Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 116

Wątek: Powspominajmy stare czasy...

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar glo
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    w podróży
    Posty
    4,021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez v Zobacz posta

    ta scierka vatanaia tez chyba za dwojke byla? czy nie?
    pamir na pewno za dwójkę poszedł, nie pamiętam, czy już byłam wtedy zarejestrowana, czy tylko podczytywałam.
    ogólnie bazar kiedyś był ekscytujący, a teraz wchodzę, wchodzę i nic, nic...

  2. #42
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie

    alez watek. az wrocily motyle w brzuchu.
    pamietam jak polowalam na didka u donkaczki, pierwszego hoppa od kasi.
    pamietam licytacje kaszmira
    hanti, ktora otworzyla nowa ere plecakowa.
    pamietam jak jak bylam losowi wdzieczna ze trafilam na forum z tak madrymi babkami, gdzie wspieranie sie wzajemne bylo podstawa bytnosci tu.
    i pierwsza wersje forum
    ech...

    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

  3. #43
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    tonks ano mialam, kiedys bazarek powodowal u mnie palpitacje, teraz jakos nic mnie prawie nie rusza ...
    plecak hanti pamietam i te dywagacje co Didek wypusci. Fioletowe pawie kupione u Petisu pamietam i torbe od petisu czarna w srodku ma podszewke z kotkami mam ja do dzis
    Ostatnio edytowane przez Bushido ; 11-05-2013 o 22:30

  4. #44
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petisu Zobacz posta
    Turkus, fuksja, pomarańcz i zielony.
    te zielone miałam - cudeńko Ci wyszło
    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta

    a wszelkich historii z czasów, o których piszą "Starowinki" zawsze słucham z wypiekami!
    piszcie, piszcie! wspominajcie!
    jako i ja
    2 + 7 (2005-2018)

  5. #45
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    [QUOTE=mayetschka;2354034
    hanti, ktora otworzyla nowa ere plecakowa.
    .[/QUOTE]

    do dziś wiążę

  6. #46
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    i tulipownę, która sprowadziła pierwsze zary a to zdjęcie zawsze mnie rozczula
    Cytat Zamieszczone przez tulipowna Zobacz posta
    ellevill zara candy

    a pamiętacie jak Pasja wystawiła chustę (albo mt nie pamiętam) na stragan i zrobiła konkurs "co zabrało mi macierzyństwo" i choć chciałam wziąć w nim udział to mi odwagi nie starczyło

  7. #47
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    aliona pamiętam Twoje zdjęcia w Papayi! nawet miałam nabyć ją jako moje pierwsze indio, ale zdecydowałam się na zieleniejące od Lindy, która mi doradzała przez pw co kupić...a kasę na moją 2 po pół roku noszenia w tęczowym Girasolu, dała babcia męża, bo uznała, że Girek już się zużył

    i w ogóle szukanie mojej pierwszej chusty, maile do Oli...

    a pamiętacie jak Linda zamieściła zdjęcia gradacji dla Ani z Tulikowa- indio miętowo-czekoladowe?

    ja pamiętam jak w ciąży zachwycałam się galerią na "kawałku szmaty" a tu nagle powstało chusty.info i pamiętam jak się dopiero tworzyło a ja nie mogłam się doczekać aż się młody urodzi i zacznę nosić

  8. #48
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie

    o rany, jak piszcie to mi wspomnienia wracają
    I ..., pamiętam jak dostałam na testus bambusik zielony. Mega miękki, cudny ale zielony ( a ja zielonego nie lubię) i nie wyszłam z nim z domu. W podaegi nosiłam. Fajne było
    Na chustę namówiła mnie dominika79.

  9. #49
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    a pamiętacie jak Pasja wystawiła chustę (albo mt nie pamiętam) na stragan i zrobiła konkurs "co zabrało mi macierzyństwo" i choć chciałam wziąć w nim udział to mi odwagi nie starczyło
    to byl mt, a konkurs wygrala pszczola slowami o sensie, ze najlepsza matka byla, zanim miala swoje dzieci, co sobie w mozgu w faldzie pokora wyrylam na 4ever

  10. #50
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    Weszłam na forum po długim czasie a tu taki wątek fajny
    Pamiętam miętki od Ani z Tulikowa, do których były długaśne kolejki, pierwsze testy ergonomików robione przez Lindę, bloga donkaczki na który wchodziłam i wzdychałam, pierwszy polski sklep storcza prowadzony przez Zuzię, ellevile Tulipownej, pierwsze pasiaki Nati, które nosiły fantastycznie! No i pamiętam czasy, gdy to hoppki były najpopularniejszymi chustami BTW chustomania jeszcze działa?
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  11. #51
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rebelka Zobacz posta
    Weszłam na forum po długim czasie a tu taki wątek fajny
    Pamiętam miętki od Ani z Tulikowa, do których były długaśne kolejki, pierwsze testy ergonomików robione przez Lindę, bloga donkaczki na który wchodziłam i wzdychałam, pierwszy polski sklep storcza prowadzony przez Zuzię, ellevile Tulipownej, pierwsze pasiaki Nati, które nosiły fantastycznie! No i pamiętam czasy, gdy to hoppki były najpopularniejszymi chustami BTW chustomania jeszcze działa?
    http://www.chustomania.pl/online/chu...ty_chustomanii
    i nadal są jedynymi certyfikowanymi doradcami noszenia
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  12. #52
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    http://www.chustomania.pl/online/chu...ty_chustomanii
    i nadal są jedynymi certyfikowanymi doradcami noszenia
    Hehe Ale strona na ciut przestarzałą wygląda A przy okazji, pamiętam jeszcze moją pierwszą prawdziwą chustę (bo miałam i samoróbkę), kupioną od Ciebie To by fruit coctail babylonii, a Ty wtedy kupiłaś sobie Inkę
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  13. #53
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    taa
    to była moja chyba 2 chusta.
    miałam hopediza nairobi - przyszła na początku 2007 roku i drżały mi ręce czy bede umiała zawiązać
    http://grimma.blox.pl/2006/12/zlote-...e-w-cenie.html
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  14. #54
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez v Zobacz posta
    to byl mt, a konkurs wygrala pszczola slowami o sensie, ze najlepsza matka byla, zanim miala swoje dzieci, co sobie w mozgu w faldzie pokora wyrylam na 4ever
    tak myślałam że to mt
    dzięki! Vuniu Ty to masz pamięć

  15. #55
    Chusteryczka Awatar anifloda
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    2,520

    Domyślnie

    Pierwszą wiązaną kupowałam na gwiazdkę 2006 - to były Nati Fale Dunaju, jeden z dwóch produkowanych wtedy modeli i jedna z trzech dostępnych wówczas w Polsce marek, poza tym można było nabyć Hoppka od Chustomanii i Amazonasa. Nie dziwota, że na pierwszych spotkaniach chustowych oznaczałyśmy swoje natki, bo wszystkie miałyśmy takie same. Pierwsze używane Didymosy od Donkaczki (też miałam!) macało się z prawdziwą czcią.

    Ale też, jak przyszła ta pierwsza natka, to z dumą wsadziłam miesięcznego syna w 2X, którego się wtedy w ogóle nie dociągało. Dziś nie do pomyślenia...
    Pozdrawiam anifloda mama H. (10.08.2003), K. (25.11.2006), M. (31.07.2009) i L.(10.06.2012)

    W Poznaniu też nosimy!
    anifloda kontra nitki

  16. #56
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    jaki cudny temat

    pamietam wybor pierwszej chusty - hopp czy didek? stanelo na nairobi, bo na didka mnie wtedy nie bylo stac i szmata przepadla w glebinach magazynu dhl-u bodajze, musieli mi druga wysylac...

    podegi od nelles mam i uwielbiam, moje odkupione od Ani sa

    kokurs Pasji tez pamietam, bo tez sobie slowa pszczoly w mozg wpisalam...

    i bloga donkaczki - ile tam cudeniek bylo, czlowiek sie napatrzyc nie mogl...

    i scierke tez pamietam to byly czasy - na bazarek sie wchodzilo z drzeniem rak
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #57
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    pamietam wybor pierwszej chusty - hopp czy didek? stanelo na nairobi, bo na didka mnie wtedy nie bylo stac


    i bloga donkaczki - ile tam cudeniek bylo, czlowiek sie napatrzyc nie mogl...

    i scierke tez pamietam to byly czasy - na bazarek sie wchodzilo z drzeniem rak
    dokładnie, o tym samym pomyślałam
    i ja tak samo jak Ty zastanawiałam się hopek czy didek i stanęło na parisie

    i bloga donkaczki który oglądałam kilka razy dziennie, żeby się napatrzeć na chustowe cuda

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    taak! blog DonKaczki jako podstawa wiadomości o chustach
    i że konkurs wgrała pszczoła też pamiętam
    i pamiętam jak Hanti zaciążyła po raz 4

  19. #59
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Rebelka

    Ciesze sie, ze watek Wam sie spodobal
    Dobrze, ze rozwinal sie w ta strone, a nie w narzekanie, ze dawniej bylo lepiej

    Gradacje mietowo-czekoladowa pamietam.

    Przypomnialo mi sie jeszcze jak petisu czekala z zamowieniem wyczekiwanych kaszmirow na telefon od hanti, bo tak akurat na jakims balu byla

  20. #60
    Chusteryczka Awatar m.m.
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez v Zobacz posta
    to byl mt, a konkurs wygrala pszczola slowami o sensie, ze najlepsza matka byla, zanim miala swoje dzieci, co sobie w mozgu w faldzie pokora wyrylam na 4ever
    o nie!!!! wygrałam ja a mt mam i nie oddam
    a było o różowych okularach
    Ostatnio edytowane przez m.m. ; 12-05-2013 o 21:52 Powód: dopisek
    Duży 12.06.2000 i Malutka 09.09.2008.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •