochodzie jest - ja spokojniej jezdzę

    mikołajek jeszczcze nie chwycił, a magiczne drzewo nie próbowałam

    latającej klasy i bracia lwie serce nie znam,
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  15. #55
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,955

    Domyślnie

    Mamruniu to żarcik był . Najbardziej się chyba z naszych Tupciowi dostało, a i Martynce. ale cóż, dzieci lubią, choć Jul przerzuciła się z M. na Hanię Humorek. Tupcio mnie bardzo denerwował przy Frania, ach aż mu tekst zmieniałam, potem tolerancja mi wzrosła, a skutków antywychowawczych nie było.

    Czyli zamówiłaś Kasdepkego? . Ta pozycja jest fajna, ja lubie nasza miejską biblio za ciągłe nowości i fajne pozycje. A i czereśniową Jesień mam z biblio i Babo i Bintę.

    A jakiś czas temu dzieci odkryły, że można tez pozyczać audiobooki i mamy zmienność - ostatnio Lotta, Hania H., teraz My little pony (rany rany) oraz Pippi. Petarda zawsze, kochają ją miłością wielką. Słuchają głównie wieczorem, po czytaniu, rozumiecie, uważają Petardę za dobrą na zasypianie....
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  16. #56
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    u nas w samochodzie jeździ płyta z nagranymi ilomaś bajkami grajkami w wersji mp3 - aktualnie głównie domagają się Piotrusia Pana i Jasia i Małgosi w wersji Brzechwy, ostatnio córka odkryła czytaną Sierotkę Marysię (mąż robił składankę z tego, co akurat miał pod ręką i tak tam trafił prezent od mojego taty) i niezbyt szczęśliwa słuchałam dziś po raz kolejny. Gdybym miała coś dokupywać pewnie bym wzięła jakąś Lindgren czytaną przez Jungowską - na razie nie słyszałam krytyki, a sporo zachwytów, ale osobiście nie znam.

    ostatnio mieliśmy z biblio Małego Chopina Rusinka - dzieciom się podobało, zwłaszcza, że okazało się, że znali to z przedstawienia w Teatrze Małego widza, gdzie byli z dziadkiem - natomiast oboje z mężem byliśmy zdegustowani - on głownie jakością wiersza, ja głownie treścią (mały Chopin oczywiście nie lubił szpinaku, ale też sporo innych durnych kwiatków). Coraz bardziej rozumiem niechęć Natali do Rusinka.

    Dziś wieczorem po powrocie z biblio czytaliśmy Ja i moja siostra Klara - raczej ja pożyczam te książki, oni potem zazwyczaj wybierają coś innego do czytania, ale jak czytamy to są kompletnie zasłuchani - przy następnej książce, specjalnie wybranej przez średniego w biblio (Łowcy smoków na podst. filmu), zasnęli niemal od razu, nawet nie próbowali tak uwagi utrzymać.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #57
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,955

    Domyślnie

    Jul - właśnie Lotte mieliśmy w interpretacji Jungowskiej i dla mnie bdb. A jeszcze mamy Kubusia czytanego przez Stuhra i też lubimy.
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  18. #58
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,732

    Domyślnie

    ja mam Pippi Jungowskiej super się słucha
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  19. #59
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    nie trawie Stuhra :/ a chlopaki ostatnio w kolko Pettsona i Findusa sobie zycza nie wiem czemu, ale denerwuje mnie jego glos (od zawsze) i maniera czytania. nie moge sie przemoc i koniec. a najgorsze, ze jak slysze poczytajmy Findusa to od razu w glowie slysze pana Jerzego

    Janosch tez jest fajny, ale nie wiem czy mozna jeszcze gdzies kupic. ja lubie rzeczy z Akademii Rozwoju Wyobraźni Buka - oni maja i ksiazki (Maly ksiaze, Karampuk - ale to na allegro chyba trzeba polowac, muchomorowe o slawnych ludziach i inne), wiersze przerozne z oprawa muzyczna, mity... fajne audiobooki ma tez Media Rodzina, ale j.w., niestety. no i Bajki-Grajki rzecz jasna. oraz moje naj, naj, naj Lato Muminkow.
    Ostatnio edytowane przez natala ; 28-05-2015 o 10:37
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #60
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    jeśli chodzi o Stuhra to ja go tylko trawię w baśniach Andersena; ja osobiście lubię Dymną; młodsza kocha Bajki terapeutyczne a starsza Opowieść Wigilijną ach i Bracia Lwie Serce i Mikołajek, Klarsson
    Ostatnio edytowane przez dankin-82 ; 28-05-2015 o 09:28
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •