Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: nosidło Womar N11

  1. #1
    Chustofanka Awatar a8ii
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Karniowice/Chrzanów
    Posty
    327

    Domyślnie nosidło Womar N11

    Witam,

    Czy ktoś się zetknął już ze wspomnianym w temacie nosidłem. tu link: http://www.womar.com.pl/section2.php...osidelka&zm3=0

    Jest nieco podobny do popularnej ostatnio Tongi. Szukam jakiegoś szybkiego w obsłudze nosidła na ramię. Kółkowa wymaga regulacji a pouchy takiegoż nie mają niestety.



  2. #2
    Chustofanka Awatar JagodowaMama
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    377

    Domyślnie

    Wygląda mi to na zwykłą ''torbę" na dziecko. Podarowałabym sobie...

  3. #3
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    to chyba tylko takie nieco podobieństwo - ze zdjęć i opisu wynika, że ma usztywnione dno, tak więc IMHO nie da rady, żeby dopasowało się dokładnie do dziecka
    do noszenia na biodrze na szybkie akcje jest jeszcze hipseat, tylko droższy (może ma jakiś tańszy odpowiednik?)
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar glo
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    w podróży
    Posty
    4,021

    Domyślnie

    no właśnie, tonga jest chyba bardziej elastyczna. a to wygląda jak większość toreb i jakoś niepokoi mnie ułożenie dziecka na tej fotce...

  5. #5
    Chustofanka Awatar a8ii
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Karniowice/Chrzanów
    Posty
    327

    Domyślnie

    mnie też szczerze mówiąc nie podoba się to zbytnio, a skoro jeszcze mówicie, że dno usztywnione...
    a może ktoś ma sposób na regulację poucha? Mam z tym problem, bo większość jest zbyt duża, a jak kiedyś uszyłam sobie na wymiar to strasznie się krawędź w nóżki Małej wrzynał.
    Chodzi mi o regulację inną niż przez wywinięcie ramienia, bo to pomaga, ale nie jest idealnie.



  6. #6
    Chustoholiczka Awatar glo
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    w podróży
    Posty
    4,021

    Domyślnie

    a może po prostu masz źle dobrany rozmiar?

  7. #7
    Chustofanka Awatar a8ii
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Karniowice/Chrzanów
    Posty
    327

    Domyślnie

    ja jestem dość drobna i właśnie dobranie rozmiaru sprawia mi nie lada problem. od ramienia do kości biodrowej mam 54 cm (w pouchu szytym przez siebie) i tak, dzieciowi jest za ciasno, wolałabym coś z regulacją więc intensywnie myślę jakie argumenty przemówią do męża, żeby zakupić Tongę



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •