Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29

Wątek: Chusta Little Frog Agat 100% bawełna oraz 60% bawełna / 40% lnu.

  1. #1
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie Chusta Little Frog Agat 100% bawełna oraz 60% bawełna / 40% lnu.

    No to ja zacznę.

    Jestem już po testach bawełnianego Agata. Musze się przyznać, że nie mam zbyt dużego porównania bo swoją chorobę zwaną chusto zbieractwem dopiero zaczynam
    Po pierwsze: Kolory świetne w sam raz na przywołanie wiosny co też się stało
    Po drugie: Dociągało mi się ją świetnie i świetnie mi się nosiło mojego prawie 7-mio kilowego bąbla i to przed praniem
    Po trzecie: Chusta cienka, ale grubsza niż inne chusty bawełniane te firmy.
    Moim zdaniem chusta idealna dla osób zaczynających przygodę z chustami. Odpowiednia i dla mamuś i dla tatusiów
    Jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania za co oczywiście bardzo dziękuje
    Na koniec kilka zdjęć:


    I na koniec porównanie z moim lnianym Agatem

    Na górze bawełna na dole len
    Ostatnio edytowane przez aptonia ; 17-04-2013 o 23:40

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aptonia Zobacz posta
    I na koniec porównanie z moim lnianym Agatem
    a który jest który na zdjęciu??

  3. #3
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie

    Już poprawiłam

  4. #4
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    no i gdzie te recenzje?
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Żary
    Posty
    493

    Domyślnie

    Na wstępie dziękuje za możliwość testowania Frog Agat bawełna była u nas 2 dni, ale bardzo intensywnie testowana na 8 miesiecznej 9 kg pannie.

    Zalety;
    * Cudne kolory, żółty i turkus
    * Byłam 3 w testach, więc chusta jeszcze nie złamana, ale myślę że po dobrym łamaniu będzie miękka jak kaczuszka.
    *Nosi bardzo dobrze, po prawie 2 h noszeniu non stop, nic mnie nie bolało.
    * Dociągała sie wg mnie dobrze.
    *Cena
    Wady;
    * Jak dla mnie zbyt mała metka znacząca środek, mogłaby być o 2-3 cm większa (chyba, ze ja niedowidze )
    * Instrukcja dla mnie za uboga tzn pokazame 2 wiązania- brakowało mi instrukcji 2X i wiązania na plecach.


    W skrócie- chusta super, gdybym miała kupować pierwszą swoją chustę poważnie zastanowiłabym sie nad Frogiem.

    A tutaj Moja Żabcia w Żabie

    Ostatnio edytowane przez natasszzka87 ; 20-04-2013 o 18:30

  6. #6
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Teraz my
    Testowana chusta Agat Lniany
    Testerki:
    Panna starsza 13 kg
    Panna młodsza 7kg
    Cóż mogę powiedzieć, chusta jak dla mnie ma same zalety. Ja się w niej zakochałam
    Piękne kolory. Dzięki ułożeniu pasów, można uzyskać dwie chusty, takie 2 w 1
    Nośność rewelacyjna, przy mojej starszej ciężar prawie w ogóle nie odczuwalny. Chusta dociąga się rewelacyjnie i trzyma na mur beton, nic nie trzeba poprawiać.
    Jedyne co może przeszkadzać estetom to, to że się strasznie gniecie. Ale to chyba jest normą przy lnie. Mnie osobiście w ogóle to nie ruszało.
    Gdzieś na forum przeczytałam, że jak chusta się podoba to nosić będzie super, bez względu na jej wady. Mnie ta chusta podoba się na prawdę bardzo, pewnie dlatego żadnych wad nie zauważyłam
    Dziękuje za możliwość testowania.
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    Na wstępie przepraszam, że bez zdjęć.

    A teraz o chuście - jestem miło zaskoczona jej grubością.
    Przez moje ręce przeszło kilka LF z pierwszej edycji i są zdecydowanie cieńsze. Chusta jeszcze lekko sztywna, do złamania - pod koniec testów pewnie będzie już mięciutka

    Noszone 10 kg, na plecach - super! Myślę, że spokojnie poniesie i większe ciężarki.

    No i kolory - dla mnie strzał w 10! Lniany ze zdjęć ma bardziej nasycone, ale bawełenka jest bardzo subtelna. Taka letnia.
    Mam już wizję małej przeróbki tej chusty

  8. #8
    Chustofanka Awatar Serfen
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Szamotuły, wielkopolska
    Posty
    452

    Domyślnie

    My już niestety też po testach.
    Niestety - bo tak krótko

    A poza tym ja widzę w tej chuście same plusy
    Nosi bardzo dobrze,
    Dociąga się też bardzo dobrze,
    Już jest bardzo miła a jak będzie do końca złamana to w ogóle rewelacja,
    No i kolory bajeczne, cudowne w 100% moje

    Muszę ją mieć bo się w niej zakochałam

    My POLECAMY

    Dziękuję za możliwość testowania

    i zdjęcia





  9. #9
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    I my już dawno po testach, u nas gościł len

    Chusta testowana krótko, bo dziecko już nie chciało być noszone, ale jakieś tam wrażenia mam
    Kolory piękne, nośność ok (a nosiłam prawie 15 kg), u nas chusta była jeszcze nie złamana, więc lekkie problemy przy dociąganiu, ale to znika po kilku użyciach.


    Gdybym jeszcze nosiła na pewno chciałabym mieć ją w swoim stosiku


    No i oczywiście dziękuję za możliwość testowania

  10. #10

    Domyślnie

    testowałam len i bardzo mi się podobało
    Chusta jest cienka a zarazem zwarta. Super sie dociąga nie luzuje i nie siada.
    Zaskoczyło mnie na plus że chusta jest dość miękka od początku. Kolorki super i jak wspomniała lice mozna mieć '2 w 1" po przełożeniu chusty - super
    Testowałam na 9 kg i 12 kg
    Bardzo polecam dla maluszków i dla cięższych dzieci.

    i spioszek testowy

    Magda - mama Dominiczki ( 17. 09. 07) i Michałka ( 14.03.2011) i Milenki (21.08.2012)

  11. #11
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Testy na 13 kg 2,5-latki i na lali 3,8kg
    W obu przypadkach z wielką przyjemnością. Chusta w pełni spełnia moje oczekiwania, odnośnie do miękkości, współpracy, oznaczenia środka i krawędzi, zwartości, splotu, kolorystyki Miałam wcześniej lnianego Agata i ten mi podpasował jeszcze bardziej. To chusta i dla początkujących i dla rodziców większych/cięższych dzieci. Baaaardzo udany produkt LF. Gratuluję i szczerze polecam!! Bardzo polecam. Sama bym od razu kupiła, gdyby tylko były w sklepie.





    dziękuję kachnie_zg i tonce_antonce, bo nie było mnie w kolejce na testy, ale się podzieliły ze mną czasem

    i jeszcze krótki len (wsad 4-5letni), też fajny, nośny, miałam wrażenie, że trochę... śliski jak na len. Nasz Agat był nówką prosto ze sklepu, o ile na plecak nieźle, o tyle kangurka ciężko było perfekcyjnie dociągnąć, ciekawa jestem jaki będzie po złamaniu.

    Ostatnio edytowane przez olmis ; 25-05-2013 o 22:49
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  12. #12
    Chustonoszka Awatar tonka antonka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    100

    Domyślnie

    Testowaliśmy chustę z moim synkiem, waga 15kg. Przede wszystkim po otwarciu paczki zachwyciłam się pięknymi kolorami Agata. W dotyku chusta bardzo przyjemna, lekka, idealna na letni, ciepły dzień. I właśnie taki dzień mieliśmy na testy. Nosiłam synka w plecaku prostym, dlatego chusta była dla mnie trochę za długa więc obwiązałam się dwa razy w pasie. Agat bardzo fajnie dał się dociągnąć, było nam wygodnie i przewiewnie, mimo, że dzień był ciepły. Bardzo polecam chustę każdemu, kto lubi kolorowe pasiaki. Świetnie sprawdzi się dla noworodka i dla większego dziecka. Było mi bardzo miło testować tę chustę, dziękujemy!





  13. #13
    Chusteryczka Awatar morfffina
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,802

    Domyślnie

    Testowałyśmy w Monią bawełnianego Agata.
    Jeden spacer ale wszystko dla mnie jasne.

    CHCE KRÓTKIEGO AGATA!
    Najpiękniejsze kolory jak dla mnie. Coś cudnego.

    Miękki, delikatny, nadaje się dla noworodka spokojnie, a i poniesie. Łatwo się dociągał, ładnie otulił ciałko Moni.

    Ale mi w plecaku prostym po godzinie noszenia 7kg było już bardzo niewygodnie. Ale w lnie od Nati też mi nie jest wygodnie. Może źle się motam? Nie wiem. Ramiona bolały. Ale co tam! Piękny jest i chce! Kolory nadrabiają wszystko!
    No i dla mnie super że taka długa bo zobaczcie jak pięknie ten ogon wygląda!!!






  14. #14
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    my też świeżo po testach, więc się pośpieszę z recenzją

    ładna ta chusta, kolory ładniejsze niż na zdjęciach, nie takie blade; chętnie bym zobaczyła agata z jakimś ciemniejszym wątkiem.
    generalnie fajna uniwersalna chusta na całe chustowanie; grubość w sam raz, zdecydowanie nie jest to firanka, ale też nie decha, nada się dla początkujących.
    dobrze współpracuje przy wiązaniu.
    ach! i plecaczek świetny

    dziękuję za możliwość testowania i teraz czekam na lnianego

  15. #15
    Chusteryczka Awatar Aniamama
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bydgoszcz\fordon
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    My też po testach bawełnianego i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolory boskie ,miła i cienka ale nosi bardzo dobrze.

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Testowaliśmy lniany egzemplarz
    Nosiłam głównie w plecaku z koszulką i chwilę w prostym. I choć nie jestem duża to ten pierwszy wiązałam na końcach chusty i tak się zastanawiam jaki to rozmiar był bo mi się krótka na 6 wydawała.
    Nośność chyba ok, ale co to jest 8 kilo do noszenia
    Kolory - ładne, ale mnie zachwyca tylko jedna tęcza no i nie jest to agat...
    Wiąże się i dociąga bez problemu, miękka, nie za gruba - taka w sam raz. Udana chusta!
    dzięki za możliwość testowania
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  17. #17
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Zatęskniłam za Agatem, ale bawełna zdecydowanie bardziej mi podeszła, ciekawe czy uda się jeszcze trafić, bo w sklepie ciężko
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  18. #18
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    dziś w nocy najpewniej pojawią się bawełniane, ale ciii bo też poluję
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  19. #19
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Miałam przyjemność gościć lnianego Agata i muszę przyznać, że chusta jest warta grzechu.

    Piękne energetyczne kolory, miękka, cienka, ale dobrze trzyma, fajnie się dociąga i całkiem nieźle nosi.
    Brakowało mi zaznaczonego środka na obu krawędziach do składania chusty wygodniejsze

    Zdjęcie mam tylko takie


    Bardzo dziękuję za możliwość testowania.
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  20. #20
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,434

    Domyślnie

    Z naprawdę dużym opóźnieniem niestety i moją recenzję dodaję.

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania !

    LF 100% bawełna

    Testujący 7 mies. 8 kg.

    Chusty LF znam od dawna, ogromnie sobie je chwale.
    Do tej pory używałam cieńszej wersji LF i przyznam, że tęcza, grubsza sprawdziła się rewelacyjnie. Bardzo łatwo się dociąga, miła w dotyku, a większa grubość znacznie wpłynęła na jej nośność, na plus oczywiście. Chusta piękna, mięciutka, metka najładniejsza jaką do tej pory widziałam !!!
    (nie pamiętam czy w tej nowej bawełnie tak było, na pewno w lnie tak- ja zdecydowanie wolę jeśli środek zaznaczony jest po obu stronach chusty, tego mi zabrakło)
    Produkt wart polecenia, bardzo dobra jakość !
    Myślę że chusta idealna dla nówki.

    LF Len 40 %/ Bawełna 60%

    Testujący 8 mies. 8,5 kg

    Chusta bardzo nośna, dobrze współpracująca. Miła w dotyku ale zarazem wyraźna w strukturze(dla mnie mogła by być jeszcze bardziej "czepliwa", ja po prostu takie lubię ).
    Myślę że idealnie sprawdziłaby się na cały okres noszenia.
    Polecam z czystym sumieniem
    Ostatnio edytowane przez weci ; 07-10-2013 o 00:15
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •