Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88

Wątek: Gdzie wózkiem nie wjedziesz,tam z chustą wejdziesz :)

  1. #81

    Domyślnie

    W Szczecinie nie można wejść do Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego bo trzeba wejść po schodach i w obawie o malucha w wózku (rodzic potknie się, upuści wózek, dziecko wypadnie) nie można wejść obejrzeć wystawy.

  2. #82
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,766

    Domyślnie

    Centrum Katowic aktualnie rozkopane na max. Patrzyłam na biedne mamy, co dzieci telepały wózkami. Do tego Wydzial Budownictwa UM z malenką windą - w życiu mój pancerny wóz by tam nie wszedł.
    Wczoraj w wózkiem forsowałam Galerię Katowicką (tam zwykle parkuję, jak coś załatwiam w centrum nie ganiam z dzieckiem po galeriach handlowych, w zasadzie bez dziecka tez nie ) i jak zwykle winda popsuta była... Załowalam więc, że jednak można było latwiej z chustą.
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  3. #83
    Chustofanka Awatar MegiM
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    379

    Domyślnie

    Moj osiedlowy lump tez po schodkach

  4. #84
    Mama Brajana
    Guest

    Domyślnie

    Dzisiaj z maluchem dotarlismy wyciagiem krzeselkowym na Palenice. Widoki super

  5. #85
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Brajana Zobacz posta
    Dzisiaj z maluchem dotarlismy wyciagiem krzeselkowym na Palenice. Widoki super
    Ooo! A my tydzień temu też Małą w chustę i na Palenicę


    na szybko z telefonu
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  6. #86
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,505

    Domyślnie

    na stacji metra ratusz winda z peronu częściej nie działa niż działa
    ale zawsze można użyć żółtego telefonu, co nie tak dawno zrobiłam jak panu niepełnosprawnemu nikt nie chciał pomóc dostać się na górę.
    po Warszawie niewygodnie się chodzi z wózkiem nie raz trzeba obejść spory kawał drogi, albo pojechac kilka przystanków i wrócić żeby się gdzies dostać. moje "ulubione" miejsce - przystanek torwar. jak się dostać z tego w stronę centrum na stronę przeciwną? i kolejny chyba przystanek na trasie - Marszałkowska (przejść gdziekolwiek jest problem- są dość strome długie schody, nawet osoby starsze i ja w ciąży miałam problem)
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  7. #87
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    A my nie tak dawno w bondolino na Jaworzynie. Na szczycie spotkaliśmy dwie inne zamotane mamy

  8. #88

    Domyślnie

    Codziennie moje mieszkanie (czwarte piętro w kamienicy bez windy) i Góry Świętokrzyskie - cudne jesienne spacery.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •