Strona 4 z 64 PierwszyPierwszy 1234567891011121454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #61
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    Ja ostatnio w lidlu panią z dzieckiem w wisiadle na plecach, jaka zachwycona opowiadała o praktycznosci noszenia -_-
    Ja ją z rok temu widziałam, akurat byłam w chuście, to jak mi się oberwało od starszych pań w sklepie, ze źle dziecko w chuście noszę, bo nic oprócz pierwsiów nie widzi, a tu takie radosne dziecko przodem do świata, wszystko widzi, rozwija się...
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  2. #62
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    ja ostatnio zrobiłam z chusty wisiadło i wsadziłam Maksa przodem do świata. Byłam ciekawa jego reakcji
    Wiecie ile wytrzymał? 3 sekundy! Myślałam, że mi na zawał zejdzie :/
    Pektarine i tak sie przyznajesz

    Za kazdym razem jak mi Mloda zasnie w plecaku i glowa sie jej przekrzywi to czuje te zgorszone spojrzenia na sobie, ze to jest koszmarne wiazanie...
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

  3. #63
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nel Zobacz posta
    Pektarine i tak sie przyznajesz

    Za kazdym razem jak mi Mloda zasnie w plecaku i glowa sie jej przekrzywi to czuje te zgorszone spojrzenia na sobie, ze to jest koszmarne wiazanie...
    Ale to tylko tak na szybko w domu nie widział nikt oprócz zgorszonego męża

  4. #64
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    368

    Domyślnie

    Trochę OT, a może się głowa przekrzywiać? Bo zawsze się zastanawiam, nówka właściwie jestem, a jak już mała uśnie to uparcie główkę ma jakoś nie po kolei...

    Z koszmarnego noszenia, widziałam szczęśliwego tatusia z dzieckiem wyglądającym na 3-4 m-ce, w wisiadle przodem do świata, podskakującego na środku ulicy w rytm głośnej muzyki podczas parady, wiecie, kolorowo, każdy przebrany i co chwilę jakieś "potworopodobne" kostiumy tu i tam... Dziecko nie wyglądało na równie szczęśliwe co tatuś...

  5. #65
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Ja pomalu sie uodparniam na przodem do swiata i na miesieczniaki wiszace bezlwadnie jak kukielki w bjornach za duzo tego u nas. A przeciez kangury i inne....

    A z wozenia, dzis - a myslalam, ze niewiele juz mnie zdziwi - widzialam cos. Wiecie, sa takie spacerowki troche jak krzeselka, zdaje sie peg perego ma takie modele, no wiec lezalo biedne dziecko na tej dolnej czesci krzeselka, czyli nierozlozone (moze tam sie nie da rozlozyc?) i raczej nie bylo zadowolone (ryczalo, tak dokladniej piszac) no i zdecydowanie jeszcze niesiedzace. Ech...

  6. #66

    Domyślnie

    Ej. Nigdy w życiu jeszcze nie motałam, ale czy na tym obrazku nie jest przypadkiem coś nie tak?
    http://allegro.pl/chusta-natibaby-tk...150378725.html

  7. #67
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Ej. Nigdy w życiu jeszcze nie motałam, ale czy na tym obrazku nie jest przypadkiem coś nie tak?
    http://allegro.pl/chusta-natibaby-tk...150378725.html
    Jest nie tak, kiepsko zamotana kieszonka z rozłożonymi połami

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    Jest nie tak, kiepsko zamotana kieszonka z rozłożonymi połami
    Ale to dziecko jest tak przekrzywione. I wisi. I pierwsze co mi się nasunęło jak ujrzałam to to, że pewnie mu się ciężko oddycha A panią bolą plecy.

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie




  10. #70
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,724

    Domyślnie

    Ooo...

  11. #71
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,486

    Domyślnie

    Ja tam bym wzięła poprawkę na to ze to rynek w Krakowie, część z tych osób to turyści co nie mieli w aucie miejsca na wielką gondolę i spacerówkę albo tylko podwozie do fotelika zapakowali
    Poza tym mam nadzieję ze mnie nikt dziś nie widział jak z wierzgającym Adasiem pod pachą z przedszkola wracałam, no do AP to temu daleko było niestety, ale i tak nie chciałabym się w podobnym temu wątku znaleźć

  12. #72
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Szukając wózka na wiosnę dla Małej weszłam na stronkę mamas and papas i oto co zobaczyły oczy moje:
    http://www.mamasandpapas-polska.pl/p...sidla_i_chusty

  13. #73
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joleczka Zobacz posta
    Ja tam bym wzięła poprawkę na to ze to rynek w Krakowie, część z tych osób to turyści co nie mieli w aucie miejsca na wielką gondolę i spacerówkę albo tylko podwozie do fotelika zapakowali
    Poza tym mam nadzieję ze mnie nikt dziś nie widział jak z wierzgającym Adasiem pod pachą z przedszkola wracałam, no do AP to temu daleko było niestety, ale i tak nie chciałabym się w podobnym temu wątku znaleźć
    A co do wiązania, to sama mistrzynia nie jestem, uczę się ciagle i czasem dopiero na zdjęciach dostrzegam swoje błedy. życie. Też nie chciałabym tu się znaleźc, dlatego sądzę, że możnaby odpuścić sobie fotki prywatne, a skoncentrować się na reklamowych firm. Taka moja propozycja.

  14. #74
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Szukając wózka na wiosnę dla Małej weszłam na stronkę mamas and papas i oto co zobaczyły oczy moje:
    http://www.mamasandpapas-polska.pl/p...sidla_i_chusty
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  15. #75
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Szukając wózka na wiosnę dla Małej weszłam na stronkę mamas and papas i oto co zobaczyły oczy moje:
    http://www.mamasandpapas-polska.pl/p...sidla_i_chusty
    widzisz tę doklejoność dziecka?

  16. #76
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i myślę,że wcale taką złą mamą to ja nie jestem.Co prawda o chustowaniu nie mam bladego pojęcia,nie chustuję bo nie mogę mając uszkodzony kręgosłup,ale reszta ok.Moje maluchy gondolą lub jak kto woli na płasko(bo był wózek z przekładaną rączką po drodze kolubryna ciężka i mało poręczna ale tania)jeździły do około 6-go miesiąca życia nie zawsze siedziały przenoszone do spacerówki,ale miały wózki które rozkładane były do leżenia.W związku z tym nie mieszczący się w gondoli leżący dzieć podróżował w spacerówce leżąc dalej na płasko.
    Fotelik samochodowy owszem i wpinany w wózek ale tylko na zakupy i na cmentarz na ogół w godzinie wycieczka się zamykała.
    Kupując wózek kierowałam się tym by siedzenie się rozkładalo a nie przechylało do tyłu nie wiem czemu miałam takie przeświadczenie,że mojemu dziecku byłoby mi w nim niewygodnie
    mnie by pewnie było...
    Spacerówka składana w parasolkę jak najbardziej tak ale z siedzeniem rozkładającym się na płasko do leżenia wolałam zainwestować w dobry wózek o sporej wielkości kołach niż giąć dziecia i świadomie krzywić mu kręgosłup.
    Widziałam jednak i takie rozwiązanie,że do spacerówki składanej w parasolkę z rozkładanym na płasko siedzeniem kobieta włozyła gondolkę(z usztywnionym dnem)z noworodkiem i takie rozwiązanie jest dobrą alternatywą sama rozważam przy kolejnym maleństwie bo wózek lekki a maleństwo ma płasko i jeśli ktoś uważa taki wózek za wygodny ja do takich się zaliczam-nikt tu szkody nie ponosi.
    Zwykle nie krytykuje nikogo bo jego dziecko i jego sprawa ale jak mi znajoma powiedziała,że od trzeciego miesiąca życia wozi córkę w "parasolce"a siedzenie jest rozkladane tylko do pozycji półsiedzącej no to same mi się usta skrzywily ale się nie odezwałam.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  17. #77
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    widzisz tę doklejoność dziecka?
    Ze co ze to pic na wode fonomontaz?No ale ceny to przednie.
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  18. #78
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farfallina_07 Zobacz posta
    Ze co ze to pic na wode fonomontaz?No ale ceny to przednie.
    '
    no bo przodem... do swiata

  19. #79
    Chustonówka Awatar słowianka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    32

    Domyślnie

    A ja na długo przed rozpoczęciem chustowania wiedziałam jakoś podświadomie, a później już poczytałam- że noszenie dziecka przodem do świata to jest masakra dla niego i w ogóle mi się taki obrazek nie godził fizjologicznie i pod żadnym innym względem...tyle, że za każdym razem jak widzę takiego delikwenta z dzieckiem przodem do świata to mam ochotę podejść i poprosić, żeby własnemu dziecku krzywdy nie robił...do tej pory się powstrzymywałam ale zastanawiam się jak długo dam radę milczeć....Z drugiej strony wiem, że świata nie naprawię ale może przysłuże się do kilku kręgosłupów kilku maluszków?

    BTW- w przypadku głupoty ludzkiej dotyczącej psów reaguję zawsze więc czemu miałabym nie reagować w stosunku do dzieci ?

  20. #80
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Szukając wózka na wiosnę dla Małej weszłam na stronkę mamas and papas i oto co zobaczyły oczy moje:
    http://www.mamasandpapas-polska.pl/p...sidla_i_chusty
    no niestety duzo jest tego typu obrazkow. wystarczy na allegro wejsc ;/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •