Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: segregowanie i grupowanie wiadomości prywatnych

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    1,830

    Domyślnie segregowanie i grupowanie wiadomości prywatnych

    Problem mam.
    Jak to zrobić i czy w ogóle da się zrobić, żeby w jednym miejscu była zebrana cała korespondencja z jedną osobą, moje wiadomości i jej - przyznam, że przy tej liczbie wiadomości, jakie teraz przewalają się przez moją skrzynkę, momentami się gubię i trudno mi sprawdzić różne rzeczy, bo czasem nie wiem, co do czego się odnosi. Samo uporządkowanie wg nadawcy w skrzynce odbiorczej nie wystarcza, bo chciałabym widzieć też, co ja napisałam.

    Czy jedyne wyjście to odpowiadanie nie poprzez szybką odpowiedź, kiedy to poszczególne odpowiedzi są cytowane, czy da się coś zrobić wstecz, jakoś zebrać do kupy, pogrupować, nie wiem, może jakaś sztuczka magiczka...?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar zoana
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    we własnym świecie
    Posty
    2,684

    Domyślnie

    Jak wejdziesz w swoje wiadomości to tam pod odebranymi i wyslanymi jest edycja folderów. Możesz sobie dodać folder i nazwac go jak chcesz. Potem zaznaczasz wiadomości i na dole strony jest lista co z nimi zrobić a w niej przenieś do. I hopem do utworzonego folderu
    Ania, mama Zosi ('09) i Zuzi ('11)

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Mita
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    2,571

    Domyślnie

    pod okienkiem "szybkiej odpowiedzi" masz "zobacz historię" - klikasz i pojawia Ci się cała korespondencja , tzn nie cała, ostatnia Twoja wiadomość się nie pojawia.


    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński
    -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    1,830

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoana Zobacz posta
    Jak wejdziesz w swoje wiadomości to tam pod odebranymi i wyslanymi jest edycja folderów. Możesz sobie dodać folder i nazwac go jak chcesz. Potem zaznaczasz wiadomości i na dole strony jest lista co z nimi zrobić a w niej przenieś do. I hopem do utworzonego folderu
    aaaaaaaa
    O takim wyjściu nie pomyślałam, dzięki

    Cytat Zamieszczone przez Mita Zobacz posta
    pod okienkiem "szybkiej odpowiedzi" masz "zobacz historię" - klikasz i pojawia Ci się cała korespondencja , tzn nie cała, ostatnia Twoja wiadomość się nie pojawia.
    A tego to już w ogóle nie zauważyłam...
    Dzięki, dobre kobiety.
    Ostatnio edytowane przez kofeina ; 07-04-2013 o 20:23 Powód: dopisek

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    A jak usunąć założony folder?
    Dobra-mam. Jakie to proste

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •