Strona 10 z 64 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617182060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 1261

Wątek: Koszmarne noszenie/wożenie

  1. #181
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    ja poprostu zaniemówiłam, podeszłam chciałam zamienić słowo ale normalnie nie mogłam ...
    jeszcze do tego dziecko w tej manduce wisiało prawie bo tak luźno było zapięte

    i tak sobie później myślałam, że może fakt rodzice wydają nie małe pieniążki a dziecko może nie chce być noszone to wymyślają że je zadowolą odwracając a nosidło będzie wykorzystane długo myślałam nad tym bo mi to spokoju nie dawało i do takiego wniosku doszłam choć mnie to wcale nie uspokaja
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  2. #182
    Chustomanka Awatar Tasia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    KR - NH
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adea Zobacz posta
    wow, Tasia, też byliśmy w Zakopcu! Szkoda ze sie nie spotkalismy
    Widziałam jedną pare z Tulą, i ze dwie w wisiadłach, na Gubałówce ;P
    no szkoda, a może Ci z Tulą to my ?
    Heniu sierpień`20

  3. #183
    Chustofanka Awatar soh
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Japonia
    Posty
    495

    Domyślnie

    Myslalam, ze sie do tego watku nie dorzuce, bo mnie nic nie zaskoczy (skoro niemowlaki w wisiadlach mam na codzien). Ale jednak.
    http://www.akoakostudio.com/gazou.html - strona reklamuje szyte przez mame poucze. Na stronie pisza tez, ze kolkowa jest niebezpieczna, bo dziecko moze wypasc z niej na dol. Dobilo mnie zdjecie taty z corka na plecach - juz widze jak on sobie tak pochodzi z dzieckiem po sklepie i nic go nie bedzie bolalo... :/
    Soh i same corki - Majka (08/2007), Kalina (09/2009), Sumire (07/2012), i Amelka (02/2015)

  4. #184
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez soh Zobacz posta
    Myslalam, ze sie do tego watku nie dorzuce, bo mnie nic nie zaskoczy (skoro niemowlaki w wisiadlach mam na codzien). Ale jednak.
    http://www.akoakostudio.com/gazou.html - strona reklamuje szyte przez mame poucze. Na stronie pisza tez, ze kolkowa jest niebezpieczna, bo dziecko moze wypasc z niej na dol. Dobilo mnie zdjecie taty z corka na plecach - juz widze jak on sobie tak pochodzi z dzieckiem po sklepie i nic go nie bedzie bolalo... :/
    na tej stronie rozwalił mnei pies w pouchu...
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  5. #185
    Mama Brajana
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    na tej stronie rozwalił mnei pies w pouchu...
    dokladnie na to samo zwrocilam uwage. tylko pies w pzeciwienstwie do dzieci mine ma jakas nie tega

  6. #186
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Dziś nie zdzierżyłam.....
    Raz już tej PANIENCE zwracałam uwagę.... że zamotane ma dziecię fatalnie..... Dziś znów to samo....

    "Lata" po wszystkich imprezach eko-dzieciowych, taki aktywny rodzic, tylko co z tego, jak promuje bylejakość i bylebycie.....

    Normalnie mnie to....dołuje chyba, bo nawet już nie wkurza....

    I chyba nie chodzi o to CO robi swojemu dziecku, w końcu TO JEJ dziecko.... Ale ONA UCZY innych rodziców maluszków beznadziejnego motania

    edit:

    I jeszcze wisiadło było z maluszkiem...
    I mama TAKA szczęśliwa

    M. X.08 [*] M. X.12

  7. #187
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja tam i tak doceniam mamy w nosidłach, przynajmniej noszą. Mam w bloku sąsiadkę gdzieś z góry, która swoje maleństwo od noworodka tylko w wózku. Dziecko się drze w tym wózku niemiłosiernie, słyszę ich zawsze jak idą na spacer, lub wracają. Czasem je na chwilę wyciągają, to dziecko jest chwilę cicho. Po prostu potrzebuje bliskości.
    Więc pomimo,że w wisiadle ani dziecku ani mamie nie jest za wygodnie, to przynajmniej są blisko, a nie wożą dziecka przed sobą pozostawionego samego małego w gondoli. Serce mi się kraja, bo ja synka mniej więcej do pół roku z chusty nie wypuszczałam

    A co do koszmarnego wożenia byłam dzisiaj na targach Mother&baby w Krakowie.

    Scenka: kilkulatka (z 4latka conajmniej) płacze. Matka na siłę próbuje zapiąć ją do przymaławego już wózka typu parasolka. Dziecko się wyrywa, matka w końcu je przypina, i jedzie. Dziewczynka stara się wydostać, pasy już też na nią przymaławe, a koleżanka inteligentnej mamy jeszcze do niej mówi:
    - Nie odzywaj się do niej, niech się drze, trzeba być posłusznym a nie takie cyrki odstawiać!
    - Nie mam zamiaru się do niej odzywać, w końcu się uspokoi, chodźmy tam dalej.

    Ja na prawdę rozumiem,że czasem dziecko w wózku płacze. Ale kiedy tylko mogę, i moje dziecko płacze, to biorę go na ręce lub do chusty, a ktoś inny prowadzi wózek, lub nawet ja go prowadzę jak młody jest zamotany.
    Czasem dziecko płacze chwilę w wózku minutę przed zaśnięciem, nam też się zdarzyło, nagle krzyk i...cisza zasnął.

    Ale kilkuletnie dziecko, które dostało już histerii, na siłę przypięte do wózka...? Coś średni sposób na uspokajanie dziecka.

    PS Ale dodam też,że widziałam conajmniej dwie chustomamy, i z 3 ergonomiki, więc ogólnie Kraków się nosi
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  8. #188
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franciszka Zobacz posta
    Dziś nie zdzierżyłam.....
    Raz już tej PANIENCE zwracałam uwagę.... że zamotane ma dziecię fatalnie..... Dziś znów to samo....

    "Lata" po wszystkich imprezach eko-dzieciowych, taki aktywny rodzic, tylko co z tego, jak promuje bylejakość i bylebycie.....

    Normalnie mnie to....dołuje chyba, bo nawet już nie wkurza....

    I chyba nie chodzi o to CO robi swojemu dziecku, w końcu TO JEJ dziecko.... Ale ONA UCZY innych rodziców maluszków beznadziejnego motania

    edit:

    I jeszcze wisiadło było z maluszkiem...
    I mama TAKA szczęśliwa
    Franciszka, rozumiem Twoje nerwy, ale każdy kiedyś zaczynał nosić! Ja przez pierwsze miesiące wychodziłam z duszą na ramieniu, nie za dobrze zawiązana, podtrzymując Zosi główkę ręką... Byłam szczęśliwa, owszem, i zdeterminowana, żeby próbować dalej. Ale gdyby ktoś do mnie nagle podskoczył i zaczął obwiniać, że krzywdzę dziecko czy coś w tym stylu, tobym się chyba popłakała. Nie rozumiem, czemu to miałoby służyć :/

  9. #189
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Franciszka, rozumiem Twoje nerwy, ale każdy kiedyś zaczynał nosić! Ja przez pierwsze miesiące wychodziłam z duszą na ramieniu, nie za dobrze zawiązana, podtrzymując Zosi główkę ręką... Byłam szczęśliwa, owszem, i zdeterminowana, żeby próbować dalej. Ale gdyby ktoś do mnie nagle podskoczył i zaczął obwiniać, że krzywdzę dziecko czy coś w tym stylu, tobym się chyba popłakała. Nie rozumiem, czemu to miałoby służyć :/
    He, he, ja jestem wlaśnie na tym etapie - ledwo co ucze się motać, więc jakby mnie tak ktoś spotkal, to poproszę delikatnie
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  10. #190
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    OMG, własnie na stronie facebookowej "Wrap your baby" wrzucili takie coś: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater (nie wiem, czy widać?)

  11. #191
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,782

    Domyślnie

    Tragedia
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  12. #192
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    a jak to jest z karmieniem w chuscie? Bo na tej stronie co podala samasia jest bardzo duzo zdjec mam karmiacych dzieci w chuscie..

  13. #193
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    tak, że nigdy nie wiesz kiedy Ci się niemowlę zacznie dławić/zachłyśnie/zakrztusi.

    a kto jakie podejmuje w temacie decyzje, to już jego sprawa.

  14. #194
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    tak, że nigdy nie wiesz kiedy Ci się niemowlę zacznie dławić/zachłyśnie/zakrztusi.
    no wlasnie tak samo mysle. Ale po tych wszystkich zdjeciach naszly mnie mysli ze moze jest jest jakies 'bezpieczne' wiazanie a ja jestem tylko przewrazliwiona

  15. #195
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    OMG, własnie na stronie facebookowej "Wrap your baby" wrzucili takie coś: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater (nie wiem, czy widać?)
    po przeczytaniu Twojego posta, myślałam, że tam takie coś polecają do noszenia całe szczęście mają o tym wynalazku podobne zdanie do naszego, czyli duże ufff

  16. #196
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Franciszka, rozumiem Twoje nerwy, ale każdy kiedyś zaczynał nosić! Ja przez pierwsze miesiące wychodziłam z duszą na ramieniu, nie za dobrze zawiązana, podtrzymując Zosi główkę ręką... Byłam szczęśliwa, owszem, i zdeterminowana, żeby próbować dalej. Ale gdyby ktoś do mnie nagle podskoczył i zaczął obwiniać, że krzywdzę dziecko czy coś w tym stylu, tobym się chyba popłakała. Nie rozumiem, czemu to miałoby służyć :/
    Kochana, ale JA nie skaczę i nie krytykuję!!!!
    Grzecznie zwróciłam uwagę:

    - OOO, fajnie że motasz W jakim wieku pociecha??? Byłyście gdzieś na warszatach/ktoś Wam pokazywał??? Nie bolą Cie plecy?? Wiesz, wydaje mi się, że powinnaś podociagać w tym miejscu troszkę, bo pewnie Ci niewygodnie

    Może nie koniecznie TAK, ale.... grzecznie, miło.... BEZ wchodzenia w kompetencje MAMY, bez POUCZANIA, bez OCENIANIA!!!!

    Sama też byłam "nowa", uczyłam się z NETA - na szczęście w 2008 roku były raczej LEPSZE niż GORSZE filmiki na YT
    Teraz, przy ogólnym dostępie do doradców, do neta.....
    U mnie Doradca często - gęsto umawia się "na spacer" i poprawia, koryguje... Chętnie i bez kasy... Więc to nie jest tak, że brak pieniędzy.... A jeszcze i szmatę pożyczy

    Mój osobisty stosik też często w pożyczkach.... Sama nie wiem, co mam

    M. X.08 [*] M. X.12

  17. #197

    Domyślnie

    Wisiadla przy tym wymiekaja: https://www.youtube.com/watch?v=T7ihdsjIqhI
    Ostrzegam, trzeba miec mocne nerwy.
    I pomyslcie, ze ludzie za to placa...
    maminka urwipołciów dwóch 24/06/10 i 27/06/13

    eko przyjazne eventy - www.mamboo.pl

  18. #198
    Chusteryczka Awatar sniegga
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    tonące miasto
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    weszłam, żeby to zobaczyć i żałuję! Ja PIER@#%#^%!!! Przepraszam, ale tylko to mi się ciśnie na usta...
    Tosia 23.07.2012
    Michaś 16.01.2015




  19. #199
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maria.wiktoria Zobacz posta
    Wisiadla przy tym wymiekaja: https://www.youtube.com/watch?v=T7ihdsjIqhI
    Ostrzegam, trzeba miec mocne nerwy.
    I pomyslcie, ze ludzie za to placa...
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ja piee3%9(3!!!!! Aaaaaaaaaaaa!
    Qrrrrrrrrrr*#!!!!! Przeciez to jest jakas esencja zla!
    Potrzasanie, wykrecanie stawow, zaburzanie pracy blednika, aaaaaaaaaaaaa!

  20. #200
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    OMG, biedne dzieciątko, jak ono płacze, co za sucz, tą babę powinni zamknąć w więzieniu i odebrać jej wszelkie prawa rodzicielskie. Nie obejrzałam do końca, to jest po prostu straszne!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •