Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Za co kochacie indio?

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie Za co kochacie indio?

    Spotkałam się z opiniami że mozna się w indio zakochać od pierwszego wejrzenia, a raczej dotknięcia.
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  2. #2
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Pomożemy, ale ostrzegam - wciąga na maksa i boli kieszeń
    Kolorystyka jest niesamowita - niby jeden kolor, ale faktycznie z każdej strony jest inny, jeden kolor przebija przez drugi (trudno to opisać - taka piękna plecionka kolorów) no i ta miękkość

    Prostota ale i złożoność
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    pod GdaĂąskiem
    Posty
    29

    Domyślnie Re: Za co kochacie indio?

    Cytat Zamieszczone przez Zuzia
    Na czym polega ten fenomen?
    o wlasnie; tez chcialabym wiedziec
    na poczatku wogole mi sie nie podobaly wizualnie, ale im czesciej je ogladam w necie, tym bardziej sie przekonuje... z tym ze nia mialam okazji macac....
    Magda mama Martusi

  4. #4
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie Re: Za co kochacie indio?

    Cytat Zamieszczone przez msophie
    Cytat Zamieszczone przez Zuzia
    ... z tym ze nia mialam okazji macac....
    Czyli nie widziałaś na żywo i tutaj tkwi szkopuł Koloru tej chusty w sieci nie oddasz - próbowałam zrobic zdjęcia Indio szmaragdowemu i żadne zdjęcie nie oddało jego prawdziwego koloru.
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  5. #5
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    większość osób zakochuje się od pierwszego motania ja zakochałam się jak zobaczyłam jak fantastycznie się w niej nosi, kolory pokochałam później

    poza tym ta chusta ma klimat, dla większości nie wtajemniczonych wygląda jak ręcznik, tylko chustomaniacy potrafią docenić jej walory
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    Hmm.. "klimat", "wtajemniczenie" - chyba się skuszę To brzmi jak coś fajnego.
    Kolorystyka jest niesamowita - niby jeden kolor, ale faktycznie z każdej strony jest inny, jeden kolor przebija przez drugi
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  7. #7
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    ja jestem fanka indio czarno-bialego, szkoda, ze nie mialam takiego jak moj maluch byl mniejszy.

    chociaz aktualnie mam nowy obiekt milosci (nieosiaglny niestety chlip chlip) - reczniki z norwegii :-D
    ale Indio B&W zawsze bedzie wysoko na liscie moich faworytow kolorystycznych i dotykowych.
    (zaraz po Ultracienkim Kairo hi hi choc to inna klasa, ale ten material jest taki elegancki, ze aaaach...)
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  8. #8
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    Ja właśnie czekam na indio czarno-białego do Donkaczki. Miał byc w sobotę ale nie wyszło Już nie mogę się doczekac kiedy zamotam w niego moja
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie Re: Za co kochacie indio?

    Cytat Zamieszczone przez irlaaa
    Koloru tej chusty w sieci nie oddasz - próbowałam zrobic zdjęcia Indio szmaragdowemu i żadne zdjęcie nie oddało jego prawdziwego koloru.
    potwierdzam! Widzalam twoja aukcje na allegro, a potem sama chuste, bo moja kolezanka od ciebie ja kupila i wogole bym nie powiedziala, ze to ta sama chusta!!! PIEKNA!!! (choc nie jestem fanka tej tonacji)
    Ja wymarzylam indio czarno-czerwone, ale nie moge uzywanego dopasc, a nowy to klopoty z lamaniem no i cena

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    A jakby ktoś spróbował porównać indio i leo?
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  11. #11
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Indio i Leo - tak się składa, że moje INDIO rubinowe chwilowo zamieniłam na LEO bordowe - nosi się podobnie, Storch jest dłuższy niż Didek, natężenie koloru bordo - obie super. Co do miękkości się nie wypowiem - jedna chusta była mocno uzywana, a druga prawie nówka - nie da się na razie porównac

    Wzór LEO ładny, taki uporządkowany, ale bez sensacji jak dla mnie - nie zmienia koloru zależnie od światła, zdjęcie oddaje rzeczywisty wygląd zależy co kto lubi.

    Jeżeli kupisz którąś z tych chusty - moim zdaniem nie będziesz żałować.
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  12. #12
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    Bardzo to ciekawe co piszecie o Indio...

    Widziałam, macałam a jednak nie porwało mnie za serce. Mozliwe,ze jest to coś co przychodzi z "wiekiem" - tzn doswiadczeniem chustowym. Moje klimaty to te intensywnie kolorowe. Nie odczuwałabym w 100% radości z noszenia w czyms co wizualnie nie poruszyłoby we mnie wrażliwej struny...

    Tym samym, melduję się jako "niezakochana w indio od pierwszego wejrzenia"

    Choć podobno tylko krowa nie zmienia zdania




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  13. #13
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polaquinha
    Moje klimaty to te intensywnie kolorowe. Nie odczuwałabym w 100% radości z noszenia w czyms co wizualnie nie poruszyłoby we mnie wrażliwej struny...

    Tym samym, melduję się jako "niezakochana w indio od pierwszego wejrzenia"
    Chociaż jak tak patrzę na to koralowe to już wcale nie jestem pewna powyzszego zdania....

    Kurde bierze mnie??? oj, chyba bierze....

    No i po co tam w ogóle zaglądałam?? Tak to żyłabym sobie spokojnie w przekonaniu,że wszystkie indio są takie... bure.... (z całym szacunkiem dla wielbicielek!)

    Ps.czy ktos ma takie koralowe w domu??




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  14. #14
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Indio jest grubsze od Leo i w związku z tym inaczej się go mota.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    A czy mnie się wydaje czy ten rubinrot tez ma jakby dwa odcienie tej czerwonej nitki? Z bliska na zdjęciach tak to wygląda.
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    ma
    wszystkie indio maja
    ja w koncu do domu dotarlam, sprobuje pyknac foty z bliska

    piekne koralle Ania odbierze z poczty lada chwila, az zaluje ze fotek nie strzelilam, moze wklei bo cudne są
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  17. #17
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    ponieważ wyprzedałam wszystkie chusty pasiaste jakie miałam i zaprzedałam duszę INDIO
    jak tylko dojdą do mnie kolejne dwa egzemplarze OBIECUJE się pochwalić przed Wami fotograficznie

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania
    OBIECUJE się pochwalić przed Wami fotograficznie
    Mam nadzieje, ze mi pochwalisz sie organoleptycznie
    Pewnie wtedy juz nie bedzie dla mnie odwrotu i zaprzedam nowiusienka prawie bb

  19. #19
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Tak, z indio to dziwna sprawa Niby nie zachwyca ale...
    Moje pierwsze indio kupiłam przypadkiem, strasznie chciałam mieć didymosa, a że jeszcze w Polsce ich nie było (zamierzchłe czasy ) zamówiłam sobie z wyprzedażowej strony didka, no i tylko na to indio było mnie stać Był to ziegel-natur, i wcale mi sie tak bardzo nie podobał Zakochałam się w nim za zabój po wypraniu i pierwszym motaniu. Cudownie miękki, mięsisty, gładki... Jak już w nim nie nosiłam to owijałam sie nim dla samej przyjemności pomacania
    Ziegel jakiś czas temu trafił do nowej włascicielki, ale od tamtej pory nie mogłam sie opędzić od myśli o indio
    No i dzięki Donkaczce mam od paru dni indio hellblau z wełną Czeka na Małego Chuściocha, ktory przyjdzie na świat w lipcu
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  20. #20
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    Dzięki, trochę mi rozjaśniłyście umysł A w środę pomacam indio na żywo to będę mieć już całkiem jasno. Mam nadzieję że w bazarku na jakieś indio uda mi się zapolować
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •