Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53

Wątek: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

  1. #41
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Mart,a tak przy okazji-formowanki mother-ease one size jak jakościowo wychodzą?

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Cytat Zamieszczone przez mart
    a ja czekam na większe w pieluszkarni, mają być kolorowe (!
    czy wiadomo kiedy? to cenne rady co napisalas Mart, w takim razie az tak sie nie bede spieszyc, w koncu dziec ma byc w czerwcu wiec jeszcze troche poczekam z decyzja. Zobacze co Pasja napisze o Bambinexie
    Weronika 04.06.2009 i Antosia 13.08.2011

  3. #43
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Cytat Zamieszczone przez magda1980
    Mart,a tak przy okazji-formowanki mother-ease one size jak jakościowo wychodzą?
    wg mnie są super. używałam intensywnie i nie przetarły się - są z takiej cienkiej frotki więc szybko schną i są na NAPY z fajną regulacją.
    jest jedna wkładka dopinana firmowo ale ja dokładałam więcej jak było trzeba.
    są trochę nietypowe bo nie mają gumki przy nóżkach.

    identyczne są w popolini, ale akurat tego typu na pieluchy.com.pl nie ma

  4. #44
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Cytat Zamieszczone przez rangiroa
    Cytat Zamieszczone przez mart
    a ja czekam na większe w pieluszkarni, mają być kolorowe (!
    czy wiadomo kiedy? to cenne rady co napisalas Mart, w takim razie az tak sie nie bede spieszyc, w koncu dziec ma byc w czerwcu wiec jeszcze troche poczekam z decyzja. Zobacze co Pasja napisze o Bambinexie
    dziś dostałam info że pod koniec tygodnia będą.

  5. #45
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Dzieki, ciekawe jakie kolorki
    Weronika 04.06.2009 i Antosia 13.08.2011

  6. #46
    Guest

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Cytat Zamieszczone przez mart
    pasjo, po przemysleniach - jeśli chcesz używać tetry, wkładek w prostokąt (a nie tradycyjnie) to chyba żaden otlulacz z rzepami się nie sprawdzi. będzie się przesuwał, podrapie przy chodzeniu brzuszek itd. a poza tym skóra dotyka pul-a (jesli niewełniany). kiedyś jak mi formowanki nie wyschły tak zrobiłam i nie podobało mi się. poza tym jak pójdzie siusiu bokiem to pul-owy otulacz masz do prania a wełniane gatki - nie.
    to po cholerę ja otulacze kupiłam...?
    po przemyśleniach stwierdzam, że więcej jest kombinowania przy wielorazówkach niż mi się wydawało.

  7. #47
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Cytat Zamieszczone przez mart
    Cytat Zamieszczone przez magda1980
    Mart,a tak przy okazji-formowanki mother-ease one size jak jakościowo wychodzą?
    wg mnie są super. używałam intensywnie i nie przetarły się - są z takiej cienkiej frotki więc szybko schną i są na NAPY z fajną regulacją.
    jest jedna wkładka dopinana firmowo ale ja dokładałam więcej jak było trzeba.
    są trochę nietypowe bo nie mają gumki przy nóżkach.
    przymierzam się trochę niemowlakowo i pod potrzeby męża ,od drugiego miesiaca trzeciaczki ,ale żeby i Marysia pochodziła jeszcze.i tak kombinuję,na pewno fajne są NBL i frotowa lenya,i nie wiem,czy zostac przy NBL czy kupić M-E.

    Pasjo-problem przy wielorazówkach jest identyczny jak przy chustach-każdemu co innego pasuje w realu

  8. #48
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    Cytat Zamieszczone przez mart
    pasjo, po przemysleniach - jeśli chcesz używać tetry, wkładek w prostokąt (a nie tradycyjnie) to chyba żaden otlulacz z rzepami się nie sprawdzi. będzie się przesuwał, podrapie przy chodzeniu brzuszek itd. a poza tym skóra dotyka pul-a (jesli niewełniany). kiedyś jak mi formowanki nie wyschły tak zrobiłam i nie podobało mi się. poza tym jak pójdzie siusiu bokiem to pul-owy otulacz masz do prania a wełniane gatki - nie.
    to po cholerę ja otulacze kupiłam...?
    Pasjo, ja u Ali używałam otulacza z rzepami i w to pieluchę w prostokąt i nic takiego o czym pisze mart nie zauważyłam a Ala juz biegająca była jak zaczęłam. Bardzo rzadko coś przeciekło i to przewaznie wtedy, kiedy na szybko upychłam pieluchę
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  9. #49
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    9

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    ja mam otulacz biały zwykly PUL IV i do tetry sprawdza mi sie dobrze..dobrze trzyma a składam właśnie w prostokąt ...nicsie nie dzieje a wierciocha okropnego mam ..a mam pytanko odnośnie FROTKI LENYA czy jest faktycznie w miare dobrze chlonna??bo mam tetre ale sikacz okrutny jest z mojej i czasem opadam z sił buu a lubie składane pieluchy..i chcialam zamówic kilka

  10. #50
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    faktycznie frotka lenyi jest chłonna,poza tym mięciutka i duża,nie wiem, czy będzie taka mięciutka po setce prań,ale fajna to ona jest na pewno.
    mam na próbę parę, ale chyba zapodam sobie więcej

  11. #51
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    frotki lenya złożone jak tetra w prostokąt są dość pękate.
    ja pociełam na 4 części i dla maluszka było ok na 1 siku ale dla starszego dziecia już mało.
    pewnie teraz bym cięła na pół.

  12. #52
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    76

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Nie czytałam całego wątku ale jako, że używam tetry głównie to odpowiem na pytanie postawione w tytule tematu- polarowy. Ja uszyłam polarowe otulacze z ikeowskiego kocyka i nic się nie przesuwa a wręcz zaczepia. Tetrę składam w prostokątne wkładki. Jako wykrój wzięłam formę z BumGeniusa. Dla mnie to idealny zestaw bo wygodny, błyskawicznie schnie, tani i zrobienie czegoś dla dziecka samodzielnie (bardzo proste) daje dużo radości.

  13. #53
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    28

    Domyślnie Re: otulacz najlepszy do tetry vel frotki

    Wg mnie do tetry skladanej w prostokat otulacze IV sa najlepsze bo dobrze sie dopasowuja. NB faktycznie troche za pekate i lepsze na formowanki. Gatki Storchenkinder zaraz po praniu super trzymaja tetre ale tak po paru dniach zaczynaja opadac (rozciagaja sie za bardzo) - tez to zauwazylyscie? Ogolnie uwielbiam mlodego pakowac w welne bo jest przewiewnie i bez odparzen ale troche mnie to denerwuje jak mu opadaja do kolan, czy z disana jest podobnie, bo przymierzam sie do kupna...



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •