Cześć dziewczyny jest to mój drugi wątek na forum, ciągle wałkuję temat mojej pracy licencjackiej z fizjoterapii, której zawartością jest wpływ chustowania na rozwój dziecka w pierwszym roku życia. Mam do Was gorącą prośbę (oczywiście potrzebne mi to jest do wyżej wymienionej pracy): w wolnej chwili odpowiedzcie mi proszę na kilka króciutkich pytań (nie znalazłam nic podobnego na forum w konkretnym wątku ja dotąd)
1.Jaki jest/był Twój ulubiony sposób wiązania dziecka w pierwszym półroczu życia i dlaczego?
2.Jaki jest/był Twój ulubiony sposób wiązania dziecka w drugim półroczu życia i dlaczego?
3.Jaki sposób wiązania chusty nie przypadł Ci do gustu i dlaczego?
Proszę o dosłownie jedno zdanie, króciutko i konkretnie do każdego pytania. Chodzi mi wyłącznie o chusty tkane.
Charakteryzując wiązania w pracy chciałabym dodać do wad i zalet jakieś konkretne, ludzkie odczucia na ten temat, a nie tylko suche fakty na bazie podręczników do anatomii i fizjoterapii i stąd moja prośba
Pracę bronię pod koniec tego roku akademickiego, więc jeszcze do kwietnia przyszłego roku możecie zaktualizować Waszą odpowiedź
Bardzo dziękuję za pomoc! :*