Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37

Wątek: Czy dzieci też Wam wiecznie śpią w chustach?

  1. #21
    Chustonoszka Awatar os_girl
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    p-ce//wwa ursynow
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franada Zobacz posta
    Przeszło Stety albo niestety. Najpierw spała od razu w chuście - bezproblemowy etap. Potem się zaczęła rozglądać, ale wtedy z nią usiąść nie można w chuście było, bo płakała i jednocześnie ze snu w chuście też się budziła z płaczem - trudny etap. Teraz się rozgląda, potrafii w autobusie gapić się na ludzi, jak potrzebuje to śpi - czasem odpada niepostrzeżenie, czasem musi pojęczeć - super etap. Nie wiem, co będzie dalej
    Ale jak jest śpiąca, a trudno jej usnąć (hałas, zmęczenie etc.) to chusta jest najlepszym usypiaczem zawsze.
    u mnie podobne tylko że młody już ma 11 miesięcy
    Najpierw spał jak za dotknięciem magicznej różdżki, potem budził się jak ja stawłam (nie tolerował bezruchu), teraz głownie "paczy".
    A jak chcę uśpić marudę to myk do plecaka i pokrzątać sie trochę po domu wystarczy. Jak dobrze zaśnie to laduje w łóżku.
    Waw 15.06.2012
    –------------------------
    In complete darkness we are all the same, it is only our knowledge and wisdom that separates us, don't let your eyes deceive you

  2. #22
    Chustonoszka Awatar kasz
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola Bemowo
    Posty
    112

    Domyślnie

    jak byla mlodsza to chusta nas ratowala podczas drzemek teraz coraz rzadziej sie nosimy i spi tylko jak jest zmeczona
    Wero i Miki (10.09.2015)

  3. #23
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Z czasem spał coraz mniej , teraz śpi tylko jak gdzieś jesteśmy poza domem i jest dłuższe noszenie. Np ostatnio w Juraparku w Bałtowie.

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  4. #24
    Chustomanka Awatar maldita
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wro
    Posty
    809

    Domyślnie

    U nas chusta + kojący kłos Michaela Buble jest gwarancją zaśniecia już przy drugiej piosence. Ewentualnie skwierczenie czegoś na patelni też dobrze działa

  5. #25
    Chustomanka Awatar lula_p
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    619

    Domyślnie

    Moje młode w ogóle bardzo słabo sypia w dzień, ale do niedawna przynajmniej w chuście od razu zasypiał, teraz nawet w chuście nie sypia.

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    31

    Domyślnie

    u mnie chusta (poki co) dziala - na 4,5 miesiecznego malucha - w ciagu dnia jak inne sposoby usypiania zawioda, to zostaje chusta - traktuje ja jako "ostatnia deska ratunku". najgorsze tylko, ze jak juz zasnie w chuscie to potem nie moge go wyjac, bo sie od razu budzi, wiec jestem tak uwiazana przez cale jego spanie (ale z dwojga zlego wole to, bo mam wtedy tzw swiety spokoj i gwarantowana cisza

  7. #27
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Mój dwumiesięczniak też prawieod razu zasypia w chuście.
    Wystarczy wyjść na dwór i od razu odpływa
    Za to w domu woli zwiedzać
    A nosimy się dopiero trzeci dzień i już rewlacja

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Poznań/Wronki
    Posty
    793

    Domyślnie

    Moje im młodsze to zasypiały szybciej i na dłużej, im starsze zasypiały tylko przy zmęczeniu/w porze drzemki. Często zasypiali nim zdążyłam zawiązać supeł
    Ale odłożyć się nie dawali. Jakoś mi to nie przeszkadzało - jak już nabierali wagi to wrzucam na plecy, wtedy mogę robić więcej rzeczy niż z tobołkiem z przodu.
    A najmłodszy to w ogóle najlepiej śpi w chuście, bo inaczej to po 20 min.
    A noszę tyle ile potrzebujemy (ja albo oni) nawet całymi dniami - jak teraz na wakacjach
    Weronika (2008) Wojciech (2010) Witold (2013)

  9. #29
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Jak był młodszy to od razu spał, potem jak zaczął dobrze trzymać głowę to najpierw zwiedzał i trochę czasu musiało minąć zanim zasnął, a teraz to bardzo mało kiedy śpi..

  10. #30
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Głównie śpi, wtula się po jakimś czasie i śpi Ale jeśli np wstanę i zaczynam coś robić, to przebudza się, rozgląda trochę, powierci się i zasypia dopiero, kiedy ja przestaję się krzątać.

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    624

    Domyślnie

    Och, jak bym chciała by spał mi w chuście. Obecnie chce z niej tylko wychodzić...

  12. #32
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    U nas pojawił się za to inny problem: Przez spanie w chuście Zośka w nocy zasypia coraz później.
    Mam dylemat bo jak siedzi w chuście to mogę więcej zrobić w domu, gdzieś skoczyć itp no ale tak jak do tej pory zasypiała o 22 tak teraz potrafi gadulić do 1 w nocy. Plus tego późnego zasypiania jest taki, że jest spokojna i pogodna. Nie zmienia to faktu, że o 1 w nocy to ja padam na twarz.

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  13. #33
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Ballymena UK
    Posty
    67

    Domyślnie

    Ha! To mój jest oryginalny. Zasypia tylko w łóżeczku. Jak w chuście zechce mu się spać, to się kręci i marudzi, bo chce do łóżeczka. Jak był młodszy, to czasem zasnął w chuście. Uwielbia być noszony, w chuście jest bardzo spokojny ale właśnie do czasu aż zrobi się śpiący. Noszę go od 3mca życia, teraz ma 6mcy. Aha, wieczorem zasypia o 19tej, nie da się go dłużej przetrzymać i budzi się o 6tej.

  14. #34
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Lucerna (Szwajcaria)
    Posty
    197

    Domyślnie

    U nas chusta jest jedynym sposobem na drzemkę w dzień Kilka minut intensywnego marszu i Franek odpływa. Ani wózek, ani samochód nie mają takich właściwości nasennych jak chusta!

  15. #35
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    No pewnie Najpierw ogląda świat z zaciekawieniem, a po chwili ChrrrrZZZzzzZZZzzz, a czasem to nawet w trakcie motania robi ChrrrrZZZzzzZZZzzz
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  16. #36
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Prawie 2 miesiące później trochę się zmieniło... Hubert ma już 7 miesięcy i w nosidle (przerzuciliśmy się na nosidło) śpi tylko wtedy gdy jest "jego pora", a gdy jest wypoczęty, to z zaciekawieniem ogląda wszystko dookoła. A nawet doszło do tego, że kiedy go montuję na plecach, to ma takiego banana na buźce, że aż się chce go nosić cały dzień!

  17. #37
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    wyglada na to, ze im starsze, ty, mniej spi. Moje wylacznie jak sa zmeczone. Albo spiace Albo jedno i drugie
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •