Mam trzy chusty, które chętnie wypuszczę w świat celem większego złamania. Są już dość miękkie, ale myślę że mają jeszcze duży potencjał
Proszę chusty dużo wykorzystywać - nosić, hamakować, wiązać i zmiękczać w (prawie) dowolny sposób

1. Indio Jade, 4
2. FHI, 5
3. AHI, 6


ZASADY

1. Chusty dla osób z dłuższym stażem (minimum 6 miesięcy) i min. ilością postów 200. 5 osób na każdą chustę.
2. Każdy może się wpisać do kolejki do jednej chusty.
3. Testujecie około tygodnia, wysyłka zawsze w poniedziałek. Tylko przesyłki rejestrowane, za potwierdzeniem odbioru -kurier albo paczki priorytetowe
4. W tym wątku zgłaszajcie wysłanie chusty oraz odebranie jej wraz z opisaniem stanu chusty (brudna, czysta, jakieś wystające nitki, zaciągnięcia itp.).
5. Prać, prasować i obchodzić się z chustą mam nadzieję wszyscy potrafią. Trzymamy chusty z dala od ostrych kocich pazurów i potencjalnych plam (kawa, herbata, owoce itp.). Po ewentualne instrukcje prania zapraszam na pw albo do odpowiednich wątków na forum.
6. Gdy lista zostanie zamknięta, bardzo proszę wszystkich z listy o podesłanie mi na pw swoich adresów i numerów tel, w razie jakbym musiała szybko ściągnąć chusty z powrotem.


Zastrzegam możliwość odwołania dalszego testowania w każdym momencie.


Wpisując się do listy, kopiujcie proszę wszystkie trzy chusty i osoby przed Wami - będzie mi łatwiej nad listami zapanować

No to zaczynamy....

Jade
1.
2.
3.
4.
5.

FHI
1.
2.
3.
4.
5.

AHI
1.
2.
3.
4.
5.