Pozwoliłam sobie załozyć ten temat.
Dziaiaj przyszło nosidło.
POwiem krótko. Jeśli ktoś lubi nosic na biodrze i lubi nosidła, to po prostu jest REWELACJA!!!!!

Nosidło jest przewygodne. Pas odejmuje cięzar prawie całkowicie, wiec ramie jest obciażone minimalnie. Nisidło można wyposrodkować,ze nie nosi sie całkowicie na biodrze.
Drugo MEGAplus-wykonanie. Po prostu wszyscy,absolutnie wszyscy wytwórcy nosideł powinni wzorowac sie na scoota. Niesoamowicie wygodny pas, miękki w sensie niewrzynaj acy sie, a zarazem dobrze zdejmujacy ciezar. Klamrazakryta,wiec sie nie wrzyna, na pasie,jesli ktos wydłuża jejst dodatkowa osłonka,zeby sie nie wrzynał. RAmie wykonane z polaru, bardzo miekko otulajacego ramie. regulacja ramienia w dwóch miejscach, bardzo latwo i płynnie. Od wewnatrz nosidła taka jakby podszewka.
Panel wąski,ale położenie biodrowe niweluje postawe, przynajmniej u mojej prawie rocznej Stefci.

Jedyny mały minusik dla mnie,ze nie ma klamry na ramieniu i wyjmujac dziecko,trzeba przesunac materiał, podobnie jak w kółkowej. lae przypuszczam,ze to komprmis, bo kalmra musiałaby byc megaduza i jakas wymyslna, zeby sie nie rozpinała, wiec rozumiem to rozwiazanie.

jeszcze raz powtórze,dla lubiacych nsic na biodrze i dla dzieci lubiacych te pozycje, jest bardzo fajne. Polecam.

Zdjecia beda, jak pojade na inny internet