Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Wątek: Podpaski i wkładki higieniczne **KoKoSi"

  1. #1
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie Podpaski i wkładki higieniczne **KoKoSi"

    Witam

    Swego czasu pisałyście recenzje na temat podpasek i wkładek wątku na HM, skoro już go nie ma, postanowiłam założyć tutaj.

    Proszę o opinie na temat podpasek, wkładek higienicznych, co Wam odpowiada, co poprawić, bo szyję takie, jakie mi najbardziej odpowiadają, ale może Wy macie inne potrzeby?...

    Zapraszam i dziękuję za wszelkie recenzje.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,287

    Domyślnie

    dla mnie rewelacja zarówno wkładki jak i podpaski

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cóż mogę napisać... wkładek higienicznych używam już prawie 2 lata i nadal są w bardzo dobrym stanie, napki działają bez zarzutu. Świetnie się piorą, są wygodne, kolorowe Jakbym zamawiała ponownie, to może chciałabym by były ciut dłuższe, ale tak poza tym to nic bym nie zmieniała, bo są po prostu świetne
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Dla mnie są super, ale przydałyby mi się podpaski również w wersji nieco dłuższej - takie dla wymagających, XXL Poza tym rewelacja.

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,723

    Domyślnie

    Podpaski - rewelacja!!! zbieram kasę, żeby sobie kupic cały kufer
    cienkie, chłonne, wygodne!

    mam z metalowymi napami i chyba są lepsze niż plastikowe (takie mam we wkładkach)

    może faktycznie - jeszcze odrobinę większe niż maxi mogą się przydać
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  6. #6
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Podpaski - rewelacja!!! zbieram kasę, żeby sobie kupic cały kufer
    cienkie, chłonne, wygodne!

    mam z metalowymi napami i chyba są lepsze niż plastikowe (takie mam we wkładkach)

    może faktycznie - jeszcze odrobinę większe niż maxi mogą się przydać

    hihi, kufrów u mnie nie ma
    pomyślę nad MAXI XL
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,723

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    hihi, kufrów u mnie nie ma
    pomyślę nad MAXI XL
    Ja kufer mam - ino pusty

    ale dla mnie to tak ciut ciut wieksze, na noc właśnie - dluzsze w sumie
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    dla mnie na noc mógłby być nawet rozmiar poporodowy

  9. #9
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mam różne wersje wkładek i podpasek. Z wkładek najbardziej lubię dzianinowe i flanelkowe. Zamiennie używam podpasek mini, które mają tę zaletę, że są nieco grubsze od wkładek i nie ma w nich ryzyka podwijania się na długości. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tych gadżetów

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    długo się przekonywałam do wielorazowych wkladek i podpasek, ale jak już się przekonałam to na całego.
    Jedyne co, to czasem mi się wkładka lekko przekręca (jednak klej w jednorazówkach trzyma lepiej), ale poza tym - super.
    Czasem zamiennie z wkladkami używam podpaski MINI. a teraz czekam na MAXI PLUS i jednorazowy plastik mam nadzieję pójdzie całkiem w odstawkę


  11. #11
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Długo się zastanawiałm, czy podpaski wielo bedą dla mnie. Mi nawet jednorazówki z klejem jeżdża po całych gaciach, a co dopiero coś co do majtek przyklejone nie jest.

    Skusiłam się, bo jak być eko, to być eko! No i jestem bardzi zadowolona! Wzroki są śliczne, podpaski chłonne, starnnie wykonane. Troszkę mi się przesuwają, ale cóż... taka widocznie moja uroda.

  12. #12
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    4,007

    Domyślnie

    Wkładek używam już od bodajże 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Mam wersję flanelową i dzianinę i zdecydowanie wolę dzianinę. Flanela w tej chwili awaryjnie jakbym opóźniła pranie. Oczywiście w obu kolory trochę wyblakły, no ale to normalne w bawełnie.
    Jeśli miałabym jakieś ale to, że czasem przydała by się ciut dłuższa wersja wkładki.

    Mam też podpaski mini, których używam w dni obfitszych upławów lub w ciąży. Oraz specjalne mini z białym welurem, takie dedykowane do obserwacji śluzu w ciąży Z obu wersji jestem bardzo zadowolona.

    Jeśli będziesz jeszcze myślała nad inną wersją podpasek to proponuję nocna z takim ogonem, żeby sięgała na leżąco do końca. Jak miałam okres na noc musiałam zakładać dwie podpaski jedna za drugą, dopiero to dawało mi komfort psychiczny, że nic się nie poplami. Podobny kształt mają chyba always na noc, ale są plastikowe i za krótkie.

    ps, gdzie jest watek pieluszkowych recenzji? jakoś nie mogę namierzyć.

  13. #13
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Kiedy otwarłam kopertę z wkładkami i podpaskami, to może to bez sensu, ale poczułam się, jak taka mała dziewczynka , ale w pozytywnym sensie. Te śliczne wkładeczki w kwiatusie, podpaski z PULem w babeczki, albo wisieńki, no cudeńka. Nie sądziłam, że taka mało atrakcyjna rzecz może sprawiać taką przyjemność w użytkowaniu. Na razie z racji karmienia głównie użytkuję wkładki hig. i w zasadzie jestem od nich uzależniona, są śliczne, przewiewne, szybciutko schną, czego chcieć więcej? Może mogłyby być ciuteńkę dłuższe. MINI i MIDI podpaski są pokryte milutkim welurkiem, nie używałam ich jeszcze "w akcji", ale przydały się przy globułkach z priobiotykiem.
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  14. #14
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    i ja dołączam do grona zakochanych w podpaskach kokosi nie mogłam się doczekać okresu żeby je móc użytkować, na razie miałam próbny zestaw więc prałam sobie je codziennie ręcznie i dało radę
    elegancko się spierają - super pomysł z tym welurem bordowym, są miękkie i cienkie a do tego chłonne, jak dla mnie rozmiar jest idealny, starannie uszyte, śliczne wzorki, szybko schną nawet w moim mieszkaniu gdzie wszystko schnie mega długo

  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    156

    Domyślnie

    I ja dołączam do grona zachwyconych, jednorazowe paskudztwo poszło całkowicie w odstawkę Mam:
    -wkładki flanelowe, dzianinowe i z dzianiny bambusowa miękkość - bardzo przydatne, dla mnie wielkość idealna, najfajniejsze chyba bambusowe, bardzo lubię ten materiał, z pieluch też najbardziej lubię formowankę bambusowa miękkość
    - podpaski: midi - fajna na drugą część miesiączki i maxi - fajne na noc i na dzień, w nich się nie stresuję przeciekami Welurek dobrze się dopiera, fajne napki do regulacji szerokości, nie przesuwają mi się, jeśli włożę odpowiednio obcisłą bieliznę
    K. 5.02.2013 i E. 2.06.2016

  16. #16
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja jestem wierna jedynie jednym wkładkom. Nie rozumiem, jak to szyjesz je? Robisz coś w stylu pieluchy dla dorosłych??

  17. #17
    Chustomanka Awatar bafika
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Lubawa
    Posty
    809

    Domyślnie

    Ja mam podpaski maxi i normal i u mnie z racji pierwszych dni używam tylko maxi i nie obrazilabym się przetestować maxi XL bo niestety noce są ciężkie i musze używać plastiki :/
    I fajnie jakby były podpaski z białymi skrzydełkami bo miałam opory żeby ubrać wielo z bordowym do jasnych ubrań.

    Poza tym och i ach, bo odparzeń w końcu brak. A przy jednorazowych były praktycznie zawsze na koniec okresu.

    Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  18. #18
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,240

    Domyślnie

    Heloł, to jest watek z recenzjami określonych wyrobow, okreslonej firmy!
    Nie watek, kolejny zresztą, do promocji chodzenia w pieluchach tetrowych zamiast podpasek
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  19. #19

    Domyślnie

    jeszcze nie stosowałam, dzięki za opinie

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar jofracy
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    3,799

    Domyślnie

    Raport

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •