Moje drogie, miałam właśnie zabrać się do farbowania Lany którą kupiłam dawno temu od niewiem kogo (może się odnajdzie) i szukałam w necie co to za chusta. Okazało się że to absolutny unikat, niedostęþna już, dwustronna, jednobarwna, niebieska, brzydka i nieatrakcyjna Lana z serii dla ubogich Lanina Ocean, w necie zdjęcie znalazłam jedno, więc chcę więcej Dł. 4,40.
Nie pójdzie w związku z tym do farby, może coś na niej namalujemy kiedyś, a póki co chcę żeby ponosiła, ciekawa jestem jak bardzo można ją złamać. Już moim zdaniem, jak na lanę, przyzwoita, ale raczej dla większego chuściocha.

Zasada nadrzędna - chustę pożyczam do łamania, ma więc być wykorzystywana na maxa. Hamaki, huśtawki, motanie ciezkich dzieci. Codziennie!
U każdego chusta na ok 2 tygodnie począwszy od początku lipca do ok 12 dnia miesiąca, następna osoba do 28 dnia miesiąca. Jasne to jest?
1. I poł lipca
2. II poł lipca
3. I poł sierpnia
4. II poł sierpnia
5. I poł września
6. II poł września
7. I poł października
8. II poł października

Pożyczam osobom, które kojarzę i do których mam zaufanie Wpisujcie się więc a ja będę weryfikować.
Chętnie pierwszej osobie przekaże na zlocie przez kogoś z Krk, ew. komuiś z Krakowa pożyczę coby na przesyłce oszczędzić, ale niekoniecznie jeśli nikt taki się nie znajdzie.
Chuste pierze osoba która dostaje chustę, jeśli ma taką potrzebę. Nie jest to obligatoryjne. Instrukcja na metce.
Wysyłki rejestrowane. Proszę wpisywać w wątek kiedy otrzymałyscie chustę i kiedy wysyłacie do kolejnej osoby, którą wcześniej poprosiłyscie o adres i telefon! Ja poproszę o te dane już wcześniej, po zatwierdzeniu przeze mnie listy. I jeśli coś niepokojącego zauważycie, to też piszcie po odbiorze.
Jeśli zajdzie pilna potrzeba, zastrzegam sobie mozliwość ściągnięcia chusty do domu w dowolnym momencie.
Zdjęcia mile widziane - nie tylko zamotane, a huśtawkowe czy kocykowe. Nie bać się, ona jest niezniszczalna.
Chyba tyle.
Miłego noszenia!