Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Chusta Little Frog Agat 100% bawełna oraz 60% bawełna / 40% lnu.

  1. #21
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja co prawda nie uczestniczę w testach, ale mam na stanie swojego prywatnego lnianego agata.

    Chusta chyba idealna jak dla mnie. Piękne kolory, tu chyba nie ma wątpliwości. Chusta bardzo dobrze nosi. Pomimo, że kupiłam nową, fajnie się wiąże od początku. Miękkością co prawda nie może konkurować z bambusową perłą, ale dla starszego dziecka jest bardzo fajna. Jedyny jej minus to strasznie się gniecie, ale to już raczej specyfika lnu

    Ogólnie polecam dla starszych i cięższych dzieci. Ładnie odejmuje kilogramy, wiąże się wygodnie.

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    dorzucam swoją recenzję

    testowałam chustę lnianą, zaskoczyła mnie że jest dośc gruba, ale miękka jednocześnie, kolory przecudne, takie optymistyczne, nie ustępuje tęczom girasolkowym
    fajnie się dociągało i zawiązana trzymała się, myślę, że można ją polecić nawet dla początkujących
    nasze zdjęcia:




    dziękujemy za możliwość testowania!

  3. #23
    Chustomanka Awatar katarinqa
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    okolice Trójmiasta
    Posty
    760

    Domyślnie

    jestem po testach lnianego agata
    to pierwsza chusta z domieszką, z jaką miałam do czynienia, dość gruba i już miękka, ale nie tak łatwa w dociąganiu jak chusty bawełniane - testowanie trafiło akurat w ciężki okres dla mojego malucha (bolesne ząbkowanie i czasem mega marudzenie) i nie da się jednak zamotać na szybko, bez przykładania się
    nosi fajnie, nie mam na stanie jakiegoś klocka (niecałe 9kg) ale chusta fajnie odejmuje ciężar
    dziękuję za możliwość testowania, zdjęcia niestety nie zrobiłam
    Kuba 01.03.2013

  4. #24
    Chusteryczka Awatar Madzia :)
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania.
    Nasze testowanie wypadło akurat w czasie gdy Pl nawiedził Ksawery więc chustę miałam możliwość testować tylko 2 razy.
    Była to moja pierwsza chusta z domieszką.

    Po pierwsze piękne kolory.
    Nosi rewelacyjnie, gdyby nie pompon od czapki który mnie łaskotał nie wiedziałbym że nosze dziecko (mała ważyła ok 6,5 kilo wtedy).
    Jeżeli chodzi o dociąganie to ja musiałam się bardzo przyłożyć przy dociągnięciu przy szyji ale reszta dociągała się u mnie bez problemu.

    Żabka zaznaczająca środek jak dla mnie ok, nie musi być większa, różno kolorowe krawędzie też bardzo na plus.


    Edit:
    Nie wiem jak w Agacie bo tego nie zauważyłam ale w Opalu żabka jest na górze i na dole- jak dla mnie bomba

    Dzięki testowaniu od dzisiaj u mnie mój własny lniany opal, mam nadzieję że będzie tak samo dobrze nosił
    Ostatnio edytowane przez Madzia :) ; 10-01-2014 o 19:49

  5. #25
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    Ale jestem zapóźniona

    Ale do rzeczy - chusta piękna
    W sumie bledsza niz mi się wydawało, ze będzie - ale zestawienie barw radosne i kojące jednocześnie

    Chociaż czepię się kolorów - w prawdziwej tęczy kolorów jest 6, chociaż widzę, że często się ten fiolet rozbija jeszcze...


    Grubość taka w sam raz bym powiedziała - nie za gruba ani nie za cienka.
    Domieszki lnianej w sumie nie czułam - ani w fakturze ani w "gniotliwości", wiązała się fajnie i łatwo, po kilkunastu minutach jednak już solidnie czułam słodki ciężar, no ale testowałam na siedemnastokilowej panience lat trzy, która ku mojemu zdziwieniu pozwala się jeszcze czasami zapakować do chusty - wierzgała mi jednak na plecach niemożebnie, więc tylko jedna fotka z grubsza nadająca się do publikacji:



    Bardzo dziękuję za możliwość testowania, to była czysta przyjemność
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #26
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    Wspaniale było testować lniany Agat. To generalnie moje początki z chustami. Troszkę się u mnie chusta zasiedziałą za co przepraszam, ale też jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Pierwszy raz wrzuciłam moje dziecię na plecy! pierwszy raz na ok godzinę, drugi poszliśmy na 2 godzinny spacer NordicWalking Gdyby nie te warstwy zewnętrznego odzienia ochronnego, to byłoby cudownie, bo one uniemożliwiały mi poprawianie chusty na ramionach - w czasie ubieranie poprzesuwało się i to nie było fajne.

    Tester Tadzio, wiek 4,5 miesiąca, ok 7kg.
    dociąganie: raz lepiej raz gorzej, to niedociąganie bardziej wynikało z moich raczkujących umiejętności, bo materiał zdecydowanie chciał współpracować no i nie wiem czy tak macie, ale zależy co mam na sobie to też od tego zależało jak się dociągał materiał.
    tkanina: bardzo miła i miękka, piękne kolory - po tylu praniach - super
    niestety za mało macałam tkanin by się wypowiedzieć czy wyczuwam len i czy widzę różnicę między bawełną a tym lnem. Wydaje mi się że była cieńsza niż bebelulu repalu co mam i zwykła jednokolorowa Lenny Lamb.
    znacznik: bardzo fajnie że jest malutki zgrabny, i właśnie już mi się miesza i nie pamiętam czy jest na obu krawędziach chusty. Zdecydowanie wolę jak jest na obu krawędziach, ale właśnie taki mały zgrabny.

  7. #27
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za możliwość testowania - udało mi się jako ostatniej przed odesłaniem chusty do LF nosić w lnianym Agacie.
    Chusta mięciutka. Kolory intensywniejsze niż sądziłam, że będą, chociaż dołączony bawełniany woreczek z żółtym wątkiem podobał mi się bardziej (taka wersja wydaje mi się cieplejsza niż ta lniana).
    Nosiłam moje 7,5 kg 9 miesięczne dziecię w kieszonce, plecaku prostym i z koszulką. I po kilku próbach zaufałam i poraz pierwszy wyszłam na dłuższy spacer w plecaku. Nosi bardzo fajnie - nie wrzynała się, jest czepliwa. Trochę ciężej się dociągało kieszonkę. Trochę po tych testach widać zagięcia przy krawędziach - pojawia się delikatny meszek. No i jak to len-się gniecie.
    Zdjecie z kiepskim plecakiem z koszulką ale wsad jak widać - zasnęła w trakcie motania i tak otulona tęczą się relaksowała.
    Polecam.
    Ps. Zmierzylam sobie tę 6 i miała po jednej krawędzi 4,65

    na szybko z telefonu
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,793

    Domyślnie

    Nie wiedzieć czemu wyniosło mnie tu: http://www.chusty.info/forum/showthr...cza-LF-)/page8
    Pogubilam się w tych wątkach z recenzjami.
    Nadal jestem zafascynowana kolrystyką, i choc mam teraz w rekach słoneczny agat, to ten lniany natur bardziej mi się podobał.
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    czy komuś udało się złamać bawełnianego LF? Doprowadzić do miękkości?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •