Pokaż wyniki od 1 do 20 z 85

Wątek: Bordowy Leoś leci w świat!

Widok wątkowy

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Sowa
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,635

    Domyślnie Bordowy Leoś leci w świat!

    Sprawa wygląda tak, że zostawiłam sobie jedną jedyną chustę dla kolejnego dziecia, ale jako że się na niego nie zanosi, to pomyślałam, że może ją puszczę w świat? Szkoda mi, jak tak leży.

    Jest to Leo Bordeaux o realnej długości 3,9 m (małe i szczupłe kobietki spokojnie zawiążą z niego nawet kieszonkę), bawełna, mięciutki, złamany, ukochany. Nie jest w stanie idealnym, ma wystającą nitkę, jakieś babole, zmechacenia od rzepów (na samym końcu), a teraz nawet zauważyłam wyblakły pasek na zgięciu, wzdłuż brzegu... No ale w żadnym wypadku nie przeszkadza to w użytkowaniu, mi na pewno nie przeszkadzało.

    Mam nadzieję, że będą jacyś chętni? Zapraszam Osoby powiedzmy powyżej 100 postów.

    Kolejka:

    =========
    1. guesy
    2. gosiamy

    3. Shrimpmum
    4. tinuviel
    5. plejady
    6. Anka

    7. sawickarolina
    8. Tulli
    9. marta737
    10. malgos
    =========
    KONIEC, lista zamknięta

    Regulamin:
    1. Czas noszenia to ok. 1 miesiąca (bez spiny jakby komuś było nie po drodze na pocztę, nie będziemy się liczyć co do dnia), może być krócej oczywiście.
    2. Testowanie możliwe dla osób, które mają przynajmniej 100 wpisów na forum.
    3. Wysyłamy chustę przesyłką rejestrowaną (np. mini paczką).
    4. Pranie chusty - według potrzeby, jeśli uznacie, że tego wymaga.
    5. Zastrzegam, że mogę skrócić testy pomimo kolejki (w razie czego, ale nie sądzę, żebym z tej możliwości skorzystała).
    6. Mile widziane zdjęcia z testowania!
    Ostatnio edytowane przez Sowa ; 22-03-2017 o 15:03
    A. VI 2014

Podobne wątki

  1. Leoś kiedyś i dziś
    Przez Fusia w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-05-2010, 14:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •