Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: co ile zmieniacie otulacz?

  1. #21
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    U mnie kupka raz na 3 dni i jakoś zawsze w kieszonkę, więc otulacze piękne i czyste. Dopóki nie prześmiardują to nie piorę. Wiadomo, że wełniaki się wietrzą Ogólnie u mnie otulacze tylko od razu po praniu lądują w szufladzie, a tak to wiszą rozwieszone gdzieś tam po sypialni i łapią świeże powietrze


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  2. #22
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Używam Flip'ów.

    Zmieniam po kilku wymianach pieluszek (tetra bawełniana LUX Kikko lub bambusowa Kikko). Przy czym pieluszki wymieniam baaaardzo często - praktycznie po każdym siknięciu - więc otulacz rzadko ma kontakt z moczem.

    Generalnie piorę po całym dniu - chyba, że wyjątkowo się zdarzy, że mocno przesikane pieluchy puszczą zapach w otulacz lub się zabrudzi qupą ale qupa jest co drugi dzień.

    A czasem wypada, że wypiorę co 2 - 3 dni gdy np. używam otulacz+pielucha na zmianę z kieszonkami i/lub jednorazówkami... (wyjazdy/spacery)

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    U nas to różnie bywa czasem naprzemiennie dwa cały dzień czasem i cztery.Wełniaki na ogół tylko dwa jeden do południa drugi po,pulowe w razie kupki lub przecieku idą z całą resztą do wiaderka,jeśli nie mamy przecieków(choć takie cuda tylko w wełnie nam się zdarzają)to idzie jeden otulacz pul co 3-4 zmiany.
    Synus ostatnio nocnikowany to czasem tylko dwie pieluchy w ogóle zużywam na drzemkę i na noc,po drzemce zdarza się,że jest sucha.
    Kiedy był młodszy 7-8 miesięcy szły nam dwa na dzień,teraz jest starszy sika rzadziej za to bardziej obficie to tylko dobre patenty się sprawdzają.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  4. #24
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    Otulacze uzywam glownie z firmowankami wiec czasami nawet 2 dni ich uzywam zanim poleca do prania bo brzydko pachnie

  5. #25
    Chustonoszka Awatar jagienka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Świecie
    Posty
    50

    Domyślnie

    A jak składasz tetre?też mam kikko bambusowe i lux 70x70 ale jak złoże w trójkąt z plisa to mi po wewnętrznej stronie udek kupa wypływa lub w otulacz się nie mieści..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •