Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: # ubranka ZUFiZO od Agny # opinie użytkowników poproszę :)

Mieszany widok

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Agna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    2,532

    Domyślnie # ubranka ZUFiZO od Agny # opinie użytkowników poproszę :)

    Cześć
    Od jakiegoś już czasu ubrania szyte przeze mnie są w użytku przez Was i dzielne Latorośle Wasze

    Będę wdzięczna za szczere opinie. Za te lepsze i gorsze, jeżeli coś się nie sprawdziło może najlepiej.


    Zapraszam do wpisywania swoich wrażeń z użytkowania
    Ostatnio edytowane przez Mag ; 21-05-2013 o 17:21
    www.zufizo.pl

    Zuzia 09.1999. Filip 05.2001. Zosia 04.2011.

  2. #2
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    No to ja zacznę Dla małego mam:
    - czapki - takie na wiosnę - jesień, uniwersalne, w sumie dobre dla Jaśka i dla mnie. W długiej, ceglastego koloru wygląda jak krasnal
    - spodenki worki - mamy M-ki, są ciut przydługie ale można podwinąć, krój super, taki obniżony krok fajny do pieluch wielo bo w razie przecieku spodnie nie są mokre
    - spodenki sportowe - cieniutkie i przewiewne, ładnie leżą i starczą na dłużej
    Dla mnie:
    - długa spódnica - boska jest , juz zamówiłam sobie drugą, lubię długie kiece a tą szczególnie, ściągacz na biodrach fajnie się dopasowuje, nie uciska
    - spodnie sportowe z weluru bawełnianego, cóż mogę powiedzieć, moje ulubione podomowe ubranko, mają sciągacz jak w spódnicy, ale tu zauważyłam że w miarę noszenia spodnie zaczynają mi opadać, po praniu znowu trzyma dobrze
    To za wiele konstruktywnych uwag nie wniosłam, bo wszystko mi się podoba
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #3
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Maciek użytkuje kilka par spodni od Agny.

    Spodnie -wory to jego ukochane i najwygodniejsze na świecie.
    Nie przepada za spodniami z weluru (pumpki mamy), bo twierdzi ,że materiał go łaskocze (ale to subiektywna ocena).
    W dodatku welur niezbyt się naciąga,wiec ma problem z przeciągnięciem ich przez łydkę.

    Spodenki sportowe - i te niebieskie ,i leśne sa świetne!
    Ściągacze nie uwierają , genialnie leżą,są bardzo wygodne.
    Materiały naturalne i przewiewne.
    Po praniu nic się złego z nimi nie dzieje.

    Ogólnie- jestem bardzo zadowolona

  4. #4
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    ooo chętnie zobaczyłabym jak leży taka damska spódnica... pokaże się któraś użytkowniczka?
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  5. #5
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    No to i ja sie dopiszę, bo bardzo zadowolone jesteśmy
    Hania ma spodenki krój sportowy, rewelacyjnie leżą (te zaszeweczki!) i tak wygodnie sie jej w nich gania, wspina,zjeżdża na zjeżdżalni, no i co tam jeszcze dwulatek pilnego ma do zrobienia. Juz szykuje sie na następne takie spodenki, nawet dla starszej, bo materiał przewiewny, w pasie megawygodny sciągacz - są naprawde udane
    a dla siebie wzięłam szarą długa czapkę i na chłodki jesienne tudzież nadmorskie sztormowe powiewy będzie jak znalazł, fajowy fason i na moją małą głowę idealnie się wpasował
    Dziękujemy!
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  6. #6
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Jestem fanką ubrań Zufizo Dla siebie mam dwie (zaraz trzy) spódnice, dwie pary spodni, a dla chłopaków przeróżne spodenki. Dla Maksa jest mi bardzo trudno kupić cokolwiek gotowego w tradycyjnych sklepach, ponieważ nie dość, że on jest duży i szeroki, to jeszcze używamy wielo. Z tego względu wciągnięcie czegokolwiek sklepowego na tyłek graniczy z cudem - coby nie powiedzieć, że jest niemożliwe Zufizo ratuje nas z opresji! Spodenki mają świetny krój, dzieciom jest w nich wygodnie, są porządnie uszyte i z fajnych tkanin/dzianin. Uwielbiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •