Strona 48 z 64 PierwszyPierwszy ... 38404142434445464748495051525354555658 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #941
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  2. #942
    Chustofanka Awatar selidor
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    205

    Domyślnie

    Właśnie miałam wrzucać ten artykuł. Masakra.....

  3. #943
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Też właśnie czytałam...

  4. #944
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Właśnie zobaczyłam i popędziłam tutaj zobaczyć, czy już ktoś wkleił.
    Dla mnie pani poszła po kosztach. Zobaczcie, że dziecko woziła w wózku, a chusta ewidentnie służy jej jako zamiennik fotelika. Fotelik to przynajmniej 300 zł, a chustę poniżej 100 można kupić. Czego to ludzie nie wymyślą..... Brak słów.

  5. #945
    Chustofanka Awatar selidor
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    205

    Domyślnie

    Może jestem nienormalna ale najbardziej uderzyło mnie zdanie: ,,szybko i bardzo sprawnie mota się w chustę, do której wkłada malucha". O co cho?

  6. #946
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez selidor Zobacz posta
    Może jestem nienormalna ale najbardziej uderzyło mnie zdanie: ,,szybko i bardzo sprawnie mota się w chustę, do której wkłada malucha". O co cho?
    Chyba chodziło o pokazanie, że to nie pierwszy raz tej pani i że scena nie wyglądała na przypadkową.

  7. #947
    Chustomanka Awatar Tymonka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez selidor Zobacz posta
    Może jestem nienormalna ale najbardziej uderzyło mnie zdanie: ,,szybko i bardzo sprawnie mota się w chustę, do której wkłada malucha". O co cho?
    Mnie też to uderzyło .Raz wyjeżdżałam z młodym w chuście z garażu na podwórku , masakra , nie wyobrażam sobie tak kierować .


  8. #948
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Nie chce mi sie wierzyć w te rewelacje. Jak dla mnie to dziennikarska kaczka.
    Jak mozna zmieścić niemowlę miedzy siebie a kierownice? Puza tym główka dziecka przysłania widok... Bzdury wymyślone na potrzeby artykułu



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  9. #949
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    poza tym są chusty i chusty. przypomnijcie sobie juz zawiazany amazonas http://allegro.pl/chusta-amazonas-ca...978478785.html
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  10. #950
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Niestety, widziałam na własne oczy na parkingu supermarketu kobietę ok. półrocznym dzieckiem z przodu w nosidle (nie wiem już czy w nosidle czy w wisiadle, bo wtedy jeszcze nie rozróżniałam), która wsiadła do auta i odjechała. Wprawdzie jako pasażer, ale w razie wypadku to raczej nic nie zmieni.

    Zapamiętałam tę sytuację, bo ja wtedy miałam maluszka w elastyku i wyjmowałam go, żeby przełożyć do fotelika mimo, że jechaliśmy tylko ok. 800 m po parkingu do drugiego supermarketu. Pewnie jakbym miała już chustę tkaną to bym wolała pójść pieszo ten kawałek

  11. #951
    Chustonówka Awatar Szarotka
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    24

    Domyślnie

    Kota bym się bała tak przewozić, a co dopiero dziecko!

  12. #952
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Rozmowa z grupy sprzedażowej (ciuszki dla dzieci)

    Kupująca: kupię womar eco!
    Pada kilka propozycji sprzedaży wisiadeł.
    Kupująca: nie nie, mi zależy na tym pasie biodrowym, ma być nosidło ergonomiczne
    Sprzedająca chustoświadoma: ja mam nosidło, jest ergonomiczne, blablabla, nie można nosić przodem, blablabla
    Kupująca: co też pani opowiada, ja wiem, że można!
    Sprzedająca się spiera, zapodaje linki itp Nic, zero zrozumienia.
    Włączam się ja: pani D. ma rację, w ergonomikach nie można nosić przodem do świata, można nosić na plecach i wtedy dziecko patrzy tam gdzie rodzic, więc niby jest przodem
    Kupująca nie wierzy, a że w swoich wypowiedziach stosowała dużo emotek odpowiadam żarcikiem: Można nosić z przodu twarzą do rodzica lub na plecach twarzą do kierunku marszu. Inaczej się nie da, no nidyrydy
    Na co kupująca odpowiada, że nosidła ergonomiczne mają opcję noszenia przodem, a ja udaję mądrą krytykując innych w internecie
    Nienawidzę hejterstwa w necie, więc zamiast jej odpisać, a idź głupia babo, piszę:
    Ale proszę mi wierzyć, nie krytykuję pani. Nosidła ergonomiczne to są właśnie te z pasem biodrowym i one nie mają opcji noszenia z przodu przodem. Nie udaję mądrej jak to pani napisała tylko chciałam pomóc, bo siedzę w temacie od kilku lat, ale skoro pani się upiera to proszę nosić jak pani chce z mojej strony koniec tematu. Ech i tak to jest, człowiek chce pomóc, a tu taka reakcja
    Na co sprzedająca odpisała, że jej nie chodzi o ten pas tylko, żeby było ergonomiczne i przodem do świata...

    Mój mąż skomentował to tak: chciałabym drogi, sportowy samochód, ale żeby był tani i rodzinny

  13. #953
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    Rozmowa z grupy sprzedażowej (ciuszki dla dzieci)

    Kupująca: kupię womar eco!
    Pada kilka propozycji sprzedaży wisiadeł.
    Kupująca: nie nie, mi zależy na tym pasie biodrowym, ma być nosidło ergonomiczne
    Sprzedająca chustoświadoma: ja mam nosidło, jest ergonomiczne, blablabla, nie można nosić przodem, blablabla
    Kupująca: co też pani opowiada, ja wiem, że można!
    Sprzedająca się spiera, zapodaje linki itp Nic, zero zrozumienia.
    Włączam się ja: pani D. ma rację, w ergonomikach nie można nosić przodem do świata, można nosić na plecach i wtedy dziecko patrzy tam gdzie rodzic, więc niby jest przodem
    Kupująca nie wierzy, a że w swoich wypowiedziach stosowała dużo emotek odpowiadam żarcikiem: Można nosić z przodu twarzą do rodzica lub na plecach twarzą do kierunku marszu. Inaczej się nie da, no nidyrydy
    Na co kupująca odpowiada, że nosidła ergonomiczne mają opcję noszenia przodem, a ja udaję mądrą krytykując innych w internecie
    Nienawidzę hejterstwa w necie, więc zamiast jej odpisać, a idź głupia babo, piszę:
    Ale proszę mi wierzyć, nie krytykuję pani. Nosidła ergonomiczne to są właśnie te z pasem biodrowym i one nie mają opcji noszenia z przodu przodem. Nie udaję mądrej jak to pani napisała tylko chciałam pomóc, bo siedzę w temacie od kilku lat, ale skoro pani się upiera to proszę nosić jak pani chce z mojej strony koniec tematu. Ech i tak to jest, człowiek chce pomóc, a tu taka reakcja
    Na co sprzedająca odpisała, że jej nie chodzi o ten pas tylko, żeby było ergonomiczne i przodem do świata...

    Mój mąż skomentował to tak: chciałabym drogi, sportowy samochód, ale żeby był tani i rodzinny
    niestety producenci wisiadeł/nosidel skutecznie robią pod górkę, wkręcając że takie np bb jest ergonomiczne i w ogóle superświetneortopedapoleca, albo takie ergobaby 360. i ludzie wierzą


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  14. #954
    Chustofanka Awatar selidor
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    Mój mąż skomentował to tak: chciałabym drogi, sportowy samochód, ale żeby był tani i rodzinny
    made my day!

  15. #955
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Pewnie pani pomyślała, że się nie znasz na temacie, bo jak wpisała w internet nosidło ergonomiczne to zobaczyła stronę bb i tam przecież piszą, że można nosić przodem.

  16. #956
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolka Zobacz posta
    Pewnie pani pomyślała, że się nie znasz na temacie, bo jak wpisała w internet nosidło ergonomiczne to zobaczyła stronę bb i tam przecież piszą, że można nosić przodem.
    Tak, a co pisza w necie to musi byc prawda. A jesli jeszcze na dowod sa zdjecia
    ... Eh...

  17. #957
    Chustomanka Awatar toffi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    734

    Domyślnie


    moze już było ;]

  18. #958
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    zabawne ale niestety pojawią się bezmyślni naśladowcy

    Zastanwiam się czy to nie jakaś akcja społeczna

  19. #959
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    aż boli...

    w tym filmiku też jest frakcja wisiadeł...

    Ja nie mogę pojąć jednego, czemu do ludzi nie trafiają tak proste argumenty jak te mówiące o zdrowym rozwoju stawów dziecka...

  20. #960
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    Ale filmik super, nawet ergo jest
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •