Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Które trenerki najbardziej chłonne?

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie Które trenerki najbardziej chłonne?

    Szukam takich trenerek, które wytrzymają całe jedno siknięcie, a nie tylko popuszczenie.
    Są takie?
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

  2. #2
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    nie ma, jedno sikanie powiedzmy 1,5 rocznego dziecka czy dwulatka wypełnia normalny wkład w pieluszce.takie trenerki nazywamy AIO

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie

    Tego się obawiałam... Dzięki za odpowiedź
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

  4. #4
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    921

    Domyślnie

    różne trenerki testowałam w wakacje, gdy moje dziecko jeszcze nie za każdym razem komunikowało, ze chce siusiu a w pieluszkę nie pozwalało się ubrać

    najchłonniejsze były te uszyte na miarę przez naszą forumowa mamę sylviontko, nieźle chłoną też close parent z welurem sojowym. W obu przypadkach po nogach nie leci, kałuży nie ma ale przy całym siknięciu, nie tylko popuszczeniu, spodnie będą mokre na pupie
    Pola 2011

  5. #5
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mamy kilka par trenerek KoKoSi i wydaje mi się, że jedno siknięcie spokojnie wytrzymują.

  6. #6
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Mamy kilka par trenerek KoKoSi i wydaje mi się, że jedno siknięcie spokojnie wytrzymują.
    trenerki naszych hendmejdek są szyte na poobienstwo AIO, tylko po bokach ciensze. Ale ilosc wkładu w srodku jest własciwie taka sama jak w zwykłych AIO, dlatego potrafią więcej przyjąc. Prawdziwe trenerki mają wkład maksymalnej grubosci jednej mikrofibrowej wkładki. Nie powinny wytrzymac zwykłego siku a nawet jego połowy u tak dużego dziecka chocby dlatego że nie po to zostały wymyslone. Te trenerki szyte wg pomysłu naszych szyjących to niby trenerki a tak naprawdę minimalnie zmodyfikowane AIO. Jutro napiszę więcej bo dzis stukam z kom. i ciężko mi idzie. Są jedne oryginalne aio trenerki ale drogie bo 90 zeta kosztują i dlatego niepopularne.

  7. #7
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    ja w bambino mio dokładam czasem (jak Maciek nie wysika się przed spaniem) jedną mikrofibrową wkładkę. wytrzymuje tak całą noc. inna sprawa ze zwykle to właśnie jest jeden sik.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  8. #8
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    trenerki naszych hendmejdek są szyte na poobienstwo AIO, tylko po bokach ciensze. Ale ilosc wkładu w srodku jest własciwie taka sama jak w zwykłych AIO, dlatego potrafią więcej przyjąc. Prawdziwe trenerki mają wkład maksymalnej grubosci jednej mikrofibrowej wkładki. Nie powinny wytrzymac zwykłego siku a nawet jego połowy u tak dużego dziecka chocby dlatego że nie po to zostały wymyslone. Te trenerki szyte wg pomysłu naszych szyjących to niby trenerki a tak naprawdę minimalnie zmodyfikowane AIO. Jutro napiszę więcej bo dzis stukam z kom. i ciężko mi idzie. Są jedne oryginalne aio trenerki ale drogie bo 90 zeta kosztują i dlatego niepopularne.
    Nie mam innych trenerek, więc i o porównanie trudno, jednak chciałam napisać, że w trenerkach KoKoSi wszyty jest wkład bambusowy o wielkości małej wkładki. O innych trudno mi cokolwiek pisać.

  9. #9
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    wg opisu i zdjęcia producenta to raczej nie jest mała wkladka, wyglada jak blueberry, tylko z napami. nadal się skłaniam do tego, ze to bardziej AIO, normalne trenerki w ogóle nie sa takie upakowane, co wiecej wlaściwie niewiele tam mają.Trenerki z załozenia nigdy nie miały łapac siku, wręcz przeciwnie, miały byc tylko jak wkładka higieniczna nieprzemakalna.
    Ale pamietam jak powstawały pierwsze AIO/trenerki, powstały dlatego, ze blueberry były jedynymi na rynku bardziej upchanymi trenerkami i do tego bardzo drogimi, a dziewczyny chciały mięc coś pomiędzy AIO a trenerkami, stąd ktoś uszył trenerki z grubym wkładem i poszło
    to tak jak z gaciami polarowymi, najpierw byly sprowadzane, jedna mama uszyła na wzór i już nie sa sprowadzane

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie

    Jak zwał tak zwał, może być i zmodyfikowane AIO, oby nie było kałuży na podłodze i aby dawały się zakładać bez rozpinania
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

  11. #11
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    ja właśnie zakupiłam trenerki Grovia o takie:



    jkeszcze nie próbowaliśmy ale wyglądają że jednak sobie poradzą i to połączenie że naciąga się je jak majteczki + możliwość odpięcia tylko cena ech ....
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  12. #12
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie

    Rzeczywiście wyglądają świetnie, powinny się sprawdzać i odpinanie to też świetny patent
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •