Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: sygnaturki do działalności zawodowej

  1. #1
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie sygnaturki do działalności zawodowej

    to nie jest - żeby nie było - skierowane przeciwko komukolwiek konkretnemu.

    zastanawiam się jak to jest - sprzedawcy chust itd mają obostrzenia dotyczące sygnaturek. czy to dotyczy też innych rodzajów działalnosci?
    w sensie ktos jest nieobecny w dziale reklama - czy może wkleić sobie że jest fotografem?
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  2. #2
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Regulamin mówi, że tak W sygnaturkach nie może być bannerów, opisów słownych, natomiast można zamieścić aktywny link.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  3. #3
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Regulamin mówi, że tak W sygnaturkach nie może być bannerów, opisów słownych, natomiast można zamieścić aktywny link.
    o, serio? to się zdziwiłam, a myślałam że o forum wiem już wszystko
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  4. #4
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  5. #5
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    to nie jest - żeby nie było - skierowane przeciwko komukolwiek konkretnemu.

    zastanawiam się jak to jest - sprzedawcy chust itd mają obostrzenia dotyczące sygnaturek. czy to dotyczy też innych rodzajów działalnosci?
    w sensie ktos jest nieobecny w dziale reklama - czy może wkleić sobie że jest fotografem?
    w sumie tych obostrzeń już chyba zbyt wiele nie ma; jedynie nie wolno wkleić logo, banera i informować, czym konkretnie się handluje. Wydaje mi się, że stopki są teraz ujednolicone
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #6
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Też byłam przekonana, że nie wolno się tak reklamować. Ostatnio był wysyp takich chostonówek, które w stopce miały przykładowo Biegaj z nami, a po naciśnięciu trafiało się do sklepu z butami.

  7. #7
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    ano było
    ale dzięki czujności wielu Forumek i raportom chyba udało się ten spam powyrzucać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •