Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Długodojrzewający kangur wita Was ;)

  1. #1
    Chustonoszka Awatar arathlo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    110

    Domyślnie Długodojrzewający kangur wita Was ;)

    Hejka Jak widać po dacie dołączenia- jestem tu od prawie 2 lat a wciąż mam status chustonówki Wcześniej zaglądałam tu bez rejestracji także Gdyż jestem mamą już trójki dzieci
    Antoś 09.2008
    Pola 08.2011
    Jaś 04.2013

    Chustami interesowałam się od samego początku, i nawet stałam się posiadaczką jednej. Nie mając o tym pojęcia żadnego. Założenie było takie- to tylko kawałek materiału - nie będę przepłacać. W efekcie kupiłam jakąś chustę po taniości, aby tylko skośno-krzyżową, jakiejś mało znanej raczej "marki". Nie umiałam motać a jeszcze się upakowałam w 2x więc w efekcie się nie zakochałam. Ale parę razy użyłam jakoby z musu (no bo z wózkiem kolejką krzesełkową na górkę się nie wjedzie...albo jaskini nie zwiedzi ). Następny zakup był kilka miesięcy później - kupiłam sobie mietka, którego mam do dziś, ale też był używany po prostu tam gdzie wózkiem nie wjadę. I też słabo go wiązałam, bo mnie ramiona bolały (mam babyhawka, za którego wydałam ponad 300zł i szczerze mówiąc żałuję, że nie wiedziałam wtedy więcej, bo można kupić lepsze szyte za sporo mniej...trzymam go, bo odnoszę wrażenie że w takiej konkurencji nie sprzedam go za sensowną cenę- na tyle sensowną, żeby kupic coś w zamian sensownego). Potem jeszcze dokupiłam poucha i czasem używałam, ale wkrótce dziecko zaczęło jeździć na rowerku biegowym i nie było potrzeby Dla drugiego dziecka postanowiłam kupić elastyka, jako że "wybacza błędy". Najpierw była nówka Gabi - ale się okazała za krótka (cóż no...pióreczko nie jestem...). I wtedy tutaj dołączyłam, ażeby na bazarze kupić moby wrap, którego bardzo polubiłam. Wciąż jednak uważałam wózek za wygodniejszy i chusty używałam od czasu do czasu, no a potem mietka jak już dziecko było starsze. A teraz w trzeciej ciąży więcej się dowiedziałam o naturalnym rodzicielstwie itepe i przejrzałam na oczy Dlatego używam chustki częściej Nie czuję ciężaru dziecka (ja wiem, że jest małe, ale tak się składa, że urodziłam 4,5 kilo a obecnie niespełna 2miesięczny waży już na pewno 6 więc jednak jest to JAKIŚ ciężar ) więc chyba sie w miarę nauczyłam no i przyznam, że przy trójce dzieci...w tym jedno niespełna 2letnie...chusta się przydaje...bo trzeba mieć ręce i oczy dookoła bo obiad dziecku trzeba dać, a młode niekoniecznie chce leżeć...no i na wakacje biorę też wózek dla córki na dalsze wycieczki, a wtedy nie dam rady pchać dwóch i chusta będzie nieoceniona a i jeszcze świetnie się przydaje na zakupach- co by całego koszyka nie zawalać dziećmi Jedyny minus - chusta nie ma koszyka na zakupy, tak jak wózek. Przez lata użytkowania przyzwyczaiłam się bardzo do tego, że wszystko wrzucam pod wózek albo obwieszam go zakupami Raz się w chuście na bazarek wybrałam na większe zakupy no i cóż...ledwo doniosłam zakupy w rękach Obecnie szukam tkanej na lato. Uderzam w bambusowego lenny'ego. Lub tkanego. Mam dwie na oku
    No i to taka moja historia jak widać dużo gadam

  2. #2
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Witam!
    Cudna historia.

    Urodziłas sporego kolcka. Gratuluję!

  3. #3
    Chustomanka Awatar Justyn
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa-Wawer
    Posty
    1,086

    Domyślnie

    Zapraszamy z Polą do wątku rówieśniczego

  4. #4
    Chustonoszka Awatar arathlo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    110

    Domyślnie

    hymm, a mogłabym prosić linka?

  5. #5
    Chustomanka Awatar Justyn
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa-Wawer
    Posty
    1,086

  6. #6
    ChustoTata Awatar chustomaniak
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witaj Kochana jam też nówka

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Witamy

    Wszystkie mamy, które kochają tulić swoje dzieci, zakochują się szybko w chustach i nosidłach ja strasznie żałuję, że 8 lat temu nie trafiłam na chusty, mój synek zasypiał wprawdzie wszędzie i w każdych warunkach, no ale właśnie dlatego mógłby spać w moich ramionach na plaży, czy w innym pięknym miejscu...

  8. #8
    Chustonoszka Awatar arathlo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    110

    Domyślnie

    Czy chustomaniak jest zgodnie z nickiem i avatarem - panem? Fajnie mój mąż nigdy nie nosił i jakoś się nie pali

  9. #9
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Witaj w końcu oficjalnie na forum! Przy trójce to na pewno chusta będzie nieocenioną pomocą. Ja mam tylko dwójkę, ale z dość (jak dla mnie) małą różnicą wieku i powiem Ci, że ja po prostu nie wiem, co bym bez chusty zrobiła przez pierwsze pół roku. MEGA wygoda!
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  10. #10
    Chustonoszka Awatar arathlo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    110

    Domyślnie

    a jak sobie ustawić takie fajne obrazki/suwaczki z wiekiem swoich dzieciów?

  11. #11
    ChustoTata Awatar chustomaniak
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arathlo Zobacz posta
    Czy chustomaniak jest zgodnie z nickiem i avatarem - panem? Fajnie mój mąż nigdy nie nosił i jakoś się nie pali
    Jestem Edyta,a to jest konto mojego męża,który założył je gdy przygotowywaliśmy się do noszenia naszego syna.Częściej ja korzystam z tego konta.Mąż jest zapalonym chustomaniakiem i częściej niż ja nosi.Kocha to robić i świetnie mu to wychodzi,jest cudownym ojcem dla czwórki naszych dzieci.

  12. #12
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    witam serdecznie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •