Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29

Wątek: UWAGA! KONKURS! Niepieluszkowy, ale z pieluszkami w tle... :) WYNIKI

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustomanka Awatar mikulo
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    764

    Domyślnie UWAGA! KONKURS! Niepieluszkowy, ale z pieluszkami w tle... :) WYNIKI

    ...czyli z pieluszkami do wygrania! Dla wszystkich chustoforumowiczów, którzy mimo ery facebooka dzielnie trzymają się forum. Chcę także sobie urozmaicić życie nieco i zrobić coś z dreszczykiem emocji, ogłaszam więc konkurs na...

    ...prostą, szybką, jednogarnkową lub zapiekankową potrawę, którą z przyjemnością zjedzą tatusiowe ubóstwiający mięsiwo, małe niejadki i jadki oraz mamusie (ale mamusie, to przeważnie jadają wszystko ).
    Zależy mi na potrawach sprawdzonych przez Was, Waszych ulubionych, sprawdzających się na codzień, bogatych w wartościowe składniki, bez mięsa albo tylko z jego dodatkiem. Mogą być na ciepło i na zimno, na wytrawnie i na słodko, ale wtedy bez cukru.
    Przy okazji chciałabym, aby inni na tym skorzystali, no i moja rodzina przede wszystkim (od dłuższego czasu dopada mnie pustka umysłowa, jeśli chodzi o wymyślanie dań obiadowych czy obiadowo-kolacyjnych).

    Termin trwania konkursu: do 15 lipca 2016 z możliwością przedłużenia.

    Przesyłamy jeden przepis, dokładnie opisany, składniki i wykonanie. Mile widziane będą zdjęcia, ale niekoniecznie.
    Wybrane przepisy będą przeze mnie testowane w kuchni.
    Przynajmniej trzech zwycięskich autorów zostanie obdarowanych pieluszką uszytą przeze mnie.
    Proszę nie kopiować przepisów z Internetu! Sprawdzę to!
    Przepis musi mieć nazwę.

    Zapraszam do udziału .

    Ps., do adminów: W razie gdyby to było niewłaściwe miejsce na taki konkurs, proszę o nie kasowanie wątku (trochę się napociłam w ten duszny dzień pisząc go ), a przeniesienie na właściwsze miejsce.
    Ostatnio edytowane przez mikulo ; 22-10-2016 o 22:51
    Mikulek (01.2010.) Idusia*(9 tc 09.2012.) Szymonek (05.2014.)
    Moje wypociny: http://www.pieluszkiwielo.blogspot.com/
    ...
    Dajcie mi modlące się matki, a uratuję świat. św. Augustyn

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •