Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Po pierwsze, bardzo dziekuję Aniu za możliwość testowania

    Konopii jeszcze nie miałam, więc punktu odniesienia brak, jednakże jestem bardzo zadowolona.
    Pieluszka jest rewelacyjna, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.
    Kolorowe napki i ściegi oraz urocze falbanki dodaja jej uroku.
    Jest bardzo zgrabna. Rewelacyjnie dopasowywuje się do pupy i co ważne, nie robi wielkiego kupra.
    O jej właściwościach chłonnych, to rzetelniej napiszą dziewczyny ze środka kolejki ale jak na pierwsze 2 prania, chlonie ekstra.
    Mnie urzekł system montowania wkładek. Wszystko zgrabniutko leży, nie ma fałd, buł itp. Mniejsza wkładka gładziutko na sam spód; większa, której długośc można regulowac, na górze. Naprawde ekstra!

    Pieluszka tania nie jest ale uważam, że warta swej ceny.
    Z czystym sumieniem mogę ją polecić.
    Jak pojawia się wolne środki, z pewnością nabędę

  2. #82
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    67

    Domyślnie

    Mam bambusową BeeHinds. W tej chwili (lato) staram się używać formowanek bez otulacza i ta pieluszka świetnie się do tego nadaje bo jest super chłonna (wkładki można poskładać tak, że naprawdę dużo zniosą). Poza tym jest milutka w dotyku, dosyć zgrabna (nie ma kroju i zgrabności bitti boo ale nie należy tez do wielkich). Mam tylko wątpliwości czy będzie dobra na większe dziecko, bo po kilku praniach materiał się trochę kurczy. Czas schnięcia ok (schnie chyba szybciej niż frotka).

  3. #83
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    mam konopna beehinds. jest tak sliczna, ze az szkoda ukrywac ja pod otulaczem, pieknie wykonczona i mega chlonna. posiada dwie dopinane wkladki. ja uzywam tylko jednej, bo spokojnie nam wystarcza, a te druga wkladam do innych mniej chlonnych pieluszek. powinna z cala pewnoscia sie sprawdzic w przypadku mega sikaczy
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  4. #84
    Chustomanka Awatar Marsjanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    569

    Domyślnie

    testowałam konopną formowankę BB - jest piękna może to moje zboczenie, bo ja kocham formowanki (i Matylda też) - ale ona z prania na pranie tylko zyskuje na miękkości
    jest mięsista i delikatna, bardzo chłonna, dopasowana i na dodatek naprawdę .... śliczna
    idealnie mieści nam się nawet w dopasowanych wełnianych gatkach disany....

    a już myślałam, że osiągnęłam pieluchozaspokojenie i nie muszę nic kupować.....

    a tu niespodzianka, MUSZĘ, MUSZĘ JĄ MIEĆ i to więcej niż jedną
    mam nadzieję, że mąż i portfel zrozumieją
    Kasia
    mama samych córek: Marianny (29.08.1999), Michaliny (03.06.2006), Matyldy (01.04.2010), Melanii (22.07.2014)
    www.wielorazowo.pl - pieluszki wielorazowe

  5. #85
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    testowałam konopną formowankę BeeHinds i cóż mogę rzecz....produkt wart kupienia z kilku powodów
    świetnie wykonany, przepiękne tęczowe szwy dookoła
    materiał mięsisty ale nie bardzo gruby za to szalenie chłonny - Gabi sikacz pospolity z jedną małą wkładką nie dała rady tej pieluszce, (usprawiedliwiają ją tylko upały)
    dwie wkładki to chyba wytrzymają sik każdego, duża wkładka jest długa ale można ją poskładać tak aby była bardziej z przodu albo pośrodku gruba
    nam świetni epielucha pasowała do gatek storchena bo otulacz okazał się przymaławy
    to jedeyny minus wielo że sa wieksze od pampków i ja tę pieluchęp polecam od min 6 kg - Gabi miała 6,7 w czasie testów i z mała wkładką ok a i tak wywijałam troszę z przodu
    myśle że całkowitą chłonności i wielkość tej pieluszki wykorzystają starsze dzieci
    fakt w tym czasie było 37 stopni w cieniu i to że wyschła w kilka godzin to nie jest zdziwienie ale nastepne dni padało i wyschła w jeden dzien i to jest niesamowite bo zakładałam że 2 dni min

    tak!!to jest rzecz która będzie w naszym stosiku za jakiś moment wspaniała nocna formowanka!!!!
    dziękuję za możliwosć testów

  6. #86
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    60

    Domyślnie

    a co one mają w środku? są wyłożone jakimś polarkiem?

  7. #87
    Chustomanka Awatar Marsjanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    569

    Domyślnie

    pytasz o formowanki?

    są całe z takiej mięciutkiej i mięsistej tkaniny konopno-bawełnianej - i z zewnątrz i w środku
    Kasia
    mama samych córek: Marianny (29.08.1999), Michaliny (03.06.2006), Matyldy (01.04.2010), Melanii (22.07.2014)
    www.wielorazowo.pl - pieluszki wielorazowe

  8. #88
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    60

    Domyślnie

    hmm...
    A macie porównanie formowanek Baby Beehinds z magiczną AIO? Która bardziej chłonna?

  9. #89
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    albo bambusowo- bawełnianej zależy czy konopna czy bambusowa, polarku w środku nie mają.



  10. #90
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iga Zobacz posta
    hmm...
    A macie porównanie formowanek Baby Beehinds z magiczną AIO? Która bardziej chłonna?
    na noc to formowanka i dobry otulacz wełniany, chociaż AIO gdy nabierze chłonności z wkładką bambusową też jest dobre, zależy od tego co bardziej lubisz i co Ci się podoba



  11. #91
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    przetestowalam konopna formowankę i:
    - wizualnie fajna, kolorowe obszycie dodaje uroku.
    - bardzo chłonna, po nocy mokra była tylko z przodu, na pupie pozostała sucha .
    - pieluszka spora, flipa musiałam rozpiąc na maxa zeby ja zmieścić
    - niestety przy obecnej pogodzie (wilgotno i parno i co chwilę pada) schnie juz 2 doby .
    Generalnie super pieluszka szczególnie polecam na noc
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  12. #92
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    do mnie przyszły dwie pszczółki aio, więc i napiszę co myślę. pierwsze co mi przyszło na myśl: jakies takie duże i masywne te pieluszki (ale my to Ib przyzwyczajone ) później z kazdej strony matka ogladała, na pupe włożyła i jest pełna podziwu! piękna pieluszka, chłonna, cudowna, jedyny minus to czas schniecia (po jednym dniu schnięcia skaplam sie, że przecież można na drugą stronę przewrócic to szybciej wyschnie )

    polecam to piękna i chłonna pieluszka. jutro (jak wyschnie) robimy test nocny.
    K. 2009M. 2012

  13. #93
    Chustomanka Awatar aska.jb
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa - Tarchomin
    Posty
    1,249

    Domyślnie

    U nas pszczółka świetnie sprawdza się na nocki - chłonna, nie za duża, niespecjalnie szeroka w kroku więc dla Kuby który preferuje spanie na boku jest akurat:0
    Ja uwielbiam jej wygląd - falbanka z tyłu jest przeurocza, szeroka gumka w pasie bardzo wygodna, nic nie ciśnie i nie uwiera. Na moim szczuplutkim 8miesieczniaku leży po prostu idealnie. Kolory super - mamy w swoim stosiku cztery. Jedyny minus to naprawdę długi czas schnięcia - mimo wywrócenia na drugą stronę pieluchy u mnie schną 1,5 do dwóch dni. Mimo to w stu procentach warto


  14. #94
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Jesli chodzi o schnięcie, to przy dobrej pogodzie nawet pół dnia wystarczy. Czasem nawet pszczoła schnie szybciej niż sam wkład od Wonderoosa. A jak mocno wirujecie?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  15. #95
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    A jak mocno wirujecie?
    wszystko wiruję na max, czyli w przypadku mojej pralki 800
    K. 2009M. 2012

  16. #96
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez peluche Zobacz posta
    wszystko wiruję na max, czyli w przypadku mojej pralki 800
    uff, mało. Ja wszystko na 1200, w upał pszczoła wywieszona rano wieczorem jest sucha jak pieprz, ale już w domu gdy wilgoć na zewnątrz a ogrzewania net, potrzebuje dobę. Dlatego mam 2 szt. + bambusowego wonderoosa i to na noce starcza

  17. #97
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Pieluszka formowanka:
    wygląd- prezentuje się rewelacyjnie; starannie odszyta, świetny patent z montowaniem wkładek, dość duża-nie każdy otulacz okazał się wystarczający
    chłonność/użytkowanie- pierwsza formowanka, która wytrzymała całą noc
    minusik-czas schnięcia, przy obecnej aurze 2 dni

    Otulacz wełniany:
    wygląd- nie jest być może tak uroczy jak formowanka, ale i tak miło na nim oko zawiesić
    chłonnośc/użytkowanie-dla mnie nie ma lepszego!!!
    minusów-brak!!!

  18. #98
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie

    uzywam juz 2gi miesiac wiec czas na recencje

    FORMOWANKA BAMBUSOWA

    plusy :
    miekka jak na bambus
    zgrabna
    szybko schnie
    chlonna
    fajny system wpinania wkladek
    minusy:
    uzywana na noc - szkoda ze nie ma warstwy "sucho od pupy"

    FORMOWANKA KONOPNA

    plusy
    nie traci ladnego koloru kosci sloniowej tj nie szarzeje jak niektore formowanki konopne
    reszta plusow tak samo jak formowanka bambusowa bo sa w sumie bardzo podobne
    minusy
    na duze dziecko, albo dziecko "brzuchate" - moze byc przymala, ta formowanka jest duzo mniejsza od LuluDodo
    w jednej z wkladek kolorowe szwy puscily i troche sie rozprulo obszycie (po ok 10 praniach)
    szkoda ze nie ma warstwy "sucho od pupy"

    u nas uzywane na odpieluchowanej w dzien 2latce, wazacej 14kg i duzo sikajacej w nocy.
    pieluchy zakladane na 10h a wiec z obiema wkladkami i dodatkowa wkladka z mikrofibry z BG i wkladem sucha pielucha a na to gatki welniane disany (rozmiar 98/104)
    pupa jest duza, ale ma to swoj urok
    rano pieluchy sa cale mokre, ale otulacz i łóżko suche !

  19. #99
    Chustonoszka Awatar czarna_agis
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    już Wilanów Niski:)
    Posty
    69

    Domyślnie

    Jestem naprawdę pod wrażeniem!
    BB są nietylko śliczne, ale zdają egzamin w sytuacjach ekstremalnych! To, jak do tej pory, pierwsza pieluszka wielo, która dała radę wytrzymać calusieńką noc na pupce Inulka, przy czym skóra rano nadal była ciepła, chociaż już lekko wilgotna.
    Pieluszka rzeczywiście jest spora, ale mnie się bardzo podoba taki kuperek u mojego chudzielca. PUL jest zupełnie inny niż te, które poznałam do tej pory. Jest taki gruby i mięsisty, poza tym warstwa wewnętrzna nie jest taka 'gumowana'.
    Świetnym pomysłem jest łączenie AIO i kieszonki.
    Żadnych minusów ta pieluszka nie ma (bo czas schnięcia, biorąc pod uwagę, że to bambusowe AIO jest całkiem do przyjęcia)!
    Serdecznie polecam, nietylko na noc, bo wykonanie i kolorystyka są staranne i przecudne.

    Na pewno taka pieluszka zagości niedługo w naszym stosiku. Wiem już nawet jaki bym chciała kolor

    EDIT: Trzeba uważać, jeśli się suszy pranie na dworze, bo bambusowa wkładka bardzo szybko zbiera wilgoć z powietrza.
    Ostatnio edytowane przez czarna_agis ; 18-08-2010 o 17:22 Powód: dopisek
    Agnieszka, mama Kaliny (3.12.2008), kobieta wyjątkowego mężczyzny

  20. #100
    Chustomanka Awatar aska.jb
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa - Tarchomin
    Posty
    1,249

    Domyślnie

    My mamy i bambusową i konopną plus wełniaka.
    Obie formowanki śliczne wizualnie i wyjątkowo chłonne chociaż u nas w połaczeniu z otulaczem wełnianym nie sprawdziły sie na noc z jednego względu - Kuba śpi tylko na boku i jest przyzwyczajony do pieluch węższych w kroku. Ten zestaw mu tego nie zapewniał więc wiercił się przez pół nocy, bo mu niewygodnie było. Trudno - dorosnie jeszcze Tak poza tym same plusy. Tylko ten czas schnięcia


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •