Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: AAAAA udało siĂŞ!!!!

  1. #1
    Chustomanka Awatar tonieja
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    845

    Domyślnie AAAAA udało się!!!!

    Muszę się Wam pochwalić!!!
    Mój pierwszy w życiu prosty plecak
    coś mnie dzisiaj podkusiło, żeby spróbować. A wiecie co jest najśmieszniejsze? Jeszcze wczoraj mówiłam, że boję się sama próbować. A dzisiaj sama, samiuteńka bez niczyjej pomocy!!! Trochę się z tym namęczyłam, ale bez przesady, to nie jest takie trudne. Wiem że jeszcze dużo brakuje mojemu plecaczkowi do ideału, ale chyba nie jest źle jak na pierwszy raz.
    Czuję że od dzisiaj zaczął się nowy rozdział w mojej chuścianej przygodzie.
    A oto obowiązki domowe:

    zanim dokończyłam zmywanie Mili odpłynęła:

    Acha, chciałam Was jeszcze zapytać czy już mogę nosić na plecach? Mili jutro skończy 7 miesięcy, ale jeszcze nie siedzi. W różnych źródłach są różne informacje i znalazłam że można tak nosić od kiedy dziecko dobrze trzyma główkę, a w innych miejscach było napisane że od kiedy siedzi, więc sama nie wiem.


  2. #2
    Chusteryczka Awatar lola_22
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Katowice ;-)/Kraków
    Posty
    2,623

    Domyślnie

    o widze, ze jednak moja inka zdecydowanie bardziej pasuje do Waszej dwójeczki niz do nas. Ciesze sie ,ze udalo sie z plecaczkiem - rozumiem, ze chusta juz na dobre osowojona - co ? pozdrowienia
    Doradca noszenia w chuście po kursie podstawowym Trageschule Dresden®,
    już nie .pl ale wciąż zamotana


  3. #3
    Chustomanka Awatar tonieja
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    845

    Domyślnie

    No niestety Gosiu, jakoś nie mogę się przekonać do Inki Cały czas próbuję ale ostatnio ze spaceru wróciłam po 20 min bo myślałam że mi kręgosłup siadzie, a Mili wisiała gdzieś w kolanach. W Girasolu nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Poczekam do warsztatów i zobaczę, może Magda uświadomi mi co źle robię. a jak nam nie wyjdzie to już mam chrapkę na Ellaroo


  4. #4
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    bardzo ladnie zawiazalas i dziecko jest dobrze podparte - jak najbardzie mozesz tak nosic.
    gratulacje.
    i ladnie wygladacie w Ince, moze da sie ja oswoic?
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  5. #5
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,769

    Domyślnie

    baaardzo mi sie twoja inka podoba. zreszta sama nazwa jest tez dla mnie super

    matka czworga
    i psa


  6. #6
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    dzieci sa niesamowite super razem wygladacie
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  7. #7
    Chustofanka Awatar Lela
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    nowy targ
    Posty
    195

    Domyślnie

    ja też bym tak chciała ale niestety mój plecaczek jak go zawiążę to po chwili się jakoś rozciągaja górne krawędzie i Michał lata w nim na lewo i prawo
    M 2007 K 2011 A 2014

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Lela tez to mialam. trzeba jeszcze raz gore dociagnac.

    Monika i o co chodzilo z tymi emotkami i zdjeciami?

    Do twarzy Wam w Ince. Moze sie przyzwyczaicie. A jak na pierwszy plecak to LUX!!!

    Ja Luske nosze odkad skonczyla pol roku na plecach, a wtedy jeszcze sama nie siedziala.

  9. #9
    Chustomanka Awatar tonieja
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    845

    Domyślnie

    Jaśnie Pani męczyłam się z tymi zdjęciami strasznie (dobrze że nikt mnie wtedy nie słyszał ) W końcu mój zdolny mąż uświadomił mi że w miejscu gdzie piszę posta mam odchaczone "Wyłącz BBCode..." oraz "Wyłącz Uśmieszki...". Nie wiem dlaczego ja tak mam ale coś mi się wydaje że przy rejestracji na tym forum coś tam poodchaczałam i pewnie teraz są takie konsekwencje


  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184

    Domyślnie

    Tez bym chciala corcie na plecach nosic, na razie raz probowalam ale nie wyszlo, musze cwiczyc czesciej. A Tobie gratuluje !! Inka ladnie do Was pasuje.

  11. #11
    Chustomanka Awatar tonieja
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    845

    Domyślnie

    Anaga ja nie powiedziała że wrzuciłam Mili na plecy i wszystko było od razu cacy. Oczywiście kilka razy poprawiałam ten plecak zanim uznałam że nadaje się do sfotografowania. Próbuj dalej, a na pewno się uda


  12. #12
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    W plecaczku możesz bezpiecznie nosić od momentu gdy dziecko samodzielnie trzyma główkę. Musisz tylko dobrze dociągać materiał.
    To, czy dziecko samodzielnie siedzi czy nie ma znaczenie w sposobie umieszczania na plecach - dopóki samodzielnie nie siedzi robi się to metodą
    owijania z chustą z leżenia.

    bardzo ładny plecaczek, tak btw


    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Kasia z Chustomanii
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Ślicznie Wam w tej Ince... naprawdę Ci się nie podoba??

    A plecaczek pierwsza klasa, wcale nie widać, żeby to był pierwszy raz


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  14. #14
    Chustomanka Awatar tonieja
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    845

    Domyślnie

    Kasiu, dziękuję
    Vega, ależ Inka podoba mi się, bardzo, tylko jakoś nie mogę jej oswoić. Chociaż wczoraj jak byłyśmy na spacerze było już dużo lepiej, w zasadzie nic nie musiałam poprawiać, ale zawiązałam 2X. Natomiast w kieszonce nie potrafię dociągnąć górnej krawędzi, tzn mam wrażenie że jest ok, a po kilku minutach robi się bardzo luźno.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •