Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Za dużo wymagam ;) ?

  1. #1
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie Za dużo wymagam ;) ?

    Czytam i czytam recenzje, opinie, ale każdemu pasuje co innego i już nic nie wiem. Dziewczyny z dużym rozeznaniem w różnych markach podpowiedzcie, czy jest jakiś otulacz idealny dla nas, który spełniłby wszystkie poniższe wymagania:

    - PULowy
    - na napki
    - wzorzysty
    - z falbankami lub żeby mimo braku falbanek dobrze trzymał płynne kupki
    - wąski w kroku ! ( ideałem szerokości jest kieszonka Nappime, która wygląda cudnie na chudej pupce czy jest jakiś otulacz, który byłby tak samo wąski ? )
    - chciałabym OS, ale powoli tracę wiarę, że istnieje jakiś OS, który nie będzie komicznie wyglądał na takim maluszku ( jeszcze nie dobił do 6 kg ).
    Dopuszczam więc coś rozmiarowego, co by leżało tak dobrze jak BambinoMio, które niestety na razie pod tym względem bije wszystko inne na głowę.

    Jestem za bardzo wymagająca, czy jest jakiś otulacz, który by spełnił te wszystkie wymagania
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    za duże wymagania
    no wg mnie raczej rozmiarowe lepiej się dopasują, ale to też nie reguła
    poproś może szyjącą mamę by uszyła Ci wg preferowanych przez Ciebie rozmiarów

  3. #3
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    za duże wymagania


    A jaka firma jeszcze ma rozmiarowe otulacze na napy, oprócz Kokosi ?
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  4. #4
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Są teraz otulacze Milovia w rozmiarze S. My mamy OS i jest niezawodny, żadnego przecieku jeszcze nie mieliśmy

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Zachodniopomorskie
    Posty
    628

    Domyślnie

    ja mogę polecić własnie kokosi (mamy rozmiarowy) - jej otulacz u nas króluje i żaden inny nam bardziej nie przypasował ( a mamy ich trochę)

  6. #6
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, w takim razie faktycznie rozglądnę się za czymś rozmiarowym
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  7. #7
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    mnie przy takim malutkim dziecięciu najbardziej pasowały babyetta xs-s, apple cheeks i franiszki. To były ideały dla nas

  8. #8
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    wiesz co pierwsze moje skojarzenie to takie - bez urazy- ono moje
    to tak jakbyś chciałam nosić ten sam rozmiar bielizny mając lat 10 i 50

  9. #9
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    wiesz co pierwsze moje skojarzenie to takie - bez urazy- ono moje
    to tak jakbyś chciałam nosić ten sam rozmiar bielizny mając lat 10 i 50
    baryłka no z jednej strony prawda Poczatkowo też myślałam, że nic OSowe nie będzie super leżało na maluszku, aż natrafiłam na kieszonkę Nappime, w której jestem totalnie zakochana, jest PULowa, na napy, ma piękny wzór, jest OS i leży świetnie ( czyli jednak można ). Dlatego pomyślałam, że może ktoś taki idealny dla nas otulacz też wyprodukował No cóż pomarzyć można no nie ?
    Ostatnio edytowane przez larwunia ; 10-05-2013 o 11:17 Powód: literowka
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  10. #10
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    to może otulacz nappime też by ładnie leżał? próbowałaś

  11. #11
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    to może otulacz nappime też by ładnie leżał? próbowałaś
    Założyłam wątek z prośbą o porównanie szerokości kieszonki i otulacza, ale coś nikt się nie chce pofatygować Bo chyba jednak otulacze mimo wszystko muszą być szersze od kieszonek, więc wydaje mi się, że z otulacza już nie byłabym tak samo zadowolona.
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  12. #12
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larwunia Zobacz posta
    baryłka no z jednej strony prawda Poczatkowo też myślałam, że nic OSowe nie będzie super leżało na maluszku, aż natrafiłam na kieszonkę Nappime, w której jestem totalnie zakochana, jest PULowa, na napy, ma piękny wzór, jest OS i leży świetnie ( czyli jednak można ). Dlatego pomyślałam, że może ktoś taki idealny dla nas otulacz też wyprodukował No cóż pomarzyć można no nie ?
    kieszonki jednak się inaczej układają niż otulacze
    sama producentka chyba zakładała nawet na formowanki z tego co pamiętam rozmowy w wątku rówieśniczym

  13. #13
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    dla mnie niezastąpione są otulacze milovia. Mam wszystkie OS, których używałam z powodzeniem na dziecku takim jak twoje, ale szyją już od jakiegoś czasu S więc polecam wypróbować.

  14. #14
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mała Mi Zobacz posta
    dla mnie niezastąpione są otulacze milovia. Mam wszystkie OS, których używałam z powodzeniem na dziecku takim jak twoje, ale szyją już od jakiegoś czasu S więc polecam wypróbować.
    No właśnie nad Milovią też się zastanawiałam, tylko cena mniej zachęcająca do testowania , ale skoro tyle osób zachwala, to pewnie warto.
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  15. #15
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    A otulacz z nappime próbowałaś? skoro kieszonki Ci odpowiadają ja nie miałam, więc nie wiem, ale kieszonki są faktycznie bardzo zgrabne
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  16. #16
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larwunia Zobacz posta
    No właśnie nad Milovią też się zastanawiałam, tylko cena mniej zachęcająca do testowania , ale skoro tyle osób zachwala, to pewnie warto.
    Ja wiem tyle - warto wydać kasę raz na coś porządnego niż kupować coś tańszego i za chwilę sprzedawać. Przerobiłam to Podejrzewam poza tym, że gdyby jakimś cudem otulacz Milovii ci nie podpasował, opylisz go na bazarku bez większych problemów

  17. #17
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Trochę potestowałam różnych rozwiązań i niestety wniosek mam taki, że jednak co otulacz rozmiarowy to otulacz rozmiarowy, ale faktycznie z otulacza Milovii mimo, że OS jestem baaaardzo zadowolona, leży całkiem całkiem fajnie
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •