Pokaż wyniki od 1 do 20 z 98

Wątek: Kangurek do oceny - z nowym chuściochem na 3 stronie :)

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie Kangurek do oceny - z nowym chuściochem na 3 stronie :)

    Dziewczyny, nie bijcie - to mój pierwszy kangurek, więc wyszedł zdecydowanie bez rewelacji Do tej pory nosiłyśmy się głównie w kieszonce, która wychodzi nam ładnie, i sporadycznie w 2X (jakoś nie przepadam za tym wiązaniem), ale wątek o wiązaniach na upał natchnął mnie żeby jednak spróbować kangura. Proszę o konstruktywną krytykę...

    Co widzę:
    - na pewno wypadałoby lepiej podociągać
    - łepek się jakby za bardzo przekrzywił jak Mała zasnęła, muszę nad tym popracować - w kieszonce się tak nie dzieje, ale to pewnie dlatego, że zostawiam więcej materiału na górze i robię jakby wałeczek
    - pupa wygląda na strasznie wpadniętą Trochę ten efekt jest chyba wizualnie spotęgowany przez dodatkową pieluchę tetrową na tyłku (bioderka, zalecenie ortopedy). Z tego samego powodu pupa jest bardzo duża do tyłu.

    A poza tym ogony wiszą mi prawie do kostek (chusta 4,2), ale z tym zamierzam sobie poradzić kupując krótszą, za jakiś czas przyda się też na plecaki

    Z góry dziękuję za pomoc



    Ostatnio edytowane przez livada ; 24-10-2013 o 19:03
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •