Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39

Wątek: Znalazłam w sieci takie oto coś - DALSZA CZEŚĆ HISTORII! post 33

  1. #21
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    ....tym bardziej, że właśnie wszystko o sobie pisze, wszytsko bo robi to za pienądze, to niech robi to dobrze. I zawsze była taką profesionalistką i za taką chce uchodzić. Ciekawe, czy coś zrobi w tym temacie?
    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    Nie znam jej na tyle, żeby jej lubić lub nielubić.
    Nie wiem nawet, czy kiedyś z nią rozmawiałam?? chyba tylko "część" mówiłam jak mijały się grupy pomiędzy zajęciami.
    Nawet nie skojarzyłam, że ją znam jak znalazłam w necie te filmiki. Dopiero przyjacióka mnie uświadomiła, że to to...no wiesz która...z grupy tej i tej, co chodziła z tą i tą.
    Moja uczucia są do niej całkowice obojętne.

    No i ona jest publiczna!
    nie znasz jej "na tyle",prawdopodobnie nawet nie rozmawiałyście ale twierdzisz, że zawsze była profesjonalistką i za taką chce uchodzić???
    coś mi tu nie pasuje

  2. #22
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    I od razu widać jak to forum traktuje ludzi. Na innych najeżdzać samemy super, ale jak niedaj boże ktoś inny coś napiszę nie tak, to od razu go trzeba atakować
    Już się przyzwyczajiłam do Wasze serdeczności, wszytskich Pan kierujących się AP i będących naj we wszystkim!

    Nautika
    , starałam się od pierwszego mojego zadania tutaj delikatnie zasugerować Ci, że Twój post jest bardzo nie na miejscu...

    Podkreślasz czyjeś błędy, jednocześnie linkując www ze wszystkimi danymi tej osoby i piszesz, że ją znasz i "popatrzcie jak beznadziejnie ona wiąże!"... A z drugiej strony, zapraszasz ją na nasze forum, żeby się dokształciła...

    Nie zjeżyłoby mnie to, gdybyś przynajmniej nie pisala, że to Twoja koleżanka ze studiów itp, a tylko podlinkowała coś z fotkami z beznadziejnego motania - jest takich wątków tutaj sporo...

    Inna sprawa (o czym też już tu nieraz pisałyśmy), że na pewnym etapie człowiek już wie, że nie zawsze mozna i nie zawsze warto zwracać uwagę źle motającym. Na siłę nikogo nie uszczęśliwisz - nie masz takiego obowiązku ani nawet prawa, żeby w ten sposób ingerować w czyjeś życie. Tak, możesz w taktowny sposób zwrócić uwagę, ale nie rób z igły widły i afery na całe Chustoforum, z tego że "patrzcie, moja koleżanka Kowalska źle zamotała, hahaha!"

    Jakoś tak mi się z nadgorliwością Inkwizycji kojarzy!
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  3. #23
    Chusteryczka Awatar efcia1981
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    opolskie
    Posty
    2,659

    Domyślnie

    nie będę komentować idei założenia wątku (...)

    ja tej ćwiczącej pani do tej ledwo zawiązanej chusty bym włożyła słłodkie 8-9 kg z taką laleczką to można sobie fikać a z prawdziwym ruchliwym dzieciaczkiem już nie jest tak łatwo. chyba ze na plecach, jak jewa pisała...
    Patryk 2011, Paulinka 2012

  4. #24
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    super, że zareagowałaś.
    wiązania fatalne, nie wiem jak można takie foty dawać na swój serwis interetowy - zgroza.

    a jak wejdzie na chusty i znajdzie ten wątek - tym lepiej - niech się wstydzi i wie, że my tutaj dbamy o poprawne wiązania.
    takie niechlujstwo trzeba tępić na każdym kroku. zwłaszcza jak jest ze stolycy.

    w warszawie jest mnóstwo darmowych miejsc gdzie można się skonsultować z doradcą, i doradców też dużo - żenada.

    Dziewczyno!
    wiązania chustowe Twojego dziecka wolają o pomstę do nieba!!
    utrzymują bardzo złą postawę i sa niechlujne.
    proszę się nauczyć je robić zanim bedzie Pani wchodzić w rolę propagatorki ćwieczenia w chustach.
    proszę nie dawać złego przykładu w sieci bo inni ludzie zaczną naśladowac i robić krzywde swoim dzieciom.
    i za to będzie już Pani odpowiedzialna.
    pozdrawiam
    Marta
    nie wiem, kto jest autorką - ale zasadniczo wszystkie wyznaczniki NVC spełnione.
    co innego odpowiedz:
    bardzo dziękujemy za cenną uwagę. Tak jak w przypadku „Botffffinki” chciałyśmy wprowadzić element humorystyczny. Posiadam długoletnie doświadczenie w wiązaniu chusty i jak dotąd nie zaszkodziłam swojemu dziecku. Absolutnie nie mamy zamiaru propagować złego stylu wiązania chusty.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar Tola_zet
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    4,167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    I od razu widać jak to forum traktuje ludzi. Na innych najeżdzać samemy super, ale jak niedaj boże ktoś inny coś napiszę nie tak, to od razu go trzeba atakować
    Już się przyzwyczajiłam do Wasze serdeczności, wszytskich Pan kierujących się AP i będących naj we wszystkim!
    wydaje mi sie, ze jest wręcz przeciwnie niż piszesz - jak na razie to ty co dwa tygodnie zakładasz wątek najeżdżający, więc się nie dziw, że TO FORUM może być tym nieco zmęczone. Już ci niektóre to sygnalizowały w wątku o radach dla mam...

    Grimma - umarłam
    Ostatnio edytowane przez Tola_zet ; 28-05-2013 o 13:56

  6. #26
    Chusteryczka Awatar Stella
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,636

    Domyślnie

    Ojj osoba która ma sie za znawce powinna faktycznie choć trochę się znać. Nie wiem czy ma tam dziecko czy lalkę, ale daje zdecydowanie zły przykład. Ja tam sie nautice nie dziwię, że musiała sie gdzieś wygadać i dać upust swoim emocjom, bo we mnie aż zawrzało. Co do cytowanego komentarza owej dziewczyny to idzie sie załamać. Ktoś jej mądrze napisał, wytknął błędy a ona ? ehh nie na moje nerwy.
    Grimma
    Madzia 10.07.2004, Marcel 1.09.2008, Marek 29.12.2009 i Martynka 1.02.2012 - 1460 gram - 29 tydzień.




    http://monikamnich.blogspot.com/


  7. #27
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stella Zobacz posta
    Grimma
    ja tylko starałam się odpowiedzieć na potrzeby autorki wątku.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  8. #28
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Wejdzie na forum, znajdzie ten wątek i na pewno zostanie?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  9. #29
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Czasem czuje sie jak na takim forum co sie nazywa Kafeteria.....


    Mnie osobscie ruszaly take kwiatki do jakos 3 mcy po porodzie, pewne wina hormonow .
    Wisadla/zle wiazana nie robia juz takiego wrazenie ( czasem czlowiek podlinkuje jako ciekawostke przyrodnicza).
    Jednak warto pamietac,ze w wisiadle/zle zawiazanej chuscie nie da sie dlugo nosic, czyli raczej duzej krzywdy to nie robi.
    Internet chyba wiekszosc ma, ( przynajmniej w PL) google dosc szybko kieruja na chustoforum.

    Co do uswiadamiania innych mam,ktore zle nosza, podchodzenia na ulicy itp. To powiem tyle, ze jak zaczynalam nasza przygode z chusta to bardzo chcialam spotkac na swojej drodze kogos w chuscie, zeby podejsc i sie zapytac. Zreszta nadal bym chciala natknac sie na chustomame w plecaczku.
    Dletego uwazam, ze jezeli ktos jest zainteresowany to wykaze inicjatywe i sam zapyta. Jezeli komus wisi to nawet najlepsza rada nic nie zdziala.

    Co do cwiczen z chusta to ja bym nie ryzykowala zdrowiem, ale w koncu to tylko lalka to niech sobie fika

    A. listopad 2012




  10. #30
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie

    A ja jej zasugerowałam, by po prostu napisała chociaż że to lalka i z tego powodu wiązanie wygląda tak niestabilnie. Myślę, że to dobre wyjście, bez pouczania i obrażania - czekam na reakcję
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

  11. #31
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Wiazanie moze i liepskie, ale podoba mi sie idea cwiczenia z dzieckiem w chuscie. Kiedys chodzilam na tance w chuscie, ale sie skonczyly, a szkoda.
    Ta stronka zaispirowala mnie aby wyciagnac z szafy zapasowa mate do jogi i tez cos z Niunia pocwiczyc. Oczywiscie z dbaloscia o bezpieczenstwo nas obu!

  12. #32
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    I tu chyba wiele osób ma rację.
    Ktoś pisał o flustracji.
    Tak jestem tym i wieloma innymi sprawami sflustrowana, bo wielokrotnie ktoś znajomy chciał żebym go nauczyła motać, pomogła w kupnie chusty i takie tam.....ja się goniłam, starałam, pożyczałam swoje szmaty. A w większości przypdaków kończyła się na kupnie beznadziejnego wisiadała z Rossmanna, no i wraz z tym kończyła się także noszenia.

    Zmienię swój pierwszy post. Bo widzę, że większość z Was uraziło nie to, że filmiki zostały wrzucone, tylko to, że napisłam, że to osoba którą znam.

    Częśc dalsza historii:
    Dziweczyna mi odpisałam, że tak jej pokazali gdy kupowała chustę No i oczywiście, że to lalka. Prosiła o pomoc i kontakt z kimś kto jej wytłumaczy jak wiązać.
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  13. #33
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Brawa dla tej Pani - dalsza część historii:
    http://www.nasze-edu.pl/cwiczenia-po...husta-czesc-7/
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    I tu chyba wiele osób ma rację.
    Ktoś pisał o flustracji.
    Tak jestem tym i wieloma innymi sprawami sflustrowana, bo wielokrotnie ktoś znajomy chciał żebym go nauczyła motać, pomogła w kupnie chusty i takie tam.....ja się goniłam, starałam, pożyczałam swoje szmaty. A w większości przypdaków kończyła się na kupnie beznadziejnego wisiadała z Rossmanna, no i wraz z tym kończyła się także noszenia.

    Zmienię swój pierwszy post. Bo widzę, że większość z Was uraziło nie to, że filmiki zostały wrzucone, tylko to, że napisłam, że to osoba którą znam.

    Częśc dalsza historii:
    Dziweczyna mi odpisałam, że tak jej pokazali gdy kupowała chustę No i oczywiście, że to lalka. Prosiła o pomoc i kontakt z kimś kto jej wytłumaczy jak wiązać.
    grammar nazi mode on: sfRustrowana, fRustracja. grammar nazi mode off

    jest efekt, moim zdaniem dobrze ze sie czepiłas
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    a tak serio, to nie tylko autorce wątku przeszkadzały wiązania tamtej pani, ileż komentarzy wywołała, a ponoć już się tak uwagi nie zwraca co kto mota i jak


    gdybym była świeżynką i zaczynała swoją przygodę z motaniem i trafiłabym na takie spontaniczne zawijasy to pewnie bym tak samo motała; gdyby potem okazało się że te motania są złe a ja mogłaby szkodzić swojemu dziecku to kogoś bym obdarła ze skóry
    Jeśli coś robimy i chcemy się tym podzielić z innymi wypadałoby to robić po prostu dobrze i poprawnie


    a czy to znajoma czy nieznajoma to już nie ma najmniejszego znaczenia, warto pokazywać i uświadamiać że jednak coś może być nie tak


    w moim odczuciu autorka wątku nie miała zamiaru ośmieszyć "znajomej" tylko wskazać nieprawidłowości, a to że pewnych spraw nie przewidziała nie przemyślała to już inna bajka, a wątek i tak potoczył się po swojemu
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  16. #36
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Sorry, dysgrafikiem jestem ponoć, niektórych słów nie umiem napiać
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  17. #37
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie

    No i tak czy inaczej Twoja interwencja wywołała odzew kilku forumek w komentarzach na tamtej stronie a to z kolei dało do myślenia dziewczynie i zamieściłą odpowiednie info przed filmikiem. Czyli dobrze się stało!
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

  18. #38
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    Sorry, dysgrafikiem jestem ponoć, niektórych słów nie umiem napiać
    oj tam, luz grammar nazi meczy sie bardziej niz Ty z dysgrafią
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  19. #39
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Najwazniejsze, ze autorka strony chetna do nauki i korekty taka postawe nalezy propagowac.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •