Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kolkowa czy pouch?

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar agaja
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    3,807

    Domyślnie Kolkowa czy pouch?

    Poucha nie miałam, kółkowe miałam kilka razy. Co jest lepsze i bardziej uniwersalne -dla malucha, a potem chodzącego starszaka tak na chwilę, jako awaryjna szmata do samochodu np? Żeby było szybko do założenia, a do zakupu tanio ( do 100 zl), raz a dobrze na cały okres noszenia?
    Mam kilka wiązanek, ale potrzebuję czegoś na szybko na krótkie noszenie, taniego by już nie musieć wymieniać i nie pozbywać się wiązanej że wzgl finansowych
    Czy jakaś zwykła kolkowa lniana nieskosnokrzyzowa da radę np, na max godzinę dla roczniaka na akcje typu z samochodu do marketu?

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    Kółkowa.

    Poucha musisz jednak mieć dobrze dobranego no i wraz ze wzrostem dziecia tudzież zmianą ilości warstw ciuchów na sobie może być mniej lub bardziej wygodnie - albo całkiem niepasująco...

    Może być "zwykła" kółkowa nieskośnokrzyżowa, ja nosiłam w takiej "samoróbce" za 9zł kupionej w lumpku i dopóki się nie potargała (materiał po prostu trzasnął przy dociąganiu) to spokojnie ponad godzinę mogłam nosić.

    A możesz też na krótkiej zrobić węzeł i już masz poucha

    Tudzież kupić tylko kółka i z tkanej robić kółkową bez szycia (no-sew)

    Widywałam do stówki kółkowe skośnokrzyżowe na bazarku i all

    Aaaa! zwróć uwagę na rodzaj ramienia (ja kocham proste/płaskie) i wielkość kółek (jak dla mnie im większe tym lepsze, Lki są idealne wręcz ) - bo to się moim zdaniem bardziej przekłąda na komfort noszenia niż materiał
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  3. #3
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie



    http://www.chusty.info/forum/showthr...kowa+czy+pouch

    pomijam, że jest trochę tych wątków

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •