Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Disana, bawełniana pielucha na troczki (strickwindel),

  1. #21
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    35

    Domyślnie

    Wg mnie one się trochę jak formowanka. Tetrę musisz zwykle spinać snappi, tutaj masz wiązanie na troczki i formę dostosowaną do opatulenia dzieciaka. W teorii na maluszka, który nie sika dużo nawet nie musiałabyś dawać nic w środek, poza tym jako dodatkowy wkład możesz użyć różnych rozwiązań, nie koniecznie tetry. Ja miałam ostatnio do testów i generalnie mimo pozytywnego podejścia nie do końca się przekonałam... na pewno nie na takie maleństwo zupełne bo one są duże, może po 6 miesiącu i później ale znów jak się kombinator nauczy rozwiązywać i będzie się ruszał przy zakładaniu to też z wygodą gorzej...

  2. #22
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    dzisiaj przyszly, udalo sie narazie zalozyc raz i hymm: sa rzeczywiscie bardzo duze, mozna niby podwijac, ale pupa robi sie monstrualna (w srodek wlozylam prefold xkko zlozony na 3, to nasz standardowy wklad) a na zewnatrz welniane gatki hans natur z pojedynczym sciegiem... prefold nie byl kompletnie mokry (w otulaczu jak jest w takim stanie to wyciekow nie ma), strickwindel tez nie, a welniak i body byly wilgotne... pewnie dlatego, ze welniak nie lanolinowany (nic producent na stronie o tym nie wspominal, wiec nie pomyslalam). takze jutro kupuje lanoline i zobaczymy co dalej. odwiazac strickwindel sobie dziecko rady raczej nie da (moja cora ma 1,5roku) ale zakladanie tego wszystkiego trwa troche za dlugo jak na cieprliwosc ruchliwego malucha szczegolnie w porownaniu z wkladaniem zwyklego otulacza z wkladem. tak czy siak, nie udaje mi sie wkladanie samych wkladow do welnianych gatek, wiec jesli chce ich uzywac, to tylko ze strickwindel albo formowankami/prefoldami ze snappy.

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    z drugiej strony, widze ze ta kombinacja (welna+strickwindel+wklad(y) ) robi pupie mlodej dobrze. zamowilam wieksze gatki, mam nadzieje ze wtedy to wszytsko nie bedzie takie "upchane".

  4. #24
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    widze ze chyba chwilowo nikt poza mna ich nie uzywa... nie kumam tego, strickwindel jest w 100% z bawelny organicznej, dokupilam wiecej gatek welnianych storchenkinder (roz 3), tak zeby sie dobrze wszystko do nich miescilo, jako wklad wkladam bawelniany prefold z bawelny niebielonej xkko...i pupa jest odpazona, chciaz gatki suche. tych samych prefoldow uzywam w otulaczach pul i jest super, nie czekalam za dlugo ze zmieniem, przeciekow nie bylo any ideas?

  5. #25
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Mam na razie jedną.
    Założyłam jak córka miała ponad tydzień, ale nie byłam tym zachwycona.
    założyłam teraz jak skończyła 6 tygodni i to mi bardzo odpowiada.
    Jestem zadowolona.
    Tylko ona od 2 dni baaardzo dużo je za każdym razem robi kupkę i niestety ale po jednym razie jest do zmiany.
    Chcę dokupić ich więcej

  6. #26
    Chustomanka Awatar Marta_B
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Praga
    Posty
    517

    Domyślnie

    dawno bylo ale moze sie komus przyda.
    My te pieluszki mamy i sobie bardzo chwalimy. Byly super przy lezacym dziecku, przy biegajacym slabiej ale tez daja rade
    Zrobione sa ze swietnej przewiewnej bawelny. Szybko schna. Nie trzeba sie bawic w Nappy Freshe - pierzemy w 95C i jest fajnie.
    Do srodka daje mala zlozona tetre albo wklady. NA to gatki Disany - latem troche goraco i wtedy idzie sama pieluszka bez gatek.
    Jesli chcecie kupic to polecam w Czechach - taniej niz w Niemczech a i sa dostepne na ichniejszym bazarku pieluszkowym.
    nowe np tu: branakdetem.cz
    uzywane na bazarku: https://www.modrykonik.cz/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •