Strona 16 z 64 PierwszyPierwszy ... 68910111213141516171819202122232426 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #301
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    poka poka

  2. #302
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Ja też chcę zobaczyć ku przestrodze, żeby wiedzieć jak nie wiązać


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żuk Zobacz posta
    a ja-choć nowa jestem- chciałam również nawiązać do koszmarnego noszenia. Family without borders. tu ich blog: http://thefamilywithoutborders.com/
    swietni są i inspirujący, w ogóle wszystko fajnie, ale dzieci w wisiadłach napisałam do nich mejla w tej sprawie, zapodałam kilka linków- nic.Wrzucili na fejsa info że przekazują komuś swoje 'nosidło'- nie zdzierżyłam i skomentowałam, czy to aby ergo bo wisiadła szkodliwe. poleciłam chusty i ergonomiki. dostałam odpowiedź że ich lekarz nic złego nie widzi i że dzieci swe tak nosili i nic im nie jest. no ręce i cycki opadają


    W tuli prawie w ogole nie chodza. Przyjacielem tej rodziny jest moja kolezanka, lekarz - tez nic zlego w tym nie widzi. Oni nosili duzo w chustach. Najgorsze, ze wszedzie jak pisza artykuly o podrozach to wspominaja noszenie plus zawsze foto w baby bjornie.
    maminka urwipołciów dwóch 24/06/10 i 27/06/13

    eko przyjazne eventy - www.mamboo.pl

  4. #304
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    280

    Domyślnie

    takie jeszcze starsze starszaki w baby bjornach to chyba mega niewygosnie się w ogóle dla noszącego nosi. Jak te pasy się muszą masakrycznie wrzynać- dlatego mnie jeszcze bardziej dziwi, że ludzie w tym noszą
    Ostatnio laseczka w sklepie z dzieciem w gondolce spojrzała na nas i do swojego starszaka mówi "duśkę też tak nosiłam, ale już jest dla mnie za ciężka". Wiem, że tendencyjnie, ale wyobraziłam sobie w czym musiała nosić

    Ale ja generalnie z tych nie wtrącających się. Też mnie cholera bierze i patrzę z politowaniem jak ktoś mi zwraca uwagę, że pokrzywię/uduszę dziecko Zapewne też chcą dobrze... Każdy ma swoje racje i raczej przypadkowy wtrącający się przechodzień przysłowiowo "dostanie w dziób" niż zmieni swoje przekonania... Co zrobić
    Ostatnio edytowane przez margarita ; 22-09-2013 o 10:51


  5. #305
    Chustoguru Awatar Wrześniowa
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    PL
    Posty
    6,918

    Domyślnie

    Chcialabym wam pokazac,ale weszlam w jej galerie i nie ma tego zdjecia skasowala,chyba sobie wziela do siebie moje slowa.
    Prezes 2009 Sikorka 2012

  6. #306
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maria.wiktoria Zobacz posta
    W tuli prawie w ogole nie chodza. Przyjacielem tej rodziny jest moja kolezanka, lekarz - tez nic zlego w tym nie widzi. Oni nosili duzo w chustach. Najgorsze, ze wszedzie jak pisza artykuly o podrozach to wspominaja noszenie plus zawsze foto w baby bjornie.
    Czyżby firma produkująca baby bjorna zapłaciła im odpowiednio dużo? :>

    Edit: nie tylko ja tak kojarzę...
    No, fascynujące, że można sprzedać kręgosłup swojego dziecka ;P
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  7. #307
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Po angielsku, w temacie noszenia w wisiadlach http://www.northernmum.com/2013/09/h...baby-carriers/

  8. #308
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,729

    Domyślnie


  9. #309
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Ja tam znawcą w temacie nie jestem,ale jak dla mnie to dziecię zwyczajnie wisi i te nogi... a gdzie żabka.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  10. #310
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    No wisi, wisi. Z chusty tez mozna zrobic eleganckie wisiadlo
    Raz, ze dziecko juz za wielkie do elastyka, dwa, elastyk dlugasny i pani zawiazala z tzw. luzikiem z tego co widze.
    Ciekawe, czy jej wygodnie. Bo ze dziecku srednio, to widac.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  11. #311
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Ciekawe, czy jej wygodnie. Bo ze dziecku srednio, to widac.
    Wydaje mi się, że nie jest jej wygodnie. Miednicę wygina do przodu, jej postawa wydaje mi się być nienaturalna.

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  12. #312
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    bo ona nie nosi tylko pozuje to nie dziecko ma być na pierwszym planie

  13. #313
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Ahaaa... To i tak wygląda nienaturalnie

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  14. #314
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    No ja jestem pewna ze jej niewygodnie a pozniej przestanie nosic "bo dziecko za ciezkie" hehe...
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  15. #315
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Artykuł z "Dzieci są ważne":
    http://dziecisawazne.pl/10-najczests...eci-w-chuscie/

    Pozycja z chustą elastyczną... o jakże typowa.

  16. #316
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Poszukując swojego pierwszego nosidła natknęłam się na 2 uśmiechnięte mamy...ciekawe co ich dzieci na to



    Dopiero teraz zauważyłam, że słońce praży, one w czymś lekkim, a dzieci w kombinezonach

  17. #317
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,606

    Domyślnie

    Wczoraj aż mnie zamurowało. Stał sobie facet pod blokiem, głównie gadał przez kom, a wkoło latał taki dzieciaczek 1-1,5r (co już chodzi i biega, ale jeszcze ciut nieporadnie). Po czym patrzę, a ojciec niesie go do samochodu trzymając za jedną rękę Dzieciak wisiał w powietrzu trzymany na jednym stawie. I to taki mały! Maaaasakra.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  18. #318
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Zawitałam wczoraj do second handu, gdzie moim oczom ukazał się piękny wisiaczek, materiał w kroku jakieś 7-8 cm szerokości nawet za 1zł bym nie wzięła, ale Pani z wózeczkiem koło mnie i owszem.
    Stoję obok niej w kolejce, młody w chuście, myślę powiedzieć coś czy nie...raz kozie śmierć
    Wielki uśmiech i tłumaczę, że to niezbyt zdrowe, pokazuję w chuście układ nóg i mówię, że tam się tak nie da...Pani na to "ale tego użyję jak będzie starszy", zapłaciła, wyszła i pewnie będzie nosić przodem do świata. Ot co.

  19. #319

    Domyślnie

    wiecie co, zaczełam czytać ten wątek ale jak zobaczyłam tą pseudo joge dla niemowląt to mi sie niedobrze zrobiło i mokro w oczach
    Kurcze chyba sie za bardzo wrazliwa zrobiłam po porodzie

    Ja ostatnio w lumpie widziałam jakas młoda azjatkę z dzieciem na oko 4-5mcy zamotanym w jakąś lużną szmatkę przodem do świata i jak dawniej nigdy sie nie zastanawiałam dlaczego nie powinno się tak nosić dzieci to jak zobaczyłam tego śpiącego Malucha któremu główka opadła na klatkę piersiową a mamuśka jeszcze gdzies sie pochylala żeby sobie ubranka pooglądać, mocniej przyduszała tą główkę to teraz myslę, że to powinno być prawnie zabronione

  20. #320
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,606

    Domyślnie

    Ale co wy z tym "za ciężko" - mi tam jest za ciężko w chuście, bo dziecko waży swoje, a ja mam słaby kręgosłup... I nie mówcie o dociąganiu, materiale itd. ;P
    Ja właśnie nie wiem, czy zwracać uwagę czy nie zwracąc ludziom jak widzę :/
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •