Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: problem ze zdjęciami - google photos

  1. #1
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie problem ze zdjęciami - google photos

    Dziewczyny, widzę że nie tylko ja mam problem ostatnio ze zdjęciami - nie wyświetlają się dodaję z google photos (czy tam google+ już nie wiem jak się teraz zwą)

    moje obserwacje są takie:
    *dodają i widzę, po czym następnego dnia nie widzę
    * niektórzy widzą zdjęcia a niektórzy nie widzą - nie wiem od czego to zależy (komp, telefon - nieważne chyba, przeglądarka?)
    * wcześniejsze zdjęcia (sprzed miesięcy i tygodni) są widoczne, nie zniknęły, mimo że z tego samego narzędzia udostępniane

    może ktoś zna przyczynę?

    szukałam w necie, ale znalazłam tylko temat założony na forum (nie naszym) z wczoraj, bez odpowiedzi, czyli coś jest na rzeczy, tylko co?

  2. #2
    Chustomanka Awatar Quenya
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Krakówek
    Posty
    830

    Domyślnie

    Podłączam się pod pytanie... O co cho????
    Mi 04.2009
    Miś 01.2012
    Mel 10.2013
    Mym 09.2017

    www.milowekroki.blogspot.com
    www.spiewajaceskrzypce.pl

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    A czy to nie jest tak, ze klikajac w "kopiuj adres obrazka" gdy jest sie zalogowanym, to po wylogowaniu zdjecia sa niewidoczne (bo nie mają dostępu do źródła pliku)
    W google photos jest opcja "udostepnij" i wtedy generuje sie link do albumu z zaznaczonymi do udostepnienia zdjeciami (jesli ktos nie chce wklejac linku tylko zdjecia, to mysle ze z takiego udostepnionego albumu zdjecia.po skopiowaniu adresu obrazka nie powinny znikac)
    Marcysia '13 Janka '18

  4. #4
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nika023 Zobacz posta
    A czy to nie jest tak, ze klikajac w "kopiuj adres obrazka" gdy jest sie zalogowanym, to po wylogowaniu zdjecia sa niewidoczne (bo nie mają dostępu do źródła pliku)
    W google photos jest opcja "udostepnij" i wtedy generuje sie link do albumu z zaznaczonymi do udostepnienia zdjeciami (jesli ktos nie chce wklejac linku tylko zdjecia, to mysle ze z takiego udostepnionego albumu zdjecia.po skopiowaniu adresu obrazka nie powinny znikac)
    nika, dokładnie jest tak jak piszesz - żeby zdjęcia były widoczne muszą zostać udostępnione najpierw - czyli udostępniamy album a potem już możemy sobie je umieszczać gdzie chcemy czy to za pomocą linka czy też po prostu kopiuj wklej - i do tej pory to działało bez zarzutu, ewidentnie coś się pozmieniało ostatnio, moje wszystkie albumy są udostępnione jako publiczne bo zawsze tak robię,i najdziwniejsze jest to że tylko te ostatnio dodane albumy robią takie cyrki, informacji o zmianach na google + żadnych nie wyczytałam

  5. #5
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    cyrk mam i ja - omijam to w ten sposob, ze wchodze do picasy i wklejam z niej. z googla ostatnio w ogole nie moglam dodac nic. 'kocham' kolejne unowoczesnienia programow
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #6
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    cyrk mam i ja - omijam to w ten sposob, ze wchodze do picasy i wklejam z niej. z googla ostatnio w ogole nie moglam dodac nic. 'kocham' kolejne unowoczesnienia programow
    natalo, ale jak wklejasz z picasy? bo teraz już nie ma takiej picasy w necie jak kiedyś była, zastąpiło ją właśnie to google+, dobrze myślę? z kompa bezpośrednio wklejasz?

  7. #7
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnolia Zobacz posta
    natalo, ale jak wklejasz z picasy? bo teraz już nie ma takiej picasy w necie jak kiedyś była, zastąpiło ją właśnie to google+, dobrze myślę? z kompa bezpośrednio wklejasz?
    robie tak - jak wrzucam zdjecia z picasy - upload to google photos - to potem nie wchodze w google+ czy jakkolwiek sie to nazywa tylko robie 'view online' i przenosi mnie do picasy (picasaweb.google.com). i jestem w starej, dobrej picasie (choc tez myslalam, ze juz jej nie ma ). a w niej tylko robie copy i wklejam w post.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #8
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    o dzięki natalo, spróbuję w takim razie takim sposobem

    właśnie się dostałam też do picasy, no jest, idę próbować z niej wklejać, zobaczymy co z tego będzie

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Agna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    2,532

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    robie tak - jak wrzucam zdjecia z picasy - upload to google photos - to potem nie wchodze w google+ czy jakkolwiek sie to nazywa tylko robie 'view online' i przenosi mnie do picasy (picasaweb.google.com). i jestem w starej, dobrej picasie (choc tez myslalam, ze juz jej nie ma ). a w niej tylko robie copy i wklejam w post.
    Mnie w tym momencie przekierowuje do google+ . Jednak wstukałam adres picassy i zdjęcia są Idę próbować. Jak się uda, to wielkie dzięki
    www.zufizo.pl

    Zuzia 09.1999. Filip 05.2001. Zosia 04.2011.

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Ja mam ten problem niezależnie czy jestem zalogowana czy nie Połowę zdjęć w wątkach mi zjada, a inne są nawet jeśli były dodawane za jednym zamachem z tego samego albumu.
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  11. #11
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    A to nie przez to, że likwidują picasę? To co stare zostanie, ale nowych nie bedzie można dodawać i już jest poblokowane ściąganie całych albumów?
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

  12. #12
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    Ja mam ten problem niezależnie czy jestem zalogowana czy nie Połowę zdjęć w wątkach mi zjada, a inne są nawet jeśli były dodawane za jednym zamachem z tego samego albumu.
    Olu, spróbuj z picasy tak jak natala radziła, mi wszystko teraz działa normalnie jak wklejam bezpośrednio z picasy kopiuj wklej

  13. #13
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,805

    Domyślnie

    Podbiję. Nie dość, że połowy moich zdjęć nie widać na forum neizależnie od tego, czy wcześniej udostępniłam album, czy nie, to ogółem zdjęcia google mi zastrajkowały i nie mgoę dodawać zdjęć do albumów, żadnych, ani nowych, ani starych. Przesyła pliki, po czym widze komunikat 'przesłano 0 plików', no i really tyle przesłano.

    Wkurza mnie ostatnio google i jego monopol... Ktoś korzysta z jakiejś innej sensownej aplikacji do udostępniania zdjęć? Obsługiwanej z komputera, nie telefonu, i nie wymagającej np. zamiast gmaila używania yahoo...

  14. #14
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,036

    Domyślnie

    łącze się w bólu :/ też mnie to wkurza bo lubię google a od dłuższego czasu mam problem jak dziewczyny opisywały powyżej...niestety alternatywy nie znalazłam ale może ktoś coś zaproponuje



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  15. #15
    Chustoguru Awatar Wrześniowa
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    PL
    Posty
    6,918

    Domyślnie

    A czy to jest to samo co google+?

    O ile mi wiadomo google + dzialaja jeszcze kilka msc,ale juz teraz nie mozna ładować zdjec. Sukcesywnie rowniez beda usuwane albumy użytkowników z tamtad
    Prezes 2009 Sikorka 2012

  16. #16
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,036

    Domyślnie

    ale google plus to co innego jak zakładka "zdjęcia w googlach.... z tego co wyczytałam ostatnio bo też myślałam, ze mi usuną wszystko.



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  17. #17
    Chusteryczka Awatar Agna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    2,532

    Domyślnie

    Dlaczego zdjęcia, które widać w komputerze, w telefonie już nie są widoczne???? Pomoże ktoś? Plsssss
    www.zufizo.pl

    Zuzia 09.1999. Filip 05.2001. Zosia 04.2011.

Podobne wątki

  1. Problem ze zdjęciami
    Przez Martulec w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-08-2013, 20:40
  2. problem ze zdjęciami i sygnaturką
    Przez do__ti w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •