a bąbelki tak do 40 st.
Babelki są fajne, ale to nie jest jedyny program tylko jeden z wielu, jest tak pełna gama, osobiście korzystam ze wszystkich co mi się w poprzednich pralkach nigdy nie zdarzało.

Ztymi gwarancjami w boschu po 5/10/20 lat to jest taka śliska sprawa, bo np iles tam jest na bęben ileś tam na obudowę, a jeszcze w innej pralce na grzałkę. Zależy co wstawiaja do pralki pancernego i co ma wytrzymać 100 lat..

Chipy w sprzecie to smutna prawda ale są.

Wiem,że są fajniejsze pralki niż samsung, ale u mnie zawsze jest prosty rachunek cena/badanie rynku/interesujące mnie funkcjonalności/opinie w necie.
Te są popularne, dużo ludzi je kupuje, bo teraz samsung włada rynkiem elektro. Tak więc opini pozytywnych było masę. Cena wynegocjowana baardzo atrakcyjna.
Nie żenię się z nią na całe życie, jak mi przestanie się podobac to ją za połowę ceny wystawię dołożę i kupię inną.Puki co zaraz będzie rok, prania codziennie teraz przy młodej już dwie pralki i gra jak ta lala.

Aha! Nie wiem czy wniknęłyście, ale ona ma coś takiego jak oszczędność detergentów, nie wiem czy to we wszystkich eco b. bo to mnie nie interesowało, ale u mnie wchodzi połowa standardowej miarki wrzucanej do innych pralek, reszta jak wrzucę za dużo zostaje. Nie wiem o co w tym chodzi, ale ktos mi ostatnio tłumaczył, że jest cos takiego w pralkach. Ma to któraś z Was w eco b?