Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 152

Wątek: Babyetta

  1. #121
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Ja mam 2 nowe pieluszki i jedna jest super, a w drugiej polarek przy nóżkach się nie chowa - czy któraś z was tez tak ma?
    Ja tak mam w pieluszkach bez przeszyć


  2. #122
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Ja tak mam w pieluszkach bez przeszyć
    Czyli to normalne i chyba mam szczęście bo w pozostałych 3 kieszonkach bez przeszyć mogę tak wywinąć ten polarek, że go w ogóle nie widać.

  3. #123
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krypto Zobacz posta
    Ja też uwielbiam gitary. Ale nie przepadam za białym tłem w pieluszkach, a teraz taka moda na biel u wielu producentek. Moim zdecydowanym wzorkowym faworytem u Babyetty są matrioszki i mandala.
    Ja też białego tła nie lubię, a faktycznie teraz już wszystkie nowe kolekcje polskich producentów są niemal całe z białym tłem, częściowo pewnie dlatego, że napki też już nie kolorowe, a białe. W sumie rozumiem, że taniej się kupuje setki białych nap i nabija sie też szybciej w jednym kolorze, ale możnaby dla danego wzoru zrobić jednokolorowe ale kolorowe. To takie moje przemyslenia, bo białych nap na np. ciemnej pieluszce też nie cierpię.
    A wzory z nowej kolekcji na żywo rzeczywiście ładniejsze. Mam prosiaki i flamingi, są super.

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Ja mam 2 nowe pieluszki i jedna jest super, a w drugiej polarek przy nóżkach się nie chowa - czy któraś z was tez tak ma?
    U mnie tez w niektórych chowa się gorzej, ale wystarczy przejechać paluchem po tej gumce przy nóżkach i się chowa.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  4. #124
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Agis, serio myślisz, że to o napy chodzi? Że to aż takie kłopotliwe?

  5. #125
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Agis, serio myślisz, że to o napy chodzi? Że to aż takie kłopotliwe?
    Kurde, nie wiem do końca o co chodzi ale faktem jest że Babyetta i Nappime zrezygnowały z wielokolorowych nap na rzecz białych. Białe napy lepiej prezentują się na jasnym tle niż ciemnym, nie wyrózniają się tak. Szyje pieluchy i wiem, że więcej czasu zajmuje dobranie wielokolorowych niż nabicie w jednym kolorze, poza tym wiem że taniej jest kupować hurtowo jeden kolor niż kombinować z innymi kolorami. Białe tło akceptuje w kilku pieluchach w stosiku, calego takiego stosiku mieć bym nie chciała, ale to ja tak mam, rozpsuta jestem przez handmade To takie moje gdybania, w sumie dla mnie lepiej że taki trend jest, bo moze się z nałogu wylecze
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  6. #126
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Kurde, nie wiem do końca o co chodzi ale faktem jest że Babyetta i Nappime zrezygnowały z wielokolorowych nap na rzecz białych. Białe napy lepiej prezentują się na jasnym tle niż ciemnym, nie wyrózniają się tak. Szyje pieluchy i wiem, że więcej czasu zajmuje dobranie wielokolorowych niż nabicie w jednym kolorze, poza tym wiem że taniej jest kupować hurtowo jeden kolor niż kombinować z innymi kolorami. Białe tło akceptuje w kilku pieluchach w stosiku, calego takiego stosiku mieć bym nie chciała, ale to ja tak mam, rozpsuta jestem przez handmade To takie moje gdybania, w sumie dla mnie lepiej że taki trend jest, bo moze się z nałogu wylecze
    Szkoda tych kolorowych napek. Pieluszki się tak wdzięcznie z nimi prezentują. No i ja właśnie też cieszę się trochę z tego, że skoro większość pieluszek z nowej kolekcji jest na białym tle, to nie będzie tak kusiło, żeby je kupować.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  7. #127
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Imho białe tło jest bardzo fajne, takie "czyste" - prywatnie bardzo lubię. Białe napki są OK, na każdym tle Za to lubię kolorowe napki w jednokolorowych pieluszkach, np. formowankach bambusowych czy otulaczach
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  8. #128
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urkye Zobacz posta
    Imho białe tło jest bardzo fajne, takie "czyste" - prywatnie bardzo lubię. Białe napki są OK, na każdym tle Za to lubię kolorowe napki w jednokolorowych pieluszkach, np. formowankach bambusowych czy otulaczach
    No widzisz, więc dla ciebie trend z białym tłem jest ok Mam trochę takich pieluch, są śliczne. Po prostu nie chciałabym całego takiego stosiku, bo byłby dla mnie nudny, a gdy kilka firm ma właściwie tylko wzory z białym tłem to tak stosik by wyglądał. Białe napki są ok na każdym tle, zgoda, ale według mnie na materiale z dominującym np. kolorem niebieskim lepiej prezentują się niebieskie napy. Bardzo podoba mi się ten nowy wzór w paski Babyetty ale białe napki w nim mi nie odpowiadają. To się rozgadałam na temat kolorystyki pieluch
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  9. #129
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    102

    Domyślnie

    Chciałam dodać swoją opinię. Pieluch Babyetty posiadam sztuk 4. Plus za kremowy polarek o najlepszej jakości z pieluch, które posiadam. Wzory przepiękne oraz niezawodne (kolorowe jeszcze) napy. Do tego mam oryginalne bambusowe wkłady długi spinany z krótkim. Chłonne i fajne rozwiązanie jeśli chodzi o regulację chłonności i suszenie. Krój i regulacja ok z jednym zastrzeżeniem- w naszym przypadku polar często wyłazi przy nóżkach i chociaż poprawiam paluchem i tak często się wywinie co kończy się przeciekiem. Gdyby były przeszycia, pewnie już dawno mielibyśmy całą kolekcję wzorów.
    Posiadam też kąpieluszki. Bez zastrzeżeń, genialne, używane od 3 miesiąca na basenie. Jeszcze trenerki, które już niedługo będą testowane.

  10. #130
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    102

    Domyślnie

    Aha, jeszcze podziękowania za częste i fajne promocje.

  11. #131
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    my wymieniliśmy cały swój stosik kieszonek na kieszonki babyetta zgrabne, ładne wzory, fajny polarek wyglądają na małe ale wchodzą spokojnie też na mojego 2-latka dzięki tym pieluszkom pokochałam kieszonki bez przeszyć

  12. #132
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    To jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze W stosiku mam kilka kieszonek Babyetty (dokładnie 6) i dwa otulacze. Z otulaczy jestem bardzo zadowolona - są niezawodne jeśli chodzi o przecieki, system podwójnych gumek działa jak należy. Gorzej jest z kieszonkami. Co prawda polarek jest super jakości i po wielu praniach wygląda niemalże jak nowy, jednak są one bardzo nieregularne jeśli chodzi o krój. Otóż w niektórych z nich polarek chowa się super i raczej nie przeciekają, a w niektórych pomimo prawidłowego zakładania, przeciągania palcami, naciągania gumek itd. często zdarzają się przecieki. W jednej z nich praktycznie nie da się go schować i każde użycie pieluszki kończy się przeciekiem. Także moim zdaniem to na jaką pieluszkę się trafi to loteria. Dlatego trochę się zraziłam do Babyetty, nie mówiąc już o tym, że właścicielka firmy nie odpisała mi nawet na maila, w którym problem jej opisałam i poprosiłam o rozważenie reklamacji tej jednej sztuki...

  13. #133
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buka01 Zobacz posta
    To jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze W stosiku mam kilka kieszonek Babyetty (dokładnie 6) i dwa otulacze. Z otulaczy jestem bardzo zadowolona - są niezawodne jeśli chodzi o przecieki, system podwójnych gumek działa jak należy. Gorzej jest z kieszonkami. Co prawda polarek jest super jakości i po wielu praniach wygląda niemalże jak nowy, jednak są one bardzo nieregularne jeśli chodzi o krój. Otóż w niektórych z nich polarek chowa się super i raczej nie przeciekają, a w niektórych pomimo prawidłowego zakładania, przeciągania palcami, naciągania gumek itd. często zdarzają się przecieki. W jednej z nich praktycznie nie da się go schować i każde użycie pieluszki kończy się przeciekiem. Także moim zdaniem to na jaką pieluszkę się trafi to loteria. Dlatego trochę się zraziłam do Babyetty, nie mówiąc już o tym, że właścicielka firmy nie odpisała mi nawet na maila, w którym problem jej opisałam i poprosiłam o rozważenie reklamacji tej jednej sztuki...
    Tak, ja miałam ten sam problem, na szczęście tylko w jednej kieszonce. Ja doszłam do tego, że to zależy od której strony jest przyszyta gumka, bo można albo ją przyszyć od strony PUL-a albo mikropolaru, już nie pamiętam, która opcja była ta lepsza.
    Pisałam do Babyetty i odpisała mi, że "Strona przyszycia gumki, od PULa, czy od mikropolaru nie ma znaczenia. Sprawdzałam to i gumka przyszyta w jednym lub drugim miejscu nie wpływa na wywijanie mikropolarku." - a jednak wpływa

    Jeśli bardzo Ci zależy na tych kieszonkach to możesz spróbować przeszyc gumkę i będzie ok.

  14. #134
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,894

    Domyślnie

    zróbcie sobie najlepiej przeszycia jak to tylko taki problem
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  15. #135
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    tylko wtedy żaden wkład nie wejdzie

  16. #136
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    tylko wtedy żaden wkład nie wejdzie
    No, racja BY ma tylko 12,5-13cm w najwęższym miejscu. Po zrobieniu przeszyć byłoby ok. 11cm ... mało.
    Wydaje mi się, że jednak wszycie gumek od strony mikropolaru powoduje lepsze chowanie się go do środka.
    Buka, a w tej twojej felernej, z której strony są gumki wszyte?
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  17. #137
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    dokładnie, jak zrobi się przeszycia to będzie meeega wąska pielucha

    co do strony przyszycia gumki to też zauważyłam po swoich pieluchach, że to jednak ma znaczenie.

  18. #138
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    Przejrzałam swoje kieszonki i faktycznie problem tkwi w gumkach. Moja "felerna" kieszonka ma wszyte gumki od strony polarku przez co mam wrażenie, że "wypycha" go na zewnątrz. Za to w mojej ulubionej, nieprzeciekającej kieszonce gumki są wszyte od strony pulu. Coś w tym jednak musi być, dzięki za sugestie!

  19. #139
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    Aha, Babyetta mi dzisiaj jednak odpisała (może czyta forum ), mój mail trafił podobno do spamu i to był powód długiego oczekiwania na odpowiedź więc z kontaktem jest wszystko ok.

  20. #140
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buka01 Zobacz posta
    Aha, Babyetta mi dzisiaj jednak odpisała (może czyta forum ), mój mail trafił podobno do spamu i to był powód długiego oczekiwania na odpowiedź więc z kontaktem jest wszystko ok.
    Yetta czyta forum na pewno

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •