Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: watek pochwalny

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    53

    Domyślnie watek pochwalny

    No gdzie, jak nie tu moje nieplaczace w zasadzie niemal 5 miesieczne niemowle wczoraj mialo ciezki wieczor. Nie wiem, co sie stalo, ale poznalismy sile I rozpietosc jego glosu. Nic nie dzialalo, noszenie, tulenie, spiewanie, suszarka trwalo to pewnie pol godziny, ale wydawalo sie wiecznoscis. Sxybko w chuste na biodro I chlopak odplynal w minute.
    Nie wiem, co takiego jest w chustach, co mu pasuje, a ciekawy to temat. Nie wiem, co bym bez szaty zrobila.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cudna opowieść. Pewnie mamy takich wiele.
    A oto moja z ostatnich dni. Młoda ząbkuje chyba. Czwórki ida, a to duże szerokie zęby... Młoda marudziła, była nie w sosie, popłakiwała, nic Jej nie bawiło, nie cieszyło, spać nie chciała...
    Wsadziłam do kółkowej i po 5 minutach był ziewut, a zaraz potem odpłynęła, już w łóżeczku, w krainę Morfeusza jak niemowlę....

  3. #3
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eloiz Zobacz posta
    Nie wiem, co takiego jest w chustach, co mu pasuje, a ciekawy to temat.
    No jak to co? Wspomnienia z czasó, kiedy dziecko nie miało żadnych trosk. Ciasno ciepło i miękkie, kołyszące ruchy mamy.

  4. #4
    Chustomanka Awatar Aliszia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    733

    Domyślnie

    Gdyby mój mąż był na forum, to by się tutaj dopisał! Widzę, że jest tak szczęśliwy, że mu kupiłam nosidło, jakby to conajmniej skrzynka piwa była ;D

    Wreszcie nie jest zazdrosny o to, że tylko u mnie Polcia usypia
    Doula. Mama małej Polki, urodzonej16 czerwca 2012.

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    265

    Domyślnie

    kocham takie zakończenia

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    11

    Domyślnie

    O, u nas podobnie
    Od paru dni maly (2,5mies) ma problem z zasnieciem wieczorami, wczoraj juz byla histeria ze zmeczenia, nie pomagalo nic, na szybko zamotalismy z mezem - 2min i maly spal, spal 3godzinynie wiem, czy mi sie bardziej podobalo, czy dzieciaczkowi

  7. #7
    Chustomanka Awatar madlles
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    879

    Domyślnie

    ..nie wiem czy to dobrze..ale mój smyk zaczyna ziewac jak go kończę motać...ale chyba aż tak długo to nie trwa

  8. #8
    Chustomanka Awatar gienia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    To ja opowiem, jak zmieniłam poglądy babci na noszenie. Mały niemowlak w chuście jakoś nie wzbudzał jej oporów, ale roczniak to już tak, no bo kto to słyszał, żeby nosić takie duże dziecko, które już samo chodzi. A ja wpadłam na rewolucyjny pomysł szycia MT dla starszaka z jej pomocą. Babcia się zgodziła i współpracowała choć z pewnym oporem. Podczas pierwszej przymiarki syn był już zmęczony i mega marudny, ale ja oczywiście koniecznie musiałam wypróbować nasze dzieło. Młody ledwo zamotany przytulił się i uspokoił, a babcia i od tamtej pory opowiadała wszystkim, jakie to ułatwienie z takimi nosidłami
    pszczółka Gucio 12.10, pszczółka Maja 04.13

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    53

    Domyślnie

    To tylko dopisze, ze dotychczas maly fajnie zasypial w nocy po jedzeniu. Az mu sie zmienilo. Wyglada na brzuszek, bo wije sie straszliwie. Szybki zamotanie w kieszonke I chlopaka nid ma a tak musialabym jego I siebie meczyc noszeniem na rekach nie wiadomo jak dlugo.takze od jakiegos czasu motamy sie na okolicznosc pojscia spac oraz bywa ze po nocnym karmieniu rowniez. Serio, osiwialabym bez chusty w jeden wieczor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •