Strona 22 z 64 PierwszyPierwszy ... 12141516171819202122232425262728293032 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #421
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Super, ze nosi. Super, ze promuje chusty. Ale kurde... Na pierwszym zdjeciu chusta chyba nawet nie byla raz dociagana. Na ostatnim dziecko w tkanej zawiazane jak w elastycznej. Wszystko pieknie, ale kurde no, nic dziwnego, ze sa takie kwiatki jak na filmiku powyzej, skoro ludzie sie takich zdjec naogladaja i mysla, ze jakkolwiek zawiazesz to jest dobrze...

    Drugi post od gory: http://boskamatka.wordpress.com

  2. #422
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inek Zobacz posta
    Super, ze nosi. Super, ze promuje chusty. Ale kurde... Na pierwszym zdjeciu chusta chyba nawet nie byla raz dociagana. Na ostatnim dziecko w tkanej zawiazane jak w elastycznej. Wszystko pieknie, ale kurde no, nic dziwnego, ze sa takie kwiatki jak na filmiku powyzej, skoro ludzie sie takich zdjec naogladaja i mysla, ze jakkolwiek zawiazesz to jest dobrze...

    Drugi post od gory: http://boskamatka.wordpress.com
    fajnie ze promuje chusty - można napisać w komentarzach - tak życzliwie- że nie do końca dobra reklamę robi pokazując niewłaściwe wiązania.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  3. #423
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Szczerze? Liczylam, ze ktoras z Was to zrobi ja mam dosyc nieprzyjemny styl pisania, atakujacy wrecz, nie chce robic awantury, bo nie ma to najmniejszego sensu. Probowalam cos napisac, ale wykasowalam, mimo prob nie potrafie tego napisac tak, zeby nie brzmialo w zly sposob.

  4. #424
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie



    no tak ale coz zrobic gdy nawet producent ( sprzedawca ?) chust daje takie zdjecie jako reklame .
    http://www.bujane.pl/opis.php?tow_id...t_id=17&fraza=

    edit: mimoto modelka jest naprawde urocza, i bardzo mloda jak na mame ( o ile to jej maluszek), po za tym bardzo duzo ciepla bije od tego zdjecia.
    Ostatnio edytowane przez inka ; 08-12-2013 o 10:12

    A. listopad 2012




  5. #425
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Przynajmniej kobita przyznaje, ze pierwsze wiazania robila jak (cyt) "pipa" chyba po to, zeby zachecic. Ale tez jest:

    Na wiele sposobów. Z przodu, z tyłu, na boku. Z dzieckiem dziobem i rufą do Ciebie.
    Jak kto nie w temacie to "rufa do ciebie" moze tez oznaczac przodem do swiata, bo technicznie rzecz biorac dziecko na plecach nadal jest "dziobem do matki". Tu juz nie-nie.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  6. #426
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Przynajmniej kobita przyznaje, ze pierwsze wiazania robila jak (cyt) "pipa" chyba po to, zeby zachecic. Ale tez jest:



    Jak kto nie w temacie to "rufa do ciebie" moze tez oznaczac przodem do swiata, bo technicznie rzecz biorac dziecko na plecach nadal jest "dziobem do matki". Tu juz nie-nie.
    ona to dopisala po komentarzach, bo wczesniej tego wpisu nie bylo. czyli cos tam trafilo , ciekawe czy zajzy na forum.

    A. listopad 2012




  7. #427
    Chustofanka Awatar kamillasz
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Górny Śląsk
    Posty
    499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inka Zobacz posta


    no tak ale coz zrobic gdy nawet producent ( sprzedawca ?) chust daje takie zdjecie jako reklame .
    http://www.bujane.pl/opis.php?tow_id...t_id=17&fraza=

  8. #428
    Chustomanka Awatar Kalahim
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    693

    Domyślnie

    A mi się wpis wydał i zabawny i sympatyczny, ja też nie jestem ekspertką w noszeniu, ale robię co mogę żeby było ok myslę że dziewczyna jest po prostu normalna


  9. #429
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    a co sadzicie o robieniu z wisiadla nosidelka ergonimicznego przy uzyciu np recznika? spotkalam sie z czyms takim na facebookowych grupach.



    http://www.fineandfairblog.com/

  10. #430
    Chustonoszka Awatar faf
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    gda
    Posty
    116

    Domyślnie


  11. #431
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniamakrela11 Zobacz posta
    A to widziałyście? Masakra!
    http://www.youtube.com/watch?v=IqzGOeNnWdE

    edit: Z takiego materiału moja mała ma pościel!
    wygląda strasznie ale ciekawi mnie jak wpadli na to żeby tak zawiązać....to pewnie łatwe nie było.....ciekawe czy korzystali z jakiejś instrukcji
    Mnie bardziej zdenerwowało jak się ten pan (pewnie tatuś) zwracał do dziecka.....maluch....znam kilku tatusiów, którzy do dzieci swoich się zwracają takim tonem jak do kolegów albo do psa i to mi dopiero ciśnienie podnosi.



    A wisiadło ergonomiczne powaliło mnie na ziemię....co za pomysłowość i jakie to ekologiczne. Będę wszystkim wisiadłowym patent sprzedawać
    Ostatnio edytowane przez huskymama ; 09-12-2013 o 14:37

  12. #432
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    a co sadzicie o robieniu z wisiadla nosidelka ergonimicznego przy uzyciu np recznika? spotkalam sie z czyms takim na facebookowych grupach.



    http://www.fineandfairblog.com/
    Tylko po co wywalać kupę kasy na BB a potem cudować?

  13. #433
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    A co jesli ktos juz ma bb i nie ma kasy na ergonomika? Pozatym nosidla typu bb w UK I USA (bo to anglojezyczna grupa) kosztuja grosze. W odróżnieniu do ergonomikow. Przyklad uzywane bb 8 funtów, zywana tula 70 funtow, uzywana podrobka ergo ok 50 funtow.Ja osobiście uważam ze pomysł sam w sobie jest fajny. Tylko nie wiem jak z wygoda i bezpieczenstwem.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  14. #434
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    A co jesli ktos juz ma bb i nie ma kasy na ergonomika? Pozatym nosidla typu bb w UK I USA (bo to anglojezyczna grupa) kosztuja grosze. W odróżnieniu do ergonomikow. Przyklad uzywane bb 8 funtów, zywana tula 70 funtow, uzywana podrobka ergo ok 50 funtow.Ja osobiście uważam ze pomysł sam w sobie jest fajny. Tylko nie wiem jak z wygoda i bezpieczenstwem.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    No właśnie a poza tym jak chce się kogoś przekonać do prawidłowego noszenia to chyba lepiej przytoczyć pomysł z ręcznikiem niż walnąć tekst w stylu: powinniście kupić tulę za 420 ja jak mnie ktoś pytał o nosidło to jak rozmowa doszła do ceny prawie zawsze widziałam na twarzy rozmówcy grymas w stylu "nie no tyle za to nie dam, nie stać mnie"

    A tak na serio to mam wątpliwości czy samo podwinięcie bioder i nóżek tym kocem/ręcznikiem daje dobry efekt.....te wisiadła są przecież dość sztywne i kręgosłup chyba i tak będzie nienaturalnie wygięty....ale ja się nie znam aż tak dobrze bo w temacie noszenia jestem na etapie mojej córy.....dopiero raczkuję

  15. #435
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Super pomysł z tym przerobieniem na ergonomik Pewnie wielu rodziców zakupiło lub dostało na początku zwykłe wisiadła, potem poczytało o noszeniu, i doszli do wniosku,że to niezdrowe. No i co robić, jak kasy na inne nosidło nie ma? Na prawdę genialne
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  16. #436
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    nie powiedziałabym, ze gienialne. W końcu to sztywne nosidło, no i nie można nosić na plecach tylko z przodu
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  17. #437
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    Tam nikt nie pisze ze po takiej przeróbce mamy ergonomik. To tylko sposob na to zeby dziecku bylo chociaz troche wygodniej i nie wisialo na kroczu.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  18. #438
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    nie powiedziałabym, ze gienialne. W końcu to sztywne nosidło, no i nie można nosić na plecach tylko z przodu
    Ale moze lepiej tak niz wcale nie nosić?
    ja mam chuste i zamierzam od początku Gucia nosić, ale nie wiem jak mąż. Czy sie do chusty przekona. Myślicie, że takie "podbajerowane" BB jest ok? Tyle czytam na forum o tym, ze BB nie ergo i ze generalnie "be", ale gdyby je tak dostosować jak na obrazku i nie nosić przodem do swiata to czy to by było w porzadku?
    (Dostaliśmy babybjorn w prezencie i skoro juz jest to moze mozna je wykorzystać?)

  19. #439
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,516

    Domyślnie

    dla mnie nie bardzo genialne. a to dlatego że znośnie byłoby przy starszych dzieciach sztywno trzymających kręgosłup (bo sztywne nosidło nie daje podparcia dla kręgosłupa). tyle ze starsze dzieci są już zwykle ciężkie i trudno je nosić w wisiadłach ze względu na dyskomfort rodzica.
    Dla 2-3 miesięcznego malucha noszenie w wisiadle to oprócz wiszenia na kroczku - masakra dla kręgosłupa.

    niektóre wisiadła dają możliwość noszenia na plecach. ja takie dostałam - mialo pas biodrowy i na plecach było dużo wygodniej. dla 7-8 miesięcznego dziecka z podwiązanym ręcznikiem było by do zaakceptowania na krótkie sporadyczne noszenie.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  20. #440
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    A co jesli ktos juz ma bb i nie ma kasy na ergonomika?
    Naprawdę bb jest tańsze od tkanej chusty czy MT?

    Cytat Zamieszczone przez RoxieSTB Zobacz posta
    Ja osobiście uważam ze pomysł sam w sobie jest fajny. Tylko nie wiem jak z wygoda i bezpieczenstwem.
    Zyskujesz tylko ustawienie nóg w miare prawidłowe, znaczy nie dyndają. A co z podtrzymaniem pleców i odciążeniem kręgosłupa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •