Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Didymos / Girasol / Storchenwiege

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    6

    Domyślnie Didymos / Girasol / Storchenwiege

    Ktorej firmy chuste kolkowa polecacie:
    Didymos,
    Girasol,
    Storchenwiege?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    A jakiej szukasz? Każdy poleci pewnie coś innego, co mu pasuje - kolorystycznie, cenowo, zależnie od wzoru, rodzaju ramienia, wielkości kółek I jeszcze - czy to ma być oryginalna, szyta przez firmę chusta czy może być robiona przez kogoś z długiej wiązanej?
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Szukam wygodnej kolkowej i tu sie zaczynaja schody...
    Chyba raczej oryginalna.
    Z tego co sie orientuje sa one zblizone cenowe, czy moze sie myle, juz sama nie wiem.

    Chodzi o to czy chusty tych firm bardzo roznia sie od siebie, czy to tylko kwestia gustu/kolorystyki czy czegos wiecej.
    Raczej obstawiam skosnokrzyzykowa, co do ramienia nie mam pojecia... Chyba wzielabym plaskie na poczatek.

    Moze kros mial okazje uzywac/testowac i moze je porownac

  4. #4
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Ja testowałam dwie Nati i obie byly rozne, wiec ciężko tak porównać firmą, bo Girasol może mieć jedną fajną i jedną kiepską. A które konkretnie modele?

  5. #5

  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    Mam wrzosa girasola szytą przez Vombati i dla mnie jest idealna piękna, nośna i wymiętoszona już jak kaczusia
    Małam Vombati z leo i już tak bardzo mi nie podeszła, IMO mniej nośna. Hamalu łowicka mimo oż piekna to zupełnie mi nie pasowała...
    Kup to co Ci serce dyktuje...

  7. #7
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Ja mam Didymosa z ramieniem zakładkowym i sobie bardzo chwalę nośność itd., ale to raczej kwestia tego konkretnego materiału (pawie 2007) niż kroju chusty.

    Natomiast ramię zakładkowe didka sprawdza się u mnie średnio - jestem mała i żeby dobrze rozłożyć chustę na ramieniu kółka wypadają mi dość nisko i trochę włażą na biust - większa osoba nawet by tego nie zauważyła.

    Z drugiej strony ramię proste w innej chuście też średnio się sprawdziło bo... jestem mała i mam wąskie ramiona, więc chusta rozłożona na ramieniu załaziła mi albo za mocno na rękę, albo na szyję. To już wolę zakładkę Didymosa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •