Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: pękam z dumy ;-)

  1. #1
    Chustomanka Awatar Luthien
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków/Wrocław
    Posty
    1,162

    Domyślnie pękam z dumy ;-)

    .. acz jeszcze trochę niepewnie
    Moja córeczka zaczęła sygnalizować siku! Pokazuje na nocnik albo podchodzi do niego i przynosi Już od kilku dni tak się dzieje - oczywiście nie każde siku, ale jednak Kupę już od dawna robi prawie zawsze na nocnik (ale to ja wiem, kiedy wysadzić).
    Myślicie, że to możliwe, żeby roczniak zaczął sygnalizować potrzeby? Bo jeśli tak, to może pokuszę się o odpieluchowanie latem.. Nie za wcześnie?
    Julia - 25.03.2008 i Kubuś - 02.11.2009
    "Tak, zorganizowane życie jest najlepsze dla dzieci. Szczególnie, jeśli mogą je sobie organizować same" - Pippi Langstrumpf

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie Re: pękam z dumy ;-)

    dla Małej i dla mamy oczywiscie
    co do odpieluchowania latem to nie wiem czy nie za wczesnie,ale ja też tak planuję
    a czy wyjdzie?? się okaże

    Kuba 3.02.2008

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie Re: pękam z dumy ;-)

    Luthien, też nie wierzyłam że to możliwe ale moja to samo... od 2 miesiecy gdzieś biegnie pod drzwi łazienki i krzyczy zeby ją wpuścić po czym pokazuje na nocnik i usiadłszy na nim siusia z wielkim uśmiechem na buzi
    często to fałszywy alarm jest bo mała uwielbia brawo po fakcie :d no i ostatnio kilka kupek w pieluche nawet, ale to ja rozumiem - nowy człowiek w domu, ząbki itd...
    trzymam kciuki za dalsze sukcesy
    a z odpieluchowaniem tez sie zastanawiam, na razie dalej nosimy pieluchy
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie Re: pękam z dumy ;-)

    Jak dla mnie to możliwe jest aby roczniak wiedział co i jak. Czasem 1,5 roczne dzieci nie wysadzane zaczynają robić ta gdzie trzeba. Jak mój starszy miał rok to nawet nie myślałam żeby mu nocnik pokazywać , a teraz 9 miesięczny każdą kupkę ma w nocniczku

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    169

    Domyślnie Re: pękam z dumy ;-)

    No to ja też się pochwalę
    Mój Leoś jest mniej więcej w tym wieku co córeczka Luthien - ur. 30.03.2008
    Od dłuższego czasu sygnalizuje prawie każde siku. Wygląda to tak, że łapie się za pieluchę w kroku i stęka, a jak mówię "to chodź, idziemy na nocnik", to leci na czworaka do łazienki jak szalony i się śmieje w głos
    Taki sobie znak wymyślił, choć "na zimno" to miga siku i kupa znakami migowymi (np. w kontekście jakimś) i kiedyś tak pokazywał.
    Też pękam z dumy i też w lato planujemy próbę odpieluchowania.
    Aha, sygnalizacja działa na medal, chociaż właśnie zaczyna chodzić

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Rabka/Warszawa
    Posty
    759

    Domyślnie Re: pękam z dumy ;-)

    no dobra to ja się tutaj też pochwalę
    Mój co prawda dwuletni ale z tych co potrafili 2 godziny z kupą latać i nie pisnąć słowa i jak zasikał się do tenisówek wpierał mi że ma sucho.
    9 dzień odpieluchowania. Robimy i siku i kupę tam gdzie trzeba. Na razie to ja wyłapuje te momenty, ale od poniedziałku mieliśmy jedną wpadkę, a wczoraj był spacer bez pieluchy bez wpadeczki.

    Jestem dumna niesłychanie

    I gratulacje dla młodszaków, że takie dzielne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •