Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44

Wątek: Noszenie przez dredomamy :) Mamy dredy.

  1. #21
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Czemu wszystkie dredziary, jakie widzę i spotykam, mają takie piękne te dredy i potrafią je super wyeksponować, a ja... ptasie gniazdo Nawet opaski nie potrafię założyć, żeby wyglądało jakoś! Marzą mi się końcówki na jakiś kolor, ale nie mogę się zebrać.

  3. #23
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja już jaki czas zauważyłam,że to zależy dużo od włosów. Sama mam średnio gęste i zazdroszczę takich lwich grzyw
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  4. #24
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    A ja sobie chyba też strzele dredy bo moje kudły nijak nie chcą sie układać

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    No, z dredami nie ma tego problemu Nikt nie powie, że jesteś nieuczesana, bo masz fryzurę ALTERNATYWNĄ

  6. #26
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Dwie chustomamy, z czego jedna dredomama


















    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  7. #27
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    http://www.flickr.com/photos/25152674@N00/7724773676

    http://www.flickr.com/photos/vlien/10329340224/in/photostream/


    http://www.flickr.com/photos/67838175@N00/2435041390
    bo na rączkach też można

    http://www.flickr.com/photos/vlien/8...n/photostream/ karmienie przez dredomamę, ale śliczne zdjęcie moim zdaniem

    http://www.flickr.com/photos/mytrips...n/photostream/


    To jest cudne:
    http://www.flickr.com/photos/41622708@N00/6007935044

    Gdzie się mam zgłosić z prośbą o przeniesienie wątku do galerii? Bo tam raczej będzie bardziej pasował
    Ostatnio edytowane przez melodi ; 02-01-2014 o 21:29
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  8. #28
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  9. #29
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Czemu wszystkie dredziary, jakie widzę i spotykam, mają takie piękne te dredy i potrafią je super wyeksponować, a ja... ptasie gniazdo Nawet opaski nie potrafię założyć, żeby wyglądało jakoś! Marzą mi się końcówki na jakiś kolor, ale nie mogę się zebrać.
    Też miałam ten problem.... Moje dready rozplatały się, miałam zawsze nie-zdredowane końcówki.... ale ja miałam dready plecione przez koleżankę z klasy kompletnie bez doswiadczenia. Dziś jest fajniej- są profesjonalne dread-makerzy Ach... czasem mnie nachodzi zeby znowy mieć piekne rastafariańskie dready, ale mój Pan by padł na zawał, zatem Mu tego nie zafinduję.

    A tu fota dla Was (piekne dready, ale wygladaja na sztuczne w częsci ):



    z: https://www.facebook.com/photo.php?f...3022725&type=1

  10. #30
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez melodi Zobacz posta
    widziałam jakiś czas temu i też mnie urzekło .... tylko tam jakaś "vegańska chudzina" w tej tuli ....z moim klockiem to bym chyba nie dała rady


    edit: mi się dredziochy zawsze marzyły (w liceum i na studiach miałam kilka z tyłu głowy ale to nie to samo co cały łeb) ostatnio nawet włosów w tym celu nie podcinałam pół roku ale jakoś się nie umiem zdecydować. Włosy trochę za cienkie ale to przy dzisiejszych możliwościach się da jakoś przeskoczyć ....najbardziej się obawiam, że moja skóra głowy tego nie wytrzyma i będę musiała wszystko ciachnąć (jak miałam te kilka na krzyż to często mi się skóra w tym miejscu podrażniała, piekła i swędziała) czy na to jest jakiś sposób? Temat dredów powraca cały czas a za niedługo będę za stara
    Ostatnio edytowane przez huskymama ; 01-02-2014 o 22:49

  11. #31
    Chustomanka Awatar kiwka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez huskymama Zobacz posta
    Włosy trochę za cienkie ale to przy dzisiejszych możliwościach się da jakoś przeskoczyć ....najbardziej się obawiam, że moja skóra głowy tego nie wytrzyma i będę musiała wszystko ciachnąć (jak miałam te kilka na krzyż to często mi się skóra w tym miejscu podrażniała, piekła i swędziała) czy na to jest jakiś sposób? Temat dredów powraca cały czas a za niedługo będę za stara
    ekhm, myslę że to częsty błąd w myśleniu: mam cieńkie włosy - jakie z nich wyjdą dredy? otóż oczywiscie na początku wyjdą cieńkie ale wierz mi że po roku, dwóch dojrzeją i zrobia się takie akurat ja nie miałam nigdy probleów ze skórą głowy więc nie pomogę.

    a co do wieku, noooo prooooszę Cię! jakoże do 40tki za 2 lata zbliże się niebezpiecznie pozwolę się niezgodzić, każdy wiek jest dobry - grunt to wiedzieć co się chce! ja też zawsze chciałam i się bałam, potem się zdecydowałam ale myślałam jeszcze pól roku i mam - juz prawie 3 lata i wydaje mi się że się ich nigdy nie pozbędę....
    Moje M&M'sy: Maciek (10.08.2007) i Michaś (16.03.2010)

    W Poznaniu też nosimy: Poznań "W chuście"



  12. #32
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Na paradach rownosci i wszystkich spotkaniach w sprawie zwiazkow partnerskich jest zawsze taka pani z siwymi dredami i malym pieskiem. Jak ona czadersko wyglada!!! D im człowiek starszy, tym dredy lepiej wygladaja. A jesli chodzi o cienkie wlosy, to ja mam cienkie... i dredy tez cienkie. I trochę lyse placki po bokach, ale inne dredy je przykrywaja :>

    http://www.miloscniewyklucza.pl/pics/orat2.jpg - o, tu jest ta pani

    EDIT: Ja mam dredy od... 2006 roku chyba. Czego one nie przeszły! Dzielenie (bo zrobili mi 49, a ja chciałam co najmniej 80! Twierdzili, że za cienkie włosy - bzdura, teraz mam chyba ponad 80, cieniutkie, ale właśnie takie chciałam), zagęszczanie i przedłużanie sztucznymi, farbowanie końcówek, samodzielne (nieudane ) robienie grzywki, poprawianie tej grzywki Nie dbam o nie niestety, ale pozbyć się nie zamierzam.
    Ostatnio edytowane przez samasia ; 04-02-2014 o 09:51

  13. #33
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    zrobili mi 49, a ja chciałam co najmniej 80! Twierdzili, że za cienkie włosy - bzdura, teraz mam chyba ponad 80, cieniutkie, ale właśnie takie chciałam
    samasia, jej, koniecznie się pokaż, jakiekolwiek zdjęcie! Ja miałam 40 grubych, a baardzo chciałam cieniutkie..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  14. #34
    Chustomanka Awatar Bastet
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    684

    Domyślnie

    Jaki fajny wątek . Ja z Uroczego jestem . Dreadlocki na łbie od ponad 3 lat . Jak znajdę jakieś archiwalne foty swoje to wrzucę


    mój blog - http://bastetlady.blogspot.com/

    "Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili" – Sokrates.

  15. #35
    Chustomanka Awatar kiwka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Na paradach rownosci i wszystkich spotkaniach w sprawie zwiazkow partnerskich jest zawsze taka pani z siwymi dredami i malym pieskiem. Jak ona czadersko wyglada!!! D im człowiek starszy, tym dredy lepiej wygladaja. A jesli chodzi o cienkie wlosy, to ja mam cienkie... i dredy tez cienkie.
    pani rzeczywiście super wyglada
    to dziwne że miałaś cienkie i masz cienkie. ja jak zrobiłam swoje prawie 3 lata temu to wyszło ich 61 (a wlosy mam naprawdę gęste) i były dość cienkie. teraz po tym czasie dojrzały i zbiły się bardziej przez co niektóre wyglądaja jakby były zdecydowanie grubsze. postaram się skompletować fotki do porównań jak będę w domu.
    kumpelka w pracy ma chyba już 10-letnie dredy za pas sięgające (30 sztuk) z cienkich wlosów - niektóre teraz wyglądaja jak cygara
    Moje M&M'sy: Maciek (10.08.2007) i Michaś (16.03.2010)

    W Poznaniu też nosimy: Poznań "W chuście"



  16. #36
    Chustomanka Awatar Bastet
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    684

    Domyślnie



    Nasze aktualne sprzed 2 tygodni . Młody sam na nogach kica, ale mu się czasem na sentymenty zbiera jak gdzieś chustę w domu znajdzie . Rozkłada ją na kanapie, kładzie się w środku i każe się wiązać . Warto było dla takich chwil .


    mój blog - http://bastetlady.blogspot.com/

    "Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili" – Sokrates.

  17. #37
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie


    Takie poranne Ja z moimi nic nie robię, rosną sobie. Jakiś czas temu podkusiło mnie na zgolenie boków, i je teraz z powrotem zapuszczam.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  18. #38
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bastet Zobacz posta
    Młody sam na nogach kica, ale mu się czasem na sentymenty zbiera jak gdzieś chustę w domu znajdzie . Rozkłada ją na kanapie, kładzie się w środku i każe się wiązać . Warto było dla takich chwil .
    ale super

  19. #39
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    melodi

    jakie radosne

  20. #40
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    Melodi skąd masz drewniane koraliki? poszukuje, bo mam 4 (recykling torebki ) i chcę więcej


    to zdjęcie 'wegańskiej chudziny' () boskie! śliczne
    Poznań w chuście zaprasza!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •