Strona 33 z 64 PierwszyPierwszy ... 23252627282930313233343536373839404143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #641
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mon Zobacz posta
    na spacerze, z bocznej nieruchliwej uliczki wyjechał facet, na przodzie, przy kierownicy razem z nim siedziała ok roczna dziewczynka - oboje uśmiechnięci od ucha do ucha, po chwili skręcili w bardzo ruchliwą ulicę - wystarczy chwila i ta maleńka leci przez przednią szybę
    Autostrada, prędkość co najmniej 140 km/h, dziecko ok. 2 letnie stojące na tylnej kanapie i wyglądające przez tylną szybę.
    Nie dojrzałam czy mieli wpięty fotelik.


    Doradca Noszenia ClauWi®

  2. #642
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez faf Zobacz posta
    http://lifestajlababy.blogspot.com/2...o-o-o-o-o.html
    zdjęcia jak zdjęcia, ale komentarze... eh. "Tula się sprawdza, chociaż nosi głównie Tata, ja się jeszcze trochę boję, bo mała jest taka MAŁA"
    eh, nie wiem, może czasami warto słuchać co podpowiada instynkt.
    Próbowałam zidentyfikować odnoza....
    "Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało" W.Churchill

  3. #643
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emila244 Zobacz posta
    Bilans podczas wchodzenia na Śnieżkę: dwa wisiadła, jedno nosidło turystyczne. W wisiadle dziecko starsze, może dwuletnie, chłopczyk, spał, a długie już nóżki dyndały obijając się o kolana mamy i chociaż facetem nie jestem, to coś mnie w kroku zabolało. Rodzice posłali nam porozumiewawcze uśmiechy, że jesteśmy z jednej bandy Nasz Mały jechał na plecach w mt. W nosidle turystycznym maluszek, może 5 miesięcy w pozycji siedząco-wiszącej. Ja wiem, że Ci rodzice są święcie przekonani, że robią dobrze, ale toż to od samego patrzenia boli.

    No wiesz, innych boli jak patrzą na nas - nie dość że dziecko tak mocno skrępowane, to jeszcze w taaakim rozkroku
    edit: no i dlaczego nie przodem do świata ?!

    Wiele osób pyta sie mnie czemu nie zainstaluje dziecia przodem, co by lepiej widział ( z czasów noszenia w kieszonce)

  4. #644
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    307

    Domyślnie

    taa... rozkrok niezmiennie wielu dziwi. Czy to bioderkom nie szkodzi aby? A jak mówię, że nigdy w życiu dzieciów nie pieluchowałam, to tak dziwnie patrzą tylko. Po czym się rozgaduję, i jeszcze mi się chce wyjaśniać, jeszcze mam siłę tłumaczyć. Niech skorzystają i się uczą Dzieci będą wdzięczne przynajmniej.

  5. #645
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez faf Zobacz posta
    http://lifestajlababy.blogspot.com/2...o-o-o-o-o.html
    zdjęcia jak zdjęcia, ale komentarze... eh. "Tula się sprawdza, chociaż nosi głównie Tata, ja się jeszcze trochę boję, bo mała jest taka MAŁA"
    eh, nie wiem, może czasami warto słuchać co podpowiada instynkt.
    Dziewczęta, czy któraś mogłaby autorce bloga napisać, co złego jest w noszeniu maleńtasów w nosidłach? Mnie akurat dopadła niemoc twórcza, a pani wykazuje godny uznania pęd do wiedzy.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  6. #646
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,220

    Domyślnie

    O, autorka bloga poprosiła o pomoc i komentarz:


    Mam apel do znawców chusto-nosidłowych, którzy nas zalinkowali na forum o.. nieprawidłowym noszeniu.

    Słuchajcie, czy nosimy malucha nie tak jak trzeba? Mamy specjalną wkładkę niemowlęcą od 3,5 kg (o taką: http://www.babytula.pl/products/wkladka-dla-niemowlaka), nosimy oczywiście przodem do nas, nasze dziecko nie siedzi i nie wisi w swoim nosidełku - jest w pozycji fizjologicznej żabki, a głowa jest wspierana przez tą właśnie wkładkę . Na zdjęciu tego za bardzo nie widać, ale główka Małej trochę wystaje z nosidełka, jest skierowana w drugą stronę i przykryta kapturkiem, bo bardzo wiało na plaży. Nasz pediatra również pochwala takie noszenie jako dobre na stawy biodrowe, które mamy ćwiczyć z córeczką. Jednak jeśli ze zdjęć wynika, że nosimy w nieprawidłowy sposób to będę wdzięczna za komentarz i wyjaśnienie co mamy zmienić. Serio będę wdzięczna, bo dopiero zaczynamy używać Tuli, więc może coś robimy nie tak ) P.s. córeczka ma niecałe 3 miesiące. Pozdrawiam
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  7. #647
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agulinka Zobacz posta
    Widzialam wczoraj maluszka na oko ok. 4 mce w gondoli ale z chyba dwoma poduszkami tak podlozonymi,ze byl w pozycji polsiedzącej. Zastanawia mnie cel takiego ukladania - zeby widzial wiecej chyba,tak?
    Kuba włożony do gondoli darł się jak opętany, dlatego w gondoli jechał w swym życiu trzy razy. Myślę, że celem opisnaego ułożenia było uniknięcie takiej reakcji dziecka. U nas też to pomagało (teściowa raz spróbowała go tak położyć), ale że mieliśmy chusty,to nie było konieczności stosowania takiej metody, choć babcie rozpaczały, że wnuka na spacer zabrać nie mogą. Na prawdę jestem w stanie sporo zrozumieć jeśli chodzi o noszenie/wożenie bez użycia chusty, pewnie gdybym nie znała chust sama bym tak Kubę wozila, jakoś dziecko przetransportować trzeba a i spacer z ryczącym w gondoli niemowlakiem dla nikogo przyjemnością nie będzie...
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  8. #648

    Domyślnie

    Do przedszkola moich dzieci ostatnio przyszła mamusia z dwulatkiem (jakieś 15 kg bo spory jest) w elastyku pentelki przodem do świata no myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Pytam się jej z uśmiechem czy jej wygodnie, stwierdziła, że tak jest lepiej niż jak młody jest w jej stronę odwrócony, ja drążę temat, że na jajcach wisi, gniecie sobie, a Ona nic, skończyłam dyskusję...jak go przodem do siebie nosiła to też wisiał na jajkach, żabki to nigdy u niej nie widziałam...

  9. #649
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    15 kilo i elastyk to chyba trudno o żabkę

  10. #650

    Domyślnie

    Jak miał 2 miesiące też tej żabki nie było to bardzo tragiczny widok

  11. #651
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez faf Zobacz posta
    http://lifestajlababy.blogspot.com/2...o-o-o-o-o.html
    zdjęcia jak zdjęcia, ale komentarze... eh. "Tula się sprawdza, chociaż nosi głównie Tata, ja się jeszcze trochę boję, bo mała jest taka MAŁA"
    eh, nie wiem, może czasami warto słuchać co podpowiada instynkt.
    Eh, poniosło mnie. Napisałam jej maila.
    Laska jest z Dąbrowy Górniczej, mojego miasta rodzinnego.
    Zobaczymy czy i jaki będzie odzew.

  12. #652
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    A co jej napisałaś? Mam cicha nadzieje ze nie jaka z niej okropna matka i jaka krzywdę dziecku robi

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  13. #653
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    A co jej napisałaś? Mam cicha nadzieje ze nie jaka z niej okropna matka i jaka krzywdę dziecku robi

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Tak, tak właśnie napisałam.
    Efektem tego będzie reakcja: na złość tym nawiedzonym chustomatkom będę nosić moje maleństwo w tuli!!!
    ps. to Ty nie wiesz że my matki ze śląska jesteśmy łagodne i życzliwe

  14. #654
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    Proszę Cię. Powiedz ze żartujesz...


    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  15. #655
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    Proszę Cię. Powiedz ze żartujesz...


    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    no kobieto... plisss... za kogo Ty mnie masz?

  16. #656
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    No za nawiedzona chustoswirke

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez RoxieSTB ; 09-05-2014 o 13:46

  17. #657
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    No za nawiedzona chustoswirke

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Naprawdę nie wyczuwasz żartu w moich postach?

  18. #658
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    Niestety pisze z telefonu i niektóre emotikony mi się nie wyświetlają. Jeśli to był żart to przepraszam. Serio.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  19. #659
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    Niestety pisze z telefonu i niektóre emotikony mi się nie wyświetlają. Jeśli to był żart to przepraszam. Serio.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Spoko kul
    Ostatnio edytowane przez pompolinka ; 09-05-2014 o 17:38

  20. #660
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawinia Zobacz posta
    Moze ta pani juz tu była, nie wiem, trafiłam na nią przypadkiem szukając jakiejś chusty:



    Pobieżnie przejrzałam jej bloga i czasem az sie wlos na głowie jezy, a ona jest chyba jakimś guru chustowym dla niektórych, pisze np że ręce mozna wyjać dziecku z chusty jak jest w stanie utrzymac głowę
    Toć to babeczka z Wrapyourbaby. Chyba rzeczywiście coś musiała akurat demonstrować.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •