Strona 74 z 88 PierwszyPierwszy ... 2464666768697071727374757677787980818284 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,480 z 1756

Wątek: Stosiki pieluszkowe

  1. #1461
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    MADZIA widac?

    [IMG]imageshack.com/v2/14/09/24/940129f9e4911c051f2af5824d7fa762.jpg[/IMG]
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  2. #1462
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    nie, ja tez kombinowałam jakos....kto się zna?

  3. #1463
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    w Twoim stosie brakuje mi tylko kupki tetry
    Mamru, określenie kupka tetry w temacie pieluszkowym - trafia w sedno problemu

    Wczoraj przyszły pieluszki. Nie wtajemniczam m. w moje pieluchowe zakupy, bo po co się ma chlop denerwować. A tu traf chciał, że odebrał list od listonosza i pyta mnie co przyszlo. Ja odpowiadam, że pielucha. On mnie pyta, to potrzebujesz kolejnej pieluchy? Ja: nie, nie potrzebuje, od jakiegoś czasu juz korzystam z toalety. I tak się zaczęliśmy śmiać, że temat się skończył.
    Moj stosik jak u muzkate, minimalistyczny. A Wasze - cudnie kolorowe
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  4. #1464
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Już poprawilam dziękuję
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  5. #1465
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzia_180 Zobacz posta
    Już poprawilam dziękuję

    ale ładniusi!!!

  6. #1466
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    jakie ładne stosiki!!!
    jana, co to za pieluszka ta w truskawki?

    kamillka, czego używasz do otulaczy?

    mudiwa, skompletowałas już brakujący kolor tęczy?
    do otulaczy przede wszystkim idzie tetra ale mam też prefoldy bambino mio, wkłady bambusowe kokosi, konopne puppi i jeden od ecodidi ale jest tak mięciutki, że na razie się do niego córa przytula
    Alicja X.2011 Olga XI.2013

  7. #1467
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Madzia jak oceniasz pieluszki smartlove? widzę, że są dużo węższe niż milovia

  8. #1468
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    kammilka cudne otulacze! Mój stos już dano nieaktualny, ale od wczoraj mam mocne postanowienie poprawy czyt. żadnych nowych pieluch w domu ciekawe jak długo wytrzymam

  9. #1469
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    kammilka cudne otulacze! Mój stos już dano nieaktualny, ale od wczoraj mam mocne postanowienie poprawy czyt. żadnych nowych pieluch w domu ciekawe jak długo wytrzymam
    daj fotke, niech się nacieszę widokiem

  10. #1470
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Natuś zaraz

    no to proszę! i hura! wszystko prawie w jednej szufladzie


    od lewej stosik muślinek i otulacze minkee babyetta, potem stosik wkładek, potem otulacze - od dołu GroVia w pandy, milovia jabłuszka, i 4 sztuki close parent v2 - nasze NAJ NAJ
    następny rządek kieszonki od dołu fuzzi bunz, gzooby, happy flute, babyetta, baby Jungle i milovia, a ostatni rząd to 4 kieszonki bumGenius, i 4 AIO organic BumGenius. Brakuje 2 otulaczy - jeden na pupie drugi w praniu, 2 kieszonek BumGenius i naszej ulubionej tysiulowej kieszonki która czeka sobie cierpliwie w wiaderku na pranie
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 25-09-2014 o 13:54

  11. #1471
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    mamru
    Piękna szuflada! A zdradź proszę, co sprawia, że te nowe CP są takie super? U nas te poprzednie zalegają na dnie póki co.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  12. #1472
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chudzinkaa Zobacz posta
    mamru
    Piękna szuflada! A zdradź proszę, co sprawia, że te nowe CP są takie super? U nas te poprzednie zalegają na dnie póki co.
    Podpinam się pod pytanie. One różnią się czymś więcej niż wzorkami od wcześniejszej "nowej generacji" ? Mam jagodową i póki co leży, wkurzają mnie te ślepe rzepy na plecach oraz to że jak zmniejszy się rozmiar ( u mnie póki co na S) to tam z przodu robi się grubo i nie wygodnie dla dziecka. Ja je lubię dopiero dla chodzącego szkraba, choć teraz jak mała już się rusza, nie leży ciągle muszę zacząć zakładać.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  13. #1473
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Madzia jak oceniasz pieluszki smartlove? widzę, że są dużo węższe niż milovia
    Jestem z nich bardzo zadowolona. Ogólnie niczym się nie różnią od milovi, ale mam poczucie, że Fifikowi jest w nich wygodniej, jakby lepiej się w nich poruszał. Milovie muszę poprawiac, jak i pozostałe, aby były bliżej kroku, smartlove już nie. Wiadomo, że ciężej wkład wchodzi, no ale z tym trzeba się liczyć. Czekam na kolejne wzory
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  14. #1474
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    poprzedniej wersji nie lubiłam, wkurzały mnie rzepy. w tych te rzepy lepsze od poprzednich. Co do zapinania to ja po protu w każdej pieluszce wyjęłam tę część do zapinania i nie mechaci się żaden pul. Bardzo mi się podobają, używam i na nocki i na dzień. W dzień z muślinkami, w nocy wkładki mikrofibrowe. Jeszcze mnie nie zwiodły. No i te falbanki przy nóżkach, nie ma szans, że coś wyleci, nawet mleczne kupki

  15. #1475
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Natuś zaraz

    no to proszę! i hura! wszystko prawie w jednej szufladzie


    od lewej stosik muślinek i otulacze minkee babyetta, potem stosik wkładek, potem otulacze - od dołu GroVia w pandy, milovia jabłuszka, i 4 sztuki close parent v2 - nasze NAJ NAJ
    następny rządek kieszonki od dołu fuzzi bunz, gzooby, happy flute, babyetta, baby Jungle i milovia, a ostatni rząd to 4 kieszonki bumGenius, i 4 AIO organic BumGenius. Brakuje 2 otulaczy - jeden na pupie drugi w praniu, 2 kieszonek BumGenius i naszej ulubionej tysiulowej kieszonki która czeka sobie cierpliwie w wiaderku na pranie

    Strasznie mało masz tych pieluch
    Hehe
    Oczywiście żart piękny stosik. Tez lubie cp za szczelnosc i piekne kolory i wzory. I za rzep co powoduje ze mazvzaklada wielo

  16. #1476
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    poprzedniej wersji nie lubiłam, wkurzały mnie rzepy. w tych te rzepy lepsze od poprzednich. Co do zapinania to ja po protu w każdej pieluszce wyjęłam tę część do zapinania i nie mechaci się żaden pul. Bardzo mi się podobają, używam i na nocki i na dzień. W dzień z muślinkami, w nocy wkładki mikrofibrowe. Jeszcze mnie nie zwiodły. No i te falbanki przy nóżkach, nie ma szans, że coś wyleci, nawet mleczne kupki
    Przepraszam, ale jeszcze podpytam. Tylko te rzepy "na plecach" wkurzały, czy generalnie jakoś najnowsze lepsze są? Ja w sumie też nie przepadam za poprzednimi CP, bo wydają mi się takie mało oddychające, aczkolwiek szczelne bardzo. U nas głównie wełna, właśnie muszę też swój stosik wkleić.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  17. #1477
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,277

    Domyślnie

    pierwsza rzecz ktorą zrobilam z cp to bylo wyprucie tego idiotycznego rzepa ktory obcieral plecy...
    nie jest to moja ulubiona pieluszka, bo jednak w porownaniu do innych (aio totsbots, kieszonki babyjungle czy smartlove) jest sztywna i jakas taka gruba. ale prawda jest taka ze nigdy nie przeciekla. co innym sie zdarza.
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  18. #1478
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    na plecach w V2 nie ma tego rzepa! zakładki otulacza sa zakonczine gymeczka, już nie sa takie luxne, wkąłdy sa szersze, V2 z wzorem sa bardziej miękkie i gymki maja delikantiejsze i chyba sa trochę węższe.rzep chowa się w pulu do prania. jak dla mnie zdecydowanie na plus.oczywiscie, porównując do nappime,milivi,babyetty ro pieluszka jest sztywniejsza, pul raczje jak w bg.

  19. #1479
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Miałam okazje oglądać v2 a jedynke po lifcie mam w domu. Wnioski takie, dwójka jest miększa, zakładki to super pomysł, duza regulacja rozmiarowa bo spokojnie moja dość pokaźna dwulatka nosi i nic jej nie odgniata, wiec i dwojka byłaby dobra. Ogólnie to gdybym miała coś dokupować to były by to v2. Plus za możliwość włożenia tetry/wkładów/ prefoldow i uzywnia jak otulacza.


    ...ale, ze to nie temat cp, tylko stosikowy to muszę przyznać mamru ze masz b. Przemyslany stosik. Widac w nim lata pieluchowania! Super
    Tapatalk.
    Ostatnio edytowane przez qmpeela ; 27-09-2014 o 08:35
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  20. #1480
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    jak ja Wam zazdroszczęstosiki przecudne!!

    (pozwólcie, że skopiuję recenzje do działu z recenzjami- z pewnością komuś przyda się Wasze doświadczenie))
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 08:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •