Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 188

Wątek: Wrocław

  1. #161
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Idea Kanguromani słuszna, ale moim zdaniem te 139zł mozna by dołozyc do jakiejś fajnej chusty a informacje zdobyć samemu w necie i poćwiczyć z Dziewczynami w KK

  2. #162
    Chustonówka Awatar madziarka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    17

    Domyślnie

    w necie to ja już ćwiczyłam
    a na warsztaty zawsze chciałam pójść no to idę i kasy mi nie szkoda, może wygram chustę bo są do rozdania niby co 2 osoba ma dospać Hopka
    no i bon na 50zet na zakupy więc wstęp wyjdzie taniej

    a na spotkanie z chustomamami może kiedyś dotrę

  3. #163
    Chustonówka Awatar madziarka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    17

    Domyślnie

    warsztaty były bardzo fajne, ale jednak czuję niedosyt! i na kolejne spotkanie w Urwisku pewnie przyjdę. Zdecydowanie za mało było nauki praktycznej wiązania a za dużo gadania ale nie żałuję mojego uczestnictwa

  4. #164
    ChustoTata Awatar Świrek
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Strzelin
    Posty
    56

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny. Potrzebuję pożyczyć MT na góra dwa dni. Najchętniej z Wrocławia bo tu jestem codziennie w pracy w okolicach placu Kościuszki. Potrzebny jest do pomiarów żeby zamówić z odpowiednią długością pasów. Za niezniszczalność odpowiadam głową i honorem do wyboru.

  5. #165
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    mozesz do mnie podjechać .Mam MT .
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  6. #166
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    ja mam. leży na strychu
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  7. #167
    ChustoTata Awatar Świrek
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Strzelin
    Posty
    56

    Domyślnie

    Tego, że masz to byłem pewny na 100% haha. Jak się nikt nie odezwie we wrocku to będe Cie napastował.

  8. #168
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Chciałabym pooglądać nosidełka ergonomiczne we Wrocławiu czy ktoś może wie gdzie można zobaczyć? Jakoś do chusty nie mogę się przekonać

  9. #169
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xagatka Zobacz posta
    Chciałabym pooglądać nosidełka ergonomiczne we Wrocławiu czy ktoś może wie gdzie można zobaczyć? Jakoś do chusty nie mogę się przekonać
    hej

    W jakim wieku ejst twój maluch ?
    zaraz pomyslimy co byłoby najodpowiedniejsze dla Was .Generalnie we Wrocławiu ciężko jest znaleść w sklepach stacjonarnych nosidła ergonomiczne .
    Najlepiej znalesć kogoś to mieszka blisko i zobaczyc u Niego
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  10. #170
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wielkie dzięki. Moje maleństwo właśnie skończyło 4 miesiące. Będę wdzięczna za pomoc. Tyle tego jest, że trudno coś wybrać szczególnie jak nie można zobaczyć na żywo.

  11. #171
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    w przyszła sobotę 28.02 w Urwisku przy Wejherowskiej 28 będzie spotkanie Klubu Kangura. Przyjdź, pooglądasz rózne różności, pomacasz, pomierzysz, porozmawiasz z mamami noszącymi już swoje dzieci i z doradczyniami noszenia Wstęp wolny

  12. #172
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Super Na pewno się pojawię. Dzięki

  13. #173
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    w godz 14-16

  14. #174
    bosastopka
    Guest

    Domyślnie

    Witam, mój pierwszy post na tym forum Bardzo chcę dowiedzieć się czegoś o chustowaniu. Mam 4 miesięczną córeczkę i chcę zacząć praktykować noszenie w chuście ale nie mam pojęcia jak zacząć Wiem, że są różne warsztaty ale to zawsze kosztuje i to nie mało Czy wiecie może gdzie i kiedy można się dowiedzieć czegoś więcej o chustach i jak najtaniej? Brzmię jak największy skąpiec ale przyznam szczerze, że na wychowawczym trochę u nas krucho z finansami
    Dziękuję za info i pozdrawiam wszystkich!

  15. #175
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    bosastopka spotkanie, o którym pisałam 2 posty wyżej jest darmowe i odbywa się regularnie w ostatnie soboty miesiąca

  16. #176
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    To może i mi się uda przyjechać? O ile znajdę jakiś transport z mojej wioski - może mąż mnie by przywiózł? super inicjatywa
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  17. #177
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, jestem zupełnie nowa tak na forum, jak i w temacie chust. Mam 6miesięczną kochaną bestię, którą strasznie chciałabym zacząć nosić w chuście. zakupu oprzyrządowania już dokonałam - polekont tkana - niestety instrukcja obsługi niewiele mi mówi i każdą dotychczasowa próba kończy się jednym wielkim wrzaskiem. nie potrafię chusty dociągnąć, nie radzę sobie z umieszczeniem maluszka w środku... jednym słowem - potrzebuję pomocy najbardziej zależy mi na wiązaniu kołyski - chciałabym małą w chuście usypiać i wiązaniu na biodrze, bo tak się generalnie najczęściej nosimy. jeśli jest tu jakaś Mama skłonna wyjasnić i zademonstrować mi zasady wiązań - będę bardzo wdzięczna.

  18. #178
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Hej kochana na kołyskę to juz za późno Skąd jestes?

  19. #179
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    sępolno. ale istnieje jakieś wiązanie, które umożliwi mi usypianie jej, czy zupełnie spalone w tym temacie już jesteśmy?

  20. #180
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aimee Zobacz posta
    sępolno. ale istnieje jakieś wiązanie, które umożliwi mi usypianie jej?
    każde

    niekoniecznie trzeba usypiać w chuście "na leżąco" dzieci pięknie zasypiają w kieszonce czy 2x

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •