Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34

Wątek: Sklep kangurkowo.pl

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie Sklep kangurkowo.pl

    Hej, jeśli to niewłaściwe miejsce na pytanie, to proszę z góry o przeniesienie.

    Czy ktoś może kupował w sklepie kangurkowo.pl? Po przejściach z nosimisie postanowiłam tym razem zapytać zanim w ogóle rozważę zakup
    01.2014 G., 03.2016 L.

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Ja nie mam doświadczeń żadnych z kangurkowem. A co chcesz kupić? Może na fb łatwiej? (Przez kogoś np.)


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  3. #3

    Domyślnie

    Kupowałam i tu i tu, i zdecydowanie lepsza jest obsługa kangurkowa. Nie ma się czego czepiać.





  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    A tak szukam ciągle chusty krótkiej, znudziło mi się polowanie na la vita od yaro, jakoś konopii nie robią w moich kolorach, a tam są chusty Heartiness z 50% lnu w składzie po 200-300zł. Wprawdzie nie znalazłam o marce za dużo, a to co znalazłam na forum mi nie pasuje do cen tam, no i skracać bym musiała, ale gotowa jestem zaryzykować jeśli sklep jest ok i zupełnie serce do szukania tanich konopii stracę.
    No przypadkiem wypatrzyłam tam naszyjniki silikonowe, muszę kupić mojej mamie, która jest nieskończoną strojnisią i cięgle ma straty w biżuterii ze względu na wnuki
    01.2014 G., 03.2016 L.

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Inwyt, znam osobiście właścicielkę, jest bardzo solidną osobą. Myślę, że możesz śmiało zamawiać
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Dzięki Alasseo! To czekam na odpowiedź na mejla od nich i jakby co spokojnie zamówię chustę. A jak nie będzie, to chociaż te wieszadła dla babci na najbliższą okazję
    Kornflejko, a na fb się da podejrzeć chociaż co ludzie sprzedają bez logowania? Czy trzeba mieć konto?
    01.2014 G., 03.2016 L.

  7. #7
    Chustomanka Awatar mantra
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    660

    Domyślnie

    Ja zamawialam nosidlo. Bylo bezproblemowo.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inwyt Zobacz posta
    Hej, jeśli to niewłaściwe miejsce na pytanie, to proszę z góry o przeniesienie.

    Czy ktoś może kupował w sklepie kangurkowo.pl? Po przejściach z nosimisie postanowiłam tym razem zapytać zanim w ogóle rozważę zakup
    A co to za przejścia? Ja też miałam ogromne problemy z nosimisie, trzy miesiące walczyłam o zwrot 700 zł za chustę, której nie dostałam
    Pieniądze dostałam dopiero po informacji, że przekazuję sprawę policji (przelew był następnego dnia).

    CERTYFIKOWANY instruktor masażu SHANTALA
    Doradca noszenia ClauWi®


    W:10.09.2008
    J:18.10.2012
    K:15.06.2016

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    O kurcze, to dopiero problem... Dobrze że się udało. Te nosimisie wyglądają jak czyiś sposób na darmowe pożyczki.
    Ja po tygodniu zaczęłam dopytywać kiedy ten kurier będzie, zero konaktu, jak w końcu przyjechał to okazało się że zły rozmiar chusty dostałam. Stan też nienajlepszy, ale pisałam do producenta i stwierdzili że oni nie oznaczają chust jako 2 kat. bo są tani, ale jak jest szczególnie słaba, to powinnam dostać zwrot części pieniędzy. Z nosimisie zero kontaktu. Mąż wpadł na szczęście na pomysł żeby zadzwonić na numer z listu przewozowego, to chyba był prywatny właścicielki, obiecała wymianę chusty i zwrot 5% (najpierw chciała dać rabat na kolrjne zakupy, jasne, już biegnę tam kupować). Po czym znowu cisza. Jak już uznałam że to była ściema i po prostu odpakowałam i zaczęłam używać to co dostałam, to któregoś pięknego dnia pojawił się kurier z chustą na wymianę. Jakbym była złośliwa, to bym tą używaną już wrzuciła w jakąś siatę i mu dała, ale żal mi było kolejnych kupujących, co pewnie by ją dostali jako nową i nieużywaną bez prania nawet. Żeby nie było, nie chodziło o tygodniowe poślizgi, chustę zamawiałam na konkretną okazjęz 2 miesięcznym wyprzedzeniem, skończyłam temat miesiąc po tej okazji. No i zostałam z tą chustą pełną końcówek nitek wystających i błędów w tkaniu. Kasy obiecanej nigdy nie zobaczyłam.
    W nosimisie więcej nic nie kupię i innych ostrzegam, o inne sklepy teraz pytam przed zakupem.
    Ostatnio edytowane przez inwyt ; 29-01-2017 o 09:14
    01.2014 G., 03.2016 L.

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    U nas też było dużo nerwów. Zamówiłam chustę, zapłaciłam, miała być w ciągu 14 dni. To miała być ostatnia chusta dla Józia na pożegnanie noszenia. Ja jestem cierpliwa i rozumiem kilka dni opoźnienia (tydzień), ale zdążyła zmienić się pora roku, a chusty nie było. Pieniędzy też nie. A z właścicielką zero kontaktu. Mogłam w tym czasie kupić inną na pożegnanie noszenia, ale miałam zablokowane 700 zł!
    Nie polecam nosimisie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    CERTYFIKOWANY instruktor masażu SHANTALA
    Doradca noszenia ClauWi®


    W:10.09.2008
    J:18.10.2012
    K:15.06.2016

  11. #11

    Domyślnie

    Kangurkowo polecam całym sercem. Jak jest jakiś problem od razu dzwonią i chcą go rozwiązać na korzyść klienta. Ja jestem mega zadowolona a jestem z tych problemowych

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,853

    Domyślnie

    Z nosimisie miałam to samo, chusta, na którą się wyczekałam, kwalifikująca się na 2 gatunek, wysłałam maila z reklamacją i zero odzewu. Olałam, więcej nic tam nie kupię.

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam całego wątku. Zrobiłam zamówienie tydzień temu, a nie dostałam żadnej informacji o wysyłce, tel nie odpowiada, napisałam na fb i maila, ale cisza.Ktoś w tej firmie odpisuje na wiadomości? Inwyt może na pw podzielisz się nr tel do właścicielki?
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Nathalia piszesz o nosimisie czy kangurkowie?
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  15. #15
    Chustomanka Awatar Tymonka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    613

    Domyślnie

    Kangurkowo polecam , kilka razy u nich kupowałam i zawsze wszystko perfekcyjnie . Za to z nosimisie miałam przejścia podobne do waszych


  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Nathalia piszesz o nosimisie czy kangurkowie?
    o nosimisie
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Nathalio przepraszam za opoznienie, ale widzialam pytanie z tel, a jak zagladalam przez komputer to nie moglam znalezc gdzie ten telefon ktos chcial, zagladalam pod watek nony. Nie mam niestety tego numeru Nie bede tam wiecej kupowac wiec nie zostawialam. To bylo cos z listu przewozowego, jakies pole z nrem kontaktowym dla kuriera do odbioru od nadawcy czy na wypadek zwrotu, cos w tym stylu.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  18. #18
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Dzięki inwyt
    Zamówienie zrobione i opłacone 1.02, mijają 2 tyg, a ja nie dostałam paczki, żadnego meila, nic, a tel nie odpowiada. Nagrałam się nawet na pocztę głosową i nic
    Nie wiem, co zrobić. Kwota zakupu nieduża, ale trochę mi przykro, że ktoś okrada moje dziecko
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  19. #19
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,496

    Domyślnie

    Zadzwon do biura rzecznika ochrony konsumenta. Wyślij mejla ze sie nie wywiązali z umowy i zglaszasz sprawę na policje.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franada Zobacz posta
    Zadzwon do biura rzecznika ochrony konsumenta. Wyślij mejla ze sie nie wywiązali z umowy i zglaszasz sprawę na policje.
    Popieram. To już nie pierwsza taka sytuacja niestety z tym sklepem


    Sent from my iPhone using Tapatalk


Podobne wątki

  1. Sklep Vatanai.cz
    Przez Anyczka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2015, 13:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •