Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dzien dobry bardzo :)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Warszawa Ursynow
    Posty
    15

    Domyślnie Dzien dobry bardzo :)

    Witajcie
    nazywam sie Asia i jestem noszeniocholikiem
    A co noszę? Noszę Staska, który wlasnie zaczyna zabkowac i po godzinnej awanti wlasnie usunął.
    Nosimy sie od urodzenia, czyli 14.12.2012, a w chuscie od jakiegoś 4 tygodnia. Ale takim chustownikiem pełna gębą jestem dopiero od niedawna, bo wcześniej to było chustowanie domowe, a teraz juz jest chustowanie spacerowe i bardzo to sobie chwalimy, .... Jak ja mogłam chodzić tyle czasu z wózkiem.... (?)
    No i co jeszcze o nas... Z końcem maja kończy mi sie macierzyński, ale ze Staskiem zostaje jeszcze do końca września.
    Mamy ze Staskiem małe adhd spotkaniowe, uwielbiamy spotkania z innymi mamami i ich Młodymi Odkrywcami. A to chyba wynikało z mojego mocnego zagubienia wewnętrznego ze wzgledu na, nie do końca odpowiednie, przygotowanie psychiczne do zmian, jakie nastąpiły w moim życiu.
    Stas lada moment skoczy 6 miesięcy, a ja juz nie moge sie doczekać kiedy usiądzie i bedziemy mogli zacząć wspólnie jeść
    A jak do Was trafiłam... Kolejnej partii pieluszek wielorazowych potrzebowałam, no i juz czekam na paczuszke z kokosi.pl
    No to chyba tyle na dobry początek
    Bardzo miło mi do Was dołączyć, do przeczytania

    PS. Wlasnie spojrzałam do innych wątków na powitanie i chyba przesadzilam z ta wylewnoscia
    Asia&Stas

  2. #2
    Chusteryczka Awatar grazyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,793

    Domyślnie

    Witaj
    Tymon 15 lutego 2011 i Antonina 27 lipca 2015

  3. #3
    Chustonoszka Awatar arathlo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    110

    Domyślnie

    cześć

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    http://www.wholesalenicesnapbacks.com/
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cheap Snapback Hats for sale,get cheap vintage Tisa snapback hats online, free shipping on orders over $80, fast delivery and best service.Cheap Wholesale Hats, Snapback Hats, New Era Hats Wholesale free run shoes, fast shipping.Cheap snapback hats wholesale includes NFL hats all snapback from factory outlet is your best choice to 10 Deep Snapbacks .
    Wholesalenicesnapbacks.com offers you vintage and Snapbacks Wholesale. Buy Cheap New Era,Obey,Monster energy,Tisa Snapback Hats Wholesale From Cartoon Style Snapbacks shop online with attractive price and save 60-75% Now!Here we supply Fashion Apparel with top quality and kinds of design from our outlet online store.

  5. #5
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Asiu, wcale nie przesadziłaś, wręcz odwrotnie- fajnie poczytać coś więcej o nowych osobach na forum. także witaj i czuj się jak u siebie.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  6. #6
    Chustonoszka Awatar edith
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    64

    Domyślnie

    Witaj

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Warszawa Ursynow
    Posty
    15

    Domyślnie

    czesc Dziewczyny
    status na dzien dzisiejszy... wracam do pracy we wrzesniu i sie juz do tego przygotowuje.
    niania zaczyna prace od sierpnia na pol etatu, a ja we wrzesniu na caly etat wracam.
    szykuje sie kolejna boma atomowa na moje zycie...

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Witaj
    Mnie powrót do pracy czeka w marcu, ale nie wyobrażam sobie zostawić moją misię, chociaż będzie miała już 1,5roku, a po za tym....ja uwielbiam być kurą domową

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Warszawa Ursynow
    Posty
    15

    Domyślnie

    Dla nas Mam, powrót do pracy to wielka sprawa. Przygotowania, przemyślenia, plany, wszystko musi byc zacięte na ostatni guzik.

  10. #10
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    hej hej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •