Strona 47 z 64 PierwszyPierwszy ... 37394041424344454647484950515253545557 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #921
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikalina Zobacz posta
    Dziwnie to wygląda.

  2. #922
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    no i teraz nie wiem co robić. moja kuzynka rodzi niedługo, widzę, że zlajkowała na fejsie taką stronę: https://www.facebook.com/KangooWrap eleganckie przykłady jak zrobić z elastyka wisiadło. Nie wiem, czy ma zamiar nosić dziecko (bo nie rozmawia ze mną na tematy rodzicielskie, chyba uważa mnie za mało kompetentną ), ale jak będzie nosić i tak wieszać małego to nie wiem, chyba wypadałoby jej zwrócić uwagę? Trochę mam uraz, kiedyś koleżance zwróciłam, że wisiadła niezdrowe są (w dodatku nosiła w nim nie swoje dziecię), to tak się wściekła, że już nic nikomu nie mówię....
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  3. #923
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie

    Isolt, ale to sa chyba elastyki... Przeglądam na telefonie, może nie widzę dokładnie
    Chuścioszek czerwiec 2013 Chuścioszka - kwiecień 2015 i mały Ktoś - lipiec 2017

  4. #924
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,995

    Domyślnie

    Też zerknęłam i niema tragedi.
    Jedynie pani w czerwonej ma źle zawiązaną.
    Ja bym z kuzynką porozmawiała bo skoro wybrała chustę elastycznę a nie nosidło to znaczy że jest na dobrej drodze



  5. #925
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Tragedii nie ma, ale jednak dziecko wisi jak w wisiadle. Najgorsze, że z kuzynka rozmowy nie ma, bo krytyki nie uznaje. Może jak w akcji bym ja zobaczyła, to by się zgodziła, żeby te nóżki jej ułożyć...? Ja też na początku nie kumalam ocb z ta pupkowpadka, jak to zrobić
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  6. #926
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Jeśli to kuzynka, to chyba bym coś napisała na FB. Np., że widziałaś, że polubiła tą stronkę i czy zamierza nosić, jeśli tak to super i podrzuciłabym jakiś link do przeczytania o zdrowym noszeniu, żeby sobie zerknęła zanim coś kupi/zacznie.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  7. #927
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    A w ulicy Czereśniowej...



    Oj, no co wy! Ja się bardzo ucieszyłam, że tam się pojawia nosidło. Pal licho, że przodem. W którejś z książek jest też mama karmiąca piersią

  8. #928
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chudzinkaa Zobacz posta
    Jeśli to kuzynka, to chyba bym coś napisała na FB. Np., że widziałaś, że polubiła tą stronkę i czy zamierza nosić, jeśli tak to super i podrzuciłabym jakiś link do przeczytania o zdrowym noszeniu, żeby sobie zerknęła zanim coś kupi/zacznie.
    tylko co jej podrzucic, zeby sie zachecila?
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  9. #929
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Ja bym w prezencie na babyshower podarowala jej elastyka oraz wykupioną godzinną konsultacje z doradcą. Ciebie moze nie posłuchać, ale wiedzy doradcy kwestionować nie bedzie. No i moze z czasem z elastyków przerzuci sie na tkane.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #930
    Chustomanka Awatar Agatek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,021

    Domyślnie

    Nie jestem ekspertem, ale na tej stronie fejsbukowej, za bardzo maluchy wyprostowane sa nie sądzicie?
    nie maja zaokrąglonych plecków, nóg w żabkę- na pewno w koralowej chuscie jest tragedia jak piszecie
    ale reszta tez jakos mnie kłuje w oczy
    (ech sama tak wiazałam elastyczna, teraz widze na fotkach, na szczescie duzo nie nosiłam ale i tak mam wyrzuty sumienia
    ze przy obnizonym napieciu m jeszcze rozciagałam tak córę).
    Pan z maluchem w cytrynowej- co z glowką dziecka? bedzie ja tak trzymał ręką, widac ze maluch jeszcze słabo trzyma

    moze ktos fachowy skrobnie im tam pare slow porady?
    :sierpień 2013, i !marzec 2015

  11. #931
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    jak dla mnie na tych fotkach nie jest ok, te nogi jedna wyzej druga nizej, ten przeprost:


    tez ekspertem nie jestem. niestety, na bejbiszauer zaproszenia nie dostalam (moze nie bylo? nie wiem), z kuzynka sprawa o tyle trudna, ze nie rpzyjmuje zadnej krytyki. to chyba nie bede jej przed czasem denerwowac, tylko jak zobacze "w praniu", nie sadzicie? i jak jej to wytlumaczyc, zeby zrozumiala, ze wiszenie nie jest zdrowe?
    Ostatnio edytowane przez Isolt ; 22-12-2014 o 14:34
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  12. #932
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    dziewczyny, ale Wy nadal wierzycie, że uratujecie cały świat przed zagładą nosideł-wisiadeł oraz źle zamotanych chust??

    Dlaczego tylko w Polsce jest tka instytucja jak "ciocia dobra rada"? Nie piję do Ciebie personalnie Isolt.

  13. #933
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    eee nie, nie sadze, ze uratuję cały świat. ale to jednak chodzi o rodzinę


    i mnie tez draznia te mentorskie wpisy np. w jednej z fejsbukowych grup, gdzie wlasciwie są juz chustotalibowie antywisiadłowi. tak tylko sobie myślę, bo fajnie by było, żeby kuzynka nosiła, i to nosiła dobrze, skoro już chce
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  14. #934
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    A może jakiś filmik Zawitkowskiego (z Zawitkowskim)? Dużo osób go kojarzy, ma autorytet. Coś chyba kiedyś sensownego oglądałam na yt.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  15. #935
    Chustofanka Awatar iziska
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    434

    Domyślnie

    Hej Isolt, nie znam Cię, ale może masz jakieś swoje zdjęcia, żeby pokazać na swoim przykładzie dobre wiązanie "pod przykrywką" typu o widzę, że jesteś zainteresowana noszeniem, super, i zasugerowanie od razu chust wiązanych, bo większy wybór długości, kolorystyki, wzorów i że na dłużej wystarczą i do różnych "kreacji" pasują (jeśli jesteś maniaczką pięknych chust ). Oczywiście zachwycając jej decyzję o noszeniu, podpytaj czy tatuś też będzie nosił, bo to świetnie wygląda i podeślij jakie zdjęcie np ja kojarzę chyba lennylamb kolesia co nosi przód i tył dwójkę w jakiś liściach (zakręconych chyba, czy jakoś tak)-mnie przekonuje
    Ostatnio edytowane przez iziska ; 22-12-2014 o 17:49
    Olka 17.07.2014

  16. #936

    Domyślnie

    Nie czytałam całego wątku, ale na początku pojawiła się kwestia kubełkowych spacerówek i tego, czy są złe czy wręcz przeciwnie. W ciąży wpadł mi w oko wózek, a właściwie jego super recenzje, bo sam wózek (poza wagą i wymiarami, które są dla nas kluczowe) mnie nie przekonywał, a zwłaszcza "kubełek". Ale że ochom i achom nie było końca, wózki są dostępne w sklepie za rogiem, na tablicy była fajna używka, a mnie zżerała ciekawość co to za cudo – umówiliśmy się z teściową, która jest fizjoterapeutką dziecięcą, żeby ów wózek obejrzeć. I co ciekawe – teściowa stwierdziła, że wózek jest genialny, że daje odpowiednie podparcie dla plecków, są dobrze ułożone kąty i że zupełnie nie ma przeciwwskazań, żeby dziecko się zdrzemnęło w takim rozłożonym na płask kubełku, zapadniętą dupką i nóżkami do góry. Wszystko, co przeze mnie było odbierane jako dziwne/niefizjologiczne/niewygodne, ona jako specjalistka odbierała bardzo pozytywnie. No i ponoć dzieci te wózki kochają, więc chyba coś w tym jest. Inna sprawa, że producent poleca przesiadkę do spacerówki, jak dziecko ma 6 miesięcy/przymierza się do siadania (bo w gondoli nie ma pasów), teściowa uważa, że to za wcześnie, a siedzisko jest zbyt głębokie. Gdyby dopasować wkładkę dla mniejszego dziecka byłoby OK. U nas będzie OK, bo egzemplarz nam się trafił wyrośnięty Tyle, że teściowa jest dość radykalna i uważa, że dziecko powinno większość życia spędzać na brzuszku – spać, leżeć w gondoli (dlatego gondola jak najdłużej), bawić się... Dla mnie to niewykonalne, ale faktem jest, że ja mam skoliozę, a mąż nie...





  17. #937
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    http://olx.pl/oferta/chusta-do-nosze...tml#0b0a07d14f

    słabo mi jak oglądam coś takiego


  18. #938
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kilerek_81 Zobacz posta
    http://olx.pl/oferta/chusta-do-nosze...tml#0b0a07d14f

    słabo mi jak oglądam coś takiego
    Tragedia...


    Doradca Noszenia ClauWi®

  19. #939
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kilerek_81 Zobacz posta
    http://olx.pl/oferta/chusta-do-nosze...tml#0b0a07d14f

    słabo mi jak oglądam coś takiego
    widzę takie "wiązanie" już niepierwszy raz i zastanawiam się skąd ludzie taki pomysł mają... Gdzieś taka "instrukcja" chyba musi być. I to już jest przerażające...

  20. #940
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasikader Zobacz posta
    widzę takie "wiązanie" już niepierwszy raz i zastanawiam się skąd ludzie taki pomysł mają... Gdzieś taka "instrukcja" chyba musi być. I to już jest przerażające...
    jak gdzieś to pewnie w necie,a yt


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •