Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23

Wątek: Ekomajty

Widok wątkowy

  1. #19
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Testowałam zestaw OS.

    Testerzy:

    Marta miesięcy 9, ubranka 74/80, waga ok. 8,2kg
    Julian lat 2, wzrost 96cm, waga 12kg

    Gatki + formowanka + długi wkład wpinany + wkładka dwustronna, u obojga wybrałam wersję suchą - testowałam u obojga na noc.
    U Martusi dał radę.
    U Julka przeciekł przy nóżkach po ok. 3 godzinach, ale to wielki pijak i sikacz. Nie ma wielo, która wytrzymała u niego całą noc.

    Pieluszki i gatki bardzo mi się podobały, starannie uszyte, niedrażniące.
    Dość łatwo dopasowałam formowankę do szczuplutkiej córci, u synka zapięłam na ostatnich napkach, choć to chudzina. Gatki dobre na oboje. Mają dość delikatne, miękkie gumki, dzieciom było wygodnie.

    Otulacz w klocki lego - testowała Marta.
    Założyłam jej raz z wkładem składanym i wkładką dwustronną suchą stroną do pupy, a raz z własnym wkładem węglowym pupusa. W obu przypadkach wytrzymał ok. 3 godzin bez przecieku.
    Julasty się w niego nie zmieścił. Córka, choć jest drobna, miała go rozpiętego na max na długość, na szerokość zapięłam na ostatnią i przedostatnią napkę.

    Kieszonkę w sówki z wkładem składanym też testowała tylko Martusia. Jul znów w nią nie wszedł.
    Kieszonka wytrzymała ok. dwugodzinny spacer, ale dziwnie układała się na pupie córeczki - tworzy na niej coś na kształt kuli. Nie wiem, czy to ta pielucha tak ma, czy to mój brak wprawy z kieszonkami... w każdym razie Tusi to chyba jakoś specjalnie nie przeszkadzało, bo dokazywała jak zwykle.

    Generalnie - bardzo pozytywnie. Miły PUL, miła flanela, chłonna, a przy tym niedrapiąca frota, staranne wykonanie. Gdyby jeszcze otulacze i kieszonki były większe, to i mój Julo by się załapał. Wtedy chętnie kupiłabym otulacze.

    Dziękujemy za możliwość testowania
    Ostatnio edytowane przez Ola D. ; 16-07-2016 o 00:19
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •