Strona 14 z 49 PierwszyPierwszy ... 467891011121314151617181920212224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 973

Wątek: Proszę o wycenę //połączone

  1. #261
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta
    Właśnie mi na kolorze viola zależy ale aż tak się nie spieszy, spokojnie poczekam na okazje
    Toksyczne chmury za retail, więc julietek nie proponuj, chyba, że z dopłatą
    Dzięki! A jaki był retail za toksyczne chmury w tym rozmiarze? Wiesz może?

    Na NM jedna babeczka ma pawie Viola 6 za 165 funtów, wiszą już długo. Myślę, że może być otwarta na rozsądne oferty.

  2. #262
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    podoba mi się ellevill paisley 50%bambus 50% len wiecie ile może być 4-rka warta ? bo wiem,że chyba ktoś na bazarku miał ,ale nie mogę znaleźć..

  3. #263
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    na cenach się nie znam, ale na bazarku u Pat widziałam silverpinka, jeśli to jakoś pomoże

  4. #264
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    na cenach się nie znam, ale na bazarku u Pat widziałam silverpinka, jeśli to jakoś pomoże
    tylko że silverpinki są dwa:
    len/bambus i bambus/bawełna i różnica nawet w wypuście już jest

  5. #265
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    o Inka mi dokładnie chodzi

  6. #266
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    tylko że silverpinki są dwa:
    len/bambus i bambus/bawełna i różnica nawet w wypuście już jest
    pojęcia nie miałam. A swego czasu strasznie na silverpinka chorowałam i byłam święcie przekonana, że jest tylko jedna wersja. Dziękuję za uświadomienie

  7. #267
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    pojęcia nie miałam. A swego czasu strasznie na silverpinka chorowałam i byłam święcie przekonana, że jest tylko jedna wersja. Dziękuję za uświadomienie
    Jak się cieszę, że mnie przynajmniej ta choroba omija, bo Zary są śliczne. Ale nie kupuję chust robionych w Indiach czy Chinach.

  8. #268
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    a to one nie powstają w Norwegii? Ellevill jest norweską firmą, tak?

  9. #269
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    projektowane w Norwegii tylko z tego co wiem, a wykonywane w Indiach faktycznie jak doczytałam

  10. #270
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,934

    Domyślnie

    czy Natka nowsza od Natki z niebieska metka rozni sie jakos cenowo?bo rozni sie gruboscia ,tak?

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  11. #271
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    a to one nie powstają w Norwegii? Ellevill jest norweską firmą, tak?
    Wiesz... Produkowane są w cenach i warunkach indyjskich - nie ma się co łudzić, w niektórych krajach godziwe warunki pracy są wtedy, gdy akurat przyjeżdża inspekcja z Europy; a sprzedawane w cenach norweskich, bo owszem, Ellevill to norweska firma.

    Dla mnie chusta to towar luksusowo-zbędny - doskonale można nosić dzieci w prześcieradle, szalu czy ręczniku, więc czemu mam się wypasać kosztem cudzego wyzysku?

    Poza tym transport - wiele z nas udziela się tutaj w dziale eko, pierze w kulach "niepiorących", a nie zastanawia się w jakich warunkach są transportowane ich chusty z Azji, ile to C02 kosztuje i jakimi środkami te chusty są traktowane i konserwowane na czas transportu.

    Nie mówiąc już o tym, że wkurza mnie takie cwaniactwo kosztem naszych, europejskich wytwórców. Gdyby jeszcze te chusty kosztowały mało - ale nie, są tak samo drogie, a nawet droższe niż te produkowane w Europie, gdzie koszt pracy jest dużo wyższy niż w Indiach, Chinach czy Bangladeszu.

    To się wyprodukowałam Jednym słowem nie mam i nie będę miała w stosie ani Ellevillów, ani Hopków.

  12. #272
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    cena wysoka. Dlatego pozostały w strefie marzeń Ale myślałam, że taka cena właśnie dlatego, że w Skandynawii są produkowane.

    Hopki też są w Azji wytwarzane?

  13. #273
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    cena wysoka. Dlatego pozostały w strefie marzeń Ale myślałam, że taka cena właśnie dlatego, że w Skandynawii są produkowane.

    Hopki też są w Azji wytwarzane?
    Również w Indiach. Skoro inne niemieckie firmy mogą produkować w Niemczech i Austrii sprzedając w takich samych cenach (Storcze np.), to tym bardziej tego nie rozumiem.

  14. #274
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    A jade plum w jakiej cenie?

  15. #275
    Chustonówka Awatar Kahlan84
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    20

    Domyślnie

    Może nie do końca w temacie Orientujecie się co to może być za chusta?

    To było moje pierwsze wiązanie ze 2 lata temu, więc na to nie zwracajcie uwagi...
    Chustę dostałam od znajomych, bo u nich się nie sprawdziła a oni od 1 właścicielki kupili. Mam tylko to 1 zdjęcie i nie pamiętam za nic marki
    Wiem, że nie była złamana, ciężka, grubsza i wtedy się zniechęciłam, próbowałam jeszcze kilka razy i podociągałam lepiej, ale o łamaniu nic nie słyszałam wtedy.
    Trafiła do piwnicy, teraz mam drugiego Szkraba i uwielbiamy nosić, mogłabym ją spokojnie złamać, ale zaginęła w którymś z najniższych pudeł po przeprowadzce i się zastanawiam jak bardzo cisnąć męża by ją odnalazł. Mam Nati i jestem zadowolona, ale teraz wiem, że to może być dobra chusta z nośnością dla starszego na plecy np.
    Jakieś pomysły na podstawie tylko takiego zdjęcia?

  16. #276
    Chustonówka Awatar Kahlan84
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    20

    Domyślnie

    Tak jak szukam w sieci to do Hoppediz są podobne - w sensie jednolity kolor (granat) i lamówka inna (niebieska). Długość ok 4,6-5 była. Szeroka jak Nati czyli z 70. LL na pewno jest węższa. No i kupiona z 2,5 roku temu.
    To mogą być ich Helsinki - ktoś miał? Muszę kopnąć męża, a jak nie to sama z małym zejdę i się dokopię
    Ostatnio edytowane przez Kahlan84 ; 25-07-2013 o 09:05

  17. #277
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kahlan84 Zobacz posta
    Może nie do końca w temacie Orientujecie się co to może być za chusta?

    To było moje pierwsze wiązanie ze 2 lata temu, więc na to nie zwracajcie uwagi...
    Chustę dostałam od znajomych, bo u nich się nie sprawdziła a oni od 1 właścicielki kupili. Mam tylko to 1 zdjęcie i nie pamiętam za nic marki
    Wiem, że nie była złamana, ciężka, grubsza i wtedy się zniechęciłam, próbowałam jeszcze kilka razy i podociągałam lepiej, ale o łamaniu nic nie słyszałam wtedy.
    Trafiła do piwnicy, teraz mam drugiego Szkraba i uwielbiamy nosić, mogłabym ją spokojnie złamać, ale zaginęła w którymś z najniższych pudeł po przeprowadzce i się zastanawiam jak bardzo cisnąć męża by ją odnalazł. Mam Nati i jestem zadowolona, ale teraz wiem, że to może być dobra chusta z nośnością dla starszego na plecy np.
    Jakieś pomysły na podstawie tylko takiego zdjęcia?
    to hopediz helsinki. Ale mam nosa- z pamieci wypaliłam! Na szałową nosność hopka nie licz
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  18. #278
    Chustonówka Awatar Kahlan84
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    20

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za potwierdzenie Jak nie będzie szałowa nośność, to mniejszego ponoszę, bo do Nati nowych powinna być chyba porównywalna, a w tych mi na razie bdb. Super - wiem co mam Wcześniej szukałam i nie mogłam znaleźć a napisałam post, zmieniłam trochę wyszukiwanie i jest Albo może jak mi się znudzi (bo Nati też w niebieskim Rodos), to sprzedam i coś innego dokupię. Dzisiaj mąż szuka - nie ma zmiłuj

  19. #279
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Na ile byście wycenili Nati Kalahari wiadomo bawełna, chusta ma 3 lata. Choć może inaczej - ile byście powiedziały, żeby ktoś Wam ją sprzedał?
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  20. #280
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kahlan84 Zobacz posta
    Wielkie dzięki za potwierdzenie Jak nie będzie szałowa nośność, to mniejszego ponoszę, bo do Nati nowych powinna być chyba porównywalna, a w tych mi na razie bdb. Super - wiem co mam Wcześniej szukałam i nie mogłam znaleźć a napisałam post, zmieniłam trochę wyszukiwanie i jest Albo może jak mi się znudzi (bo Nati też w niebieskim Rodos), to sprzedam i coś innego dokupię. Dzisiaj mąż szuka - nie ma zmiłuj
    Ja bym się w przypadku starszego Hoppa szałowej nośności bała bardziej niż czegokolwiek innego Starsze Hoppy były grubsze i b. nośne. Fajne dla starszaków, ciężkie do pracy z malusim niemowlaczkiem.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •